Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azokat a füleket mivel csináljátok oda felülre?
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
iLove oHs.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
az ott fölül micsoda? 😊
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
(most látom, h 1.5GB 😊 )
inkább szubjektív ellenérveim vannak, én nem szeretem az ilyen nagy widgeteket.
ikonok túl nagyok.
a tálcán a futó progikat nem rejted el, meg a zöldet se szeretem 😄
de persze te használod az asztalt 😊
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
erre azt mondják hogy gyönyörû, 10/10, de engem a hányinger kerülget, és azt mondták ha nem tetszik el lehet húzni.
a pontokat vegyétek ki a linkbõl, csak így engedélyezi
szerintem a royal vista sokkal szebb 😊
http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)
http://www.deviantart.com/deviation/24668605/
shit happens
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
2 monitor, a második kisebb felbontáson van azért van az a fekete téglalap felül -.-
shit happens
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
wp linket pls
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
