45528




résztvevő asztalok
jelentkezni a kép mellé írt szolid "versenyre" szöveggel lehet, szavazás majd

  • emixa
    #45368
    köszönöm, de egyelőre asszonypajtásom nem kompatibilis a linux mint-tel :)
    igazából csak ámulok és bámulok egynémely bravúros asztal-megoldással kapcsolatban, de jómagam nem igazán használok ilyet, mert böngészés-zenehallgatás-filmnézés közben úgysem látom. de minden elismerésem azoké, akik ilyeneket tudnak :)
  • Lathronos
    #45367
    Ha kell, szívesen megosztom a conky-t, ikontémát és háttérképet. :) Photoshop-pal lehet sötétíteni a hátteren, vagy megváltoztatni a színét. Ezt nem azért írom mert meg tudom csinálni, hanem mert láttam youtube-on, hogy lehet ilyet is.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.09. 10:20:11
  • emixa
    #45366
    ez nagyon jó, grat. bár nekem durván világos a háttér, azért van egy kis irigység a hangomban :)
  • cement
    #45365
    sorry a nagy képért. munkahelyi

  • Fernandooo #45364
    Tudom, hogy nem trendi és túl egyszerű, de talán épp ezért szeretem. Hónapok óta így néz ki és nem mostanában fog megváltozni.


    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.08. 23:19:00
  • Lathronos
    #45363
    Na csak kellett még dogozni rajta egy kicsit.

  • pxxl
    #45362
    ty
  • Lathronos
    #45361
    A font neve Aunchanted.
  • pxxl
    #45360
    narancs színű font nevét plz ^^

    /me lusta kivágni és whatfontis-ezni...
    Utoljára szerkesztette: pixxel, 2015.01.08. 13:21:20
  • Lathronos
    #45359
    Egy kis update - Bumblebee Edition :)


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.08. 11:13:21
  • Blum
    #45358
  • Lathronos
    #45357
    Jelenleg


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.04. 13:32:01
  • bajgunar
    #45356
    Én is csak hülyülök. Nyugi!
  • pxxl
    #45355
    btw no offense, csak megjegyeztem...

    btw 2.0
    "És különben sem az asztalt, tálcát bámulom órákig, ha bekapcsolom a gépet, hanem böngészek, játszok, filmet nézek, stb..."
    akkor meg minek 3 percenként új kép :D

    btw 3.0
    na ez az inverz kép jóa :P :D
  • bajgunar
    #45354
    Bocs, épp ez volt soron a ~100 képből. Meg itt kivehető a widget, így hagytam. Tudod van diavetítés és ha 3 percenként váltja, nem zavar. És különben sem az asztalt, tálcát bámulom órákig, ha bekapcsolom a gépet, hanem böngészek, játszok, filmet nézek, stb...
    De csak neked, hogy megfeleljen az igényeidnek a pénztárcádnak és hogy a szemed is kíméljem:


    Ha a háttér kell:
    Sokat fogyasztó, nem szemkímélő verzió.
    Szem és pénztárcakímélő verzió.
  • Blum
    #45353
    Grínpíszes kecseg-e vagy? :D
    Utoljára szerkesztette: Blum, 2015.01.01. 19:32:22
  • pxxl
    #45352
    Fehér háttér...kiégne az agyam is :D

    Meg többet is fogyaszt a monitor xD
  • bajgunar
    #45351


    XWidget - .HTC Home Skin -el.

    Magyarított verziót beszereztem, de tele volt hibával, azokat akkor javítottam. De idő elteltével fedeztem fel még benne pár hibát.
    A napokban ezt is javítottam. Így most "elvileg" hibátlan. [de ha netán valaki talál benne még hibát, jelezhetné].



    Innen letölthetitek.

    BÚÉK mindenkinek!

    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.01.01. 14:15:38
  • Martin82
    #45350
    Hú,ez tényleg nagyon jó progi,de csak 30 napos :(
  • Lathronos
    #45349
    Szia Jani Hun!

    Csak egy város/település(talán több helyen is vagy egyszerre? ) jelenlegi és jövőbeli időjárását tudják mutatni, de magyar nyelvűek: ez és ez. Előbbinél a háttér kikapcsolható. Rainmeter kelleni fog hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.12.30. 23:24:59
  • Jani Hun
    #45348
    Srácok nemtudtok valami nagyon egyszerü nem tul csicsázott időjárás cuccot az asztalra? lehetöleg több helységet is belehessen állítani péeles :>
  • Mr_no_NaMe
    #45347
    Asszem megtaláltam a tökéletes programot a DeskScapes 8 formájában. Nem akad, nem fagy, nadzson jó :D

    Már csak a virágbolti megvalósítás kéne, mert a 30 napos trial nem lesz elég :/
  • Mr_no_NaMe
    #45346
    Sziasztok!

    Szükségem lenne valami élő háttérképre mert eljutottam odáig, hogy a sima háttereket bambulni már rohadt unalmas.

    Valamiféle mozgó erdő, vagy város látkép amin kapcsolódnak a lámpák, mennek az autók, ilyen kis egyszerű izé. Utána is kerestem és kipróbáltam a Dreamscenet ami feltelepített egy programot, beállított egy hátteret (amik kurva jók voltak hozzáteszem), és a program futása közben ment a mozgó háttér. Namost ha kattintottam az asztalon, akkor lefagyott a háttér és újraindult, nyomtam két WINDWOS + D-t meg három altabot és ki is fagyott az egész. Tehát kukáztam.

    Akkor most leszedtem az Okozo-t ami ugyan működik és nem tudtam még kifagyasztani, de a galériája elég szegényes és konkrétan szar, egyedi hátteret pedig nem tudok belepakolni, mert a progi nem engedi.

    Kérdem én: létezik bármiféle program, vagy eldugott windows beállítás ami lehetővé teszi, hogy a lehető legegyszerűbben be lehessen rakni valami élő háttérképet, és az ne fagyjon ki? Nem tudom elképzelni azt, hogy ehhez külön program kéne...nem mellesleg nem is nagyon merek ezzel próbálkozni, mert biztos vagyok benne, hogy a fele trójai és vírus.

    Nektek talán több tapasztalatotok van ebben :)
  • csokalaci
    #45345
    Én nem vágom a hypeot, nekem csak tetszett a Born To Die albuma. :)
  • Blum
    #45344
    Jó, nincs tragikusan szar hangja de messze nem akkora durranás mint amennyi hype van körülötte.
  • csokalaci
    #45343
    Kétségtelen. Az utómunkával lehet javítani + a sampleren lévő háttérvokálok is dobnak rajta :)
  • Hecker007
    #45342
    Itt is van rajta effekt bőven, ettől függetlenül tényleg nincs rossz hangja.
  • csokalaci
    #45341
    Élőben is tud azért Persze nem mindenkinek jön be a stílus. Ez van. :)
  • Blum
    #45340
    Autotune-nal nekem is jó hangom van :)
    Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.12.24. 17:47:52
  • Lathronos
    #45339
    Ez nem próbálkozás, hanem tényleg tud énekelni. Véleményem szerint gyönyörű hangja van(és szerintem nem a való világból látott, cipőméretükkel megegyező intelligencia hányadossal megáldott nyafogó plázacicákhoz kéne hasonlítani).
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.12.24. 17:22:05
  • Blum
    #45338
    Ez nem modell, hanem egy elcseszett celeb picsa (énekelni próbál). Lana Del Rey
  • Lathronos
    #45337
    Keresgéltem én is. A képet megtaláltam, de nem sikerült kiderítenem a lány nevét, így több kéet nem tudok szerezni róla. :( Van egy hasonló modell hölgy itt: 1.kép és 2.kép
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.12.24. 16:13:35
  • cement
    #45336
    arra köszi de nem tartok igényt :DDDD
  • Csibusz
    #45335
    I dunno :) De a lóról tudok egy egész alakosat :D:D ;)
  • lck
    #45334
    Mai:
  • Lathronos
    #45333


  • Lathronos
    #45332
  • cement
    #45331
    hú. erről a csajról ebben a szerkóban nincs ló nélküli kép?
  • Csibusz
    #45330
  • Maxtreme
    #45329