Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zetorg
#20128
hm, htxvm, de túl kékes 😛

neevous
#20127
Sziasztok mesterek!
Ez az elsõ munkám, de azért ne kíméljetek! A háttérképet a fórumon találtam, és remélem aki belinkelte nem haragszik azért, hogy felhasználtam.
klik!

desigo
#20126
szép!
Nandq
#20125

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Nandq
#20124

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

CheAteR88
#20123

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

SASboy
#20122
wp linket pls

nice legs. what time to open?

Crem
#20121
Ez focis okosság nagyon jó!😊 thx!!!

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#20120
Enyém jelen pillanatban emigyen..Sorry ha széthuzom
[/url][/img]
Nandq
#20119
egyébkként ismered ezt az oldalt?

bár olvashatatlan a drága, de a képek magukért beszélnek 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Nandq
#20118

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Nfol
#20117
Nem csüggedünk, máris itt az újabb kapuratörési kísérlet, bepasszolja ééééés...

http://nfol.extra.hu

CheAteR88
#20116
leszedtem minden szar ikont csak ez maradt
ugy néz ki most ez lessz egy ideig😊

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

SNAKE01
#20115
szerintem valami nagyon gáz!<#vigyor5>

CheAteR88
#20114
hát mostanság ilyen lett

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#20113
Ha esetleg valakit érdekel.Foci VB erdményjelzõ letöltése:Link
Aspyrin,Mila köszönöm.

djatb
#20112
Thanks!!!

mila69en
#20111
ez dúrva😄D VB õrület:-) de büntet nagyon😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20110
Tessék.Háttérkép:Link
Ikonok:Link

djatb
#20109
ICONS LINKET IS PLEASE!!!!!

djatb
#20108
WALLPAPER LINKET PLEASE!!!

#20107
Tetszik.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20106

#20105
Sorry de ez borzasztóan gyenge ahhoz képest amit össze szoktál hozni<#rolleyes>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Doomista
#20104
Egy két kérdés hozzátok:
1. Ha iconpactagerhez akarok vistás ikont tenni,akkor ti melyik vistás ikon skint használnátok,mert megjelent egy csomó !
2. Ha WindowBlindshez akarok vistás wb-t tenni,akkor to melyik vistás wb skint ajánlnátok,mert megjelent ebbõl is egy csomó !

Elõre is köszi a válaszokat !

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

SASboy
#20103
nagyon tetszik

nice legs. what time to open?

Nfol
#20102
Állásajánlat: teljes munkaidõben végezhetõ felnipolírozás. Érdeklõdni nálam lehet.

http://nfol.extra.hu

#20101
kellemes<#vigyor4>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

desigo
#20100
szép
CheAteR88
#20099
skilles

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#20098
Nice.

robotnyk
#20097
sokat nem változott, de azért beteszem 😊

The FlashBack
#20096
sztem nem

CheAteR88
#20095
ez nem viszta?

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

robotnyk
#20094
egész jó lett, ehhez a wphez jók ezek az ikonok 😊
#20093
Most má ilyen

#20092
SZiasztok!!

Meg tudná valaki mondani mi ennek a témának a neve, mert má rég keresem, de nem találom


Köszi mindenkinek
mila69en
#20091
<#eljen> nagyon szép:-)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

VinylToy
#20090
nekem nem, fõleg az ikonok alatti kis vonalka, meg a winamp skin, a háttér és a nagy óra, és a színek, a tálca, és a parancsikonok, és a parancsikon kiirása a parancsikonban...ésatöbbi, und so weiter, und so weiter, etc, stb...

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Balumann
#20089
Ez a mostani asztalom, nekem nagyon tetszik 😊

Balumann
#20088
látszik hogy ott a tálca, ott van alul egy fél mili-s kék csík 😄

The FlashBack
#20087
<#eljen>

CheAteR88
#20086
megmondtam😛😄

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

DJ Skyline
#20085
így jobb? 😊
amúgy a tálcát soha nem állítom át,mert 1 hét múlva úgy is leghostolom a gépet,és akkor feleslegesen szórakoztam vele

CheAteR88
#20084
alul elrejtve szerintem😛

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#20083
Asztal hol van?

DJ Skyline
#20082
most így...szokás szerint megint nem találtam nekem tetszõ ikonokat...sárga,vagy piros,vagy mind2 egyszerre lett volna,de nem találtam...na mind1,íme:

#20081
Két kedvenc kinai siteom.aoq.blog.fc.com
Itt pedig MacOSX asztalokról vannak képek.Desktopcustomize.com

#20080
Köszönöm.Nekem ha jól emlékszem az AveTunes 2.6 van meg.

#20079
Köszi.Mindent AveDesk-el csináltam,kivéve a tálcát.