Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zolo15
#20178
Hello!
Azokat a füleket mivel csináljátok oda felülre?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Törölt felhasználó
#20177
Este felteszem neked.
mila69en
#20176
szépesek, grat.... úgy össze passzol az egész😄DD bár a VB-s még mindíg büntet😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

circa
#20175
Enyém úgy néz ki, mint ami felrobbant, aztán megpróbálták rosszul összerakni, aztán megint szétrobbant

#20174
Én AveDesk SyStats widgeteket használok.Innen szoktam mazsolázni:Link

#20173
tik milyen idöjárás kijelzöt használtok és melyik a legjobb?

iLove oHs.

#20172
Örülök hogy tetszenek a munkáim.

#20171
Hátteret légyszi linkelj! Köszi
#20170
Amit az asztalomon látsz,az AveDesk-el készült.Kemény 9.73MB ramot eszik ikonokkal,órával,naptárral,idõjárás elõrejelzõvel,stb.A Windows Xp-m 403MB ramot használ és ebben benne van a WindowBlinds 5.01-is.

SASboy
#20169
köszi

nice legs. what time to open?

mila69en
#20168
szépes:-)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

SASboy
#20167
kard 😊
ObjectDock Plus

nice legs. what time to open?

Nandq
#20166
te sem húzód össze a furó progikat, ehhh... 😄

az ott fölül micsoda? 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Nandq
#20165
én yahoo-t használtam (és szerintem ez az), ami alapból 8 mega + minden egyes widget ugyenennyi, ami 5-6 darabnál már húzós ugye 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

SASboy
#20164

nice legs. what time to open?

mila69en
#20163
nekem kb 25-30MB volt a max amit megettek pedig az összes fellelhetö stardock cucc felvolt pakólva plusz systermix ésatöbbi

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Nandq
#20162
azért úgy 50Mb (inkább alá becslés) körül lehet 😊 az meg elég sok, még ha van legalább 1gb-d is 😊
(most látom, h 1.5GB 😊 )

inkább szubjektív ellenérveim vannak, én nem szeretem az ilyen nagy widgeteket.
ikonok túl nagyok.
a tálcán a futó progikat nem rejted el, meg a zöldet se szeretem 😄

de persze te használod az asztalt 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

mila69en
#20161
eggyáltalán nem zabál sok ramot a stadock és társai.....

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

SASboy
#20160
felsõ ikonsort leszámítva nagyon jó

nice legs. what time to open?

SASboy
#20159
szerintem is

nice legs. what time to open?

Adawe
#20158
enyém:

Törölt felhasználó
#20157
Ha már itt a nyár 😊
Nandq
#20156
ellenvélemény: zsúfolt, giccses, ram-zabáló...😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

mila69en
#20155
hm migint csak grat... nagyon szép

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

SASboy
#20154
ki mondja erre, hogy 10/10? ez 0/10
Nandq köszi

nice legs. what time to open?

Nandq
#20153
baszki, most esett le, mi az a wp link 😄

ha körülnézel az albumomban megtalálod 😄
link! 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

#20152
Ez bizony erõsen rofl.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nandq
#20151
nekem se tetszik 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Amse
#20150
de van a készítõ galériájában egy monitorra való is...

#20149
http://kepfelt.oltes.hu/060620/desk2_www.kepfelto.ltes.hu_.jpg

erre azt mondják hogy gyönyörû, 10/10, de engem a hányinger kerülget, és azt mondták ha nem tetszik el lehet húzni.

a pontokat vegyétek ki a linkbõl, csak így engedélyezi

Nandq
#20148
ez a vista tálca nagyon ronda 😞
szerintem a royal vista sokkal szebb 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

cSuwwi
#20147
ez dual monitoros háttérkép, ha 1 monitoron akarod használni ki kell belõle vágni, vagy átméretezni (bár akkor az alja és a teteje fekete lesz)

http://www.deviantart.com/deviation/24668605/

shit happens

desigo
#20146
komoly <#eljen>
ranGer2
#20145
a háttérképet plz 😊

Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?

cSuwwi
#20144

2 monitor, a második kisebb felbontáson van azért van az a fekete téglalap felül -.-

shit happens

neevous
#20143
sztem 7

#20142
nem az enyém amúgy, cska másik fórumon 10/10et adtak rá, tökéletesnek mondták...

#20141
nem az enyém amúgy, cska másik fórumon 10/10et adtak rá, tökéletesnek mondták...

aston shell
#20140
wp linket pls!!

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

The FlashBack
#20139
7

#20138
A számomra nem túl szimpatikus vista tálca miatt 1-10-ig terjedõ skálán 8. 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20137
na milyen? kép
számmal értékeljétek.

#20136
Vista Task Player,Windows Media Player-hez:Link

#20135
Köszi.Sajnos nem találtam normális Vista clear ikoncsomagot.Igy maradt a MacOSX-es.

Doomista
#20134
köszi szépen !

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#20133
Köszönöm.Tessék a háttérkép:Link

#20132
Bár a mac ikonszett kicsit mókás egy vista stílusú asztalon azért ettõl függetlenül nem rossz 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Doomista
#20131
<#eljen><#eljen>
wp linket pls

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#20130

Zetorg
#20129
csináltam újat 😊



mit jelent a "squee?" ? 😄