Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#20078
Van neki hangulata😊
#20077
hehe =)
bblean + samurize
Amse
#20076
és mindezt egy sötét szobába zárva bámulod?😊
enyhén depressziós hangulata van.

#20075
Csak nem bblean?<#whatever>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20074
Ez meg az én asztalom most .. =)
B@ldrick
#20073
bitang jó lett 😊 avetunes nálam nem megy, régi verziót mond pedig a legfrissebb van mindegyikbõl...<#fejvakaras>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Törölt felhasználó
#20072
Frankó. Az idõjárást mivel tetted ki?
CheAteR88
#20071
leszedtem felraktam és áttanulmányyoztam ez lett😊

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

desigo
#20070
A nevét se tudod de azért felrakod😊

Jobban mélyedj bele egy progiba és akkor szebbek lesznek az asztalaid
CheAteR88
#20069
avedisc
objectdoc
meg ez a hõmérõs bizbasz...
WB😄

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#20068
cép 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20067
Köszönöm.

desigo
#20066
na ezzel együtt tudnék élni

szép letisztult

grat
#20065
kewl!

#20064

desigo
#20063
Túl sok programot használsz😊
#20062
az Neo - RANBO 13 <#crazya>

CheAteR88
#20061
Pls seggícsetek nemtom mi van ezzel az asztalommal de nemtom..
mindent HAGYNI akarok a mostani helyén de nemtom..
mi a f***t lehetne ezzel csinálni
progi vagy vmi pls HELP

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

desigo
#20060
nem semmi képek

van közte pár jó😊
cam3l3on
#20059
http://www.sgeier.net/fractals/indexe.php
ez erdekes lesz par embernek 😊😊

flashpointer
#20058
jah.nembaj most legalább tudjátok hogy néz ki 😊

Emancipate yourself from mental slavement!

#20057
ezt lehet, hogy ide kellett volna 😊

flashpointer
#20056
az én asztalom kb 2,5 méter széles 😄

rajta van a laptomon jobbra (sorrendben)az egér egy new-yorkos alátétem
mégjobbra egy füllhalgató egy katalógus faipari képekrõl meg rajta pár.aztán a fal.

balra (távolsági sorrendben)3 pohár, 1 tányérba beleszáradva valami,1 hifi,teló,zsepi,sniccer,napszemcsi,toll,csavarhuzó,lap,2 ujság egymáson,1 user's árlista,magnó (közbe cd-k szétszórva), a végén tv.

Emancipate yourself from mental slavement!

Zetorg
#20055
#20025

#20054
Így utólag, lehet igazad van 😄

robotnyk
#20053
vs, wp nagyon jó, de az ikonok valahogy nem passzolnak rá
#20052
Most.

cement
#20051
csaj az nagyon atom <#eljen> wp link? 😊

respect to the man in the ice cream van

desigo
#20050
Ki kellene rakni a bannerba az idõjáráshoz a linket...

Valaki megcsinálja?
Doomista
#20049
faja lett <#eljen>

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

modellmaker
#20048
az enyém most ilyen

HARCRA! HARCRA! Reszket a gyáva! HARCRA! HARCRA! Folyjon a vére! Hulljon a rómaiak feje, Villogtasd kardod Keve!

flashpointer
#20047
kösz!

Emancipate yourself from mental slavement!

eZo
#20046

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

flashpointer
#20045
azt az idájárásjelentést honnan lehet lekapni?

Emancipate yourself from mental slavement!

eZo
#20044
Nekem most ilyen :

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

CheAteR88
#20043
😄
akkor én már rég leszedtem volna😛
(nem)

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

xxdani
#20042
window blinddel feltettem egy asztaltémát, ha eltávolítom akkor az asztal kinézete megmarad?

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#20041
<#wow3><#pias>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

jointeer
#20040
köszipuszi

köcsög

Malakai
#20039
A csaj Kate McIntosh aka DNBGirl, a kép készítõje pedig ~lrz.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#20038

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20037
Jó lenne a háttér meg minden, csak az a szivárvány nem kéne, hogy is mondjam... ratyi.

desigo
#20036
nekem inkább a letisztult (szinte üres) asztalok jönnek be

ez kicsit sok nekem
CheAteR88
#20035
erre jo a windows😄

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

desigo
#20034
Nem kötelezõ használni.

Használj linuxot...
#20033
Hát, mindenre van idõm, csak arra nem hogy a windows nevû programhibán szépítsek :|

jointeer
#20032
wpt htx

köcsög

CheAteR88
#20031
sry férrement remélem tugya az akinek ment ha nem akkor: #20017

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

Törölt felhasználó
#20030
Nem én írtam neked 😊
CheAteR88
#20029
jo de nekem nem teccik a winampod sry

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)