45528




résztvevő asztalok
jelentkezni a kép mellé írt szolid "versenyre" szöveggel lehet, szavazás majd

  • Blum
    #45408
    Próbáld meg értelmezni amit írtam, utána kezdj el nyugtatni :)

    hint: #45407
  • Jim Morrison
    #45407
    szerintem arra gondolt, hogy ez te egy minimal (letisztult, sima) asztalt csináltál, de így is több időt töltöttél vele, mint amennyit a letisztult felületek létrehozásával szokás tölteni.
    Szerintem erre gondolt, semmi rossz indulat nem volt benne.
  • Lathronos
    #45406
    40 perc alatt raktam össze a témát, de nem értem mi bajod. Ha nem tetszik az egy dolog, de azért finomabb formában is kifejezhetted volna a véleményedet.
  • Blum
    #45405
    Minimal? Hány órát is b.szakodtál vele? :DDD

    Nyomj egy Ctrl+Alt+F1-et...na az a minimal. :D
  • Lathronos
    #45404
    Ismét Linux Mint 17, ezuttal minimal :)


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.27. 18:39:18
  • Lathronos
    #45403
    Még mindig Linux Mint 17 Cinnamon 64bit :)


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.26. 23:39:14
  • Maxtreme
    #45402
    pfuhh baszki.
    Én ezt anno csak a kékhalál os-nek hívtam :) (BSOS :D)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.01.26. 20:12:31
  • sandrosdj
    #45401
    Dehogy. :D Ezt használom elsődlegesként: (nem)
  • pxxl
    #45400
    :DD
  • Blum
    #45399
    ArchLinux + i3wm pár óra konfigurálás után..:D Bár még kéne rajta csinálni ezt-azt.
    1920x1080 + 1366*768

    Spoilerben mert nagyok

    Utoljára szerkesztette: Blum, 2015.01.19. 03:49:13
  • Maximus4
    #45398
    Szívemből szoltál :D
  • Jim Morrison
    #45397
    Természetes, verget se szoktam gépről nézegetni :) ja és egy nagy érv chrome mellett: SG fórum tuning bővítmény :p
  • Jani Hun
    #45396
    pfuristen derég használtam maxthont, kb 8 éve, de 6 legalább, akkor énis nagyon szerettem, nem is tudtam hogy még midnig frissitik, lehet kikéne próbálni, mondjuk én megvagyok elégedve a chrome-al.
  • cement
    #45395
    hm még nem hallottam róla. lehet megnézem
  • bajgunar
    #45394
    Használj Maxthon -t ! :D Totál böngészés intimitás, semmi követés, előzmény törlés, stb. 100x gyorsabb, stabilabb, negyede annyit nem eszik, mint firefox meg chrome. Alapból többmindent tud. Szinkronizálni is. Felhő, bejelentkezés, stb. Reklám blokkolása alapjáraton király + beépített kézi blokkoló. Böngésző motor váltás, file szimatoló, képlopó, fordítás, mind-mind alapjáraton. Kedvencek kezelése, rss. Firefox meg ezek Maxthon közelébe sem érnek. AdBlock txt- jét (hufilter.txt-t) bemásolva maxthon blokkolóba is hibátlanul működik. ;)
    adblockba pl általam került bele, hogy fb totál reklám meg hírdetés mentes legyen.
  • cement
    #45393
    nem lehet, hogy a chrome-ban már nézted az oldalt és sokat tempből töltött be? nekem minden oldal gyorsann ffban. de ezen nem veszünk össze, mindenki használja ami neki jobb. az adblock nekem tökéletesen elegendő, lehet, hogy "elavult", de amíg reklámmentesen böngészek, nekem mindegy
  • Jim Morrison
    #45392
    laptopot is ritkán használom töltő nélkül -> mindegy mit csinál procival.
    Kedvedért csináltam kis speed testet.
    theverge.com és hasonló oldalakról. firefoxban 6mp míg chromeban max másfél. Ja és firefoxban indítottam el előbb a lekérést (pár ms el előbb) mint chromeba. Jobb egyre a firefox, de még mindig messze.
    és igen, adblock már elavult, van jobb alternatíva nála.
  • pxxl
    #45391
    adblocker alapból fos :)
    Adguard sokkal jobb
  • cement
    #45390
    hát a cpu kurvára nem mindegy mivel én laptopot elég sokat használok akksiról. én is sokáig chromeot használtam, de egy jól beállított firefox legalább olyan kényelmes. nem hittéríteni akarok, de nekem nem mindegy, hogy egy oldal 1 mp alatt jön be vagy 2-3. a szolgáltatóm meg legalább nem bombáz szeméylreszabott reklámokkal a websiteok margóján meg a gmail promóciós mappájába
  • Jim Morrison
    #45389
    lol
    chrome baromi kényelmes, több eszközön is, adblock főleg firefoxon szutyok, én ghosteryt használok. hogy mennyi cpu t eszik édes mindegy mert más elől nem veszi el. Amúgy meg a szolgáltatód is logolja mit csinálsz akkor már nem édes mindegy hogy még ki? :)
  • cement
    #45388
    chrome sux
    válts firefoxra, ugyanúgy lehet már hozzá logint csinálni és így szinkronizálni a kedvenceket és az előzményeket más gépen/telefonon/tableten, és rengeteg addon van hozzá mint adblocker ami nagyon hasznos, meg gmail stb... hogy miért válts? mert kb 2x gyorsabb és sokkal kevesebb cpu-t eszik. chrome a google-é és folyamatosan küldi az böngészési adataidat a googlenek, ezért lassú
  • Jim Morrison
    #45387
    csak megnyitottam a böngészőket, hogy látszódjon mennyi hely is van. Amúgy meg csakachrome :p
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár most használtam kicsit az operát és firefoxt is, a firefox már tök használható (3 percet használtam), és az opera is szupi.
  • bajgunar
    #45386
    Chrome és ie ???
    más:
    Még egy hibát javítottam Xwidget HTC Home skin-ben! :/ Bocsi. AccuWeather állítgathatja a rövidítéseket vagy nemtom.... Most vettem észre.
    XWidget HTC Home Hun skin new
  • Jim Morrison
    #45385
    ez speciel két monitor. 4 már sok lenne, meg káva miatt használhatatlan. 2 nek van gyakorlati haszna is, ahogy azt te is írod.
    egyik monitoron: chrome és ie, többi meg másikon.
  • Lathronos
    #45384
    Még egy két év, és nevetség tárgya lesz akinek nem ilyen van a PC-hez kötve. :D




    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.16. 21:47:42
  • cement
    #45383
    van gyakorlati haszna annak, ha az ember 4 monitort használ? én munkában kettőt használok, és elég szokott lenni, pedig rengeteg programot figyelek és használok egyszerre és több távoli asztalt is használok egyidőben
    Utoljára szerkesztette: cement, 2015.01.16. 21:38:15
  • Jim Morrison
    #45382
    mennyi minden kifér ha van egy kva széles monitor is :D

    ekkora asztalra kilehetne pakolni pár cuccot :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.01.16. 20:54:59
  • Maxtreme
    #45381
    részvétem :D
  • Jim Morrison
    #45380
    nem hiszem el, hogy elfut rajta a firefox :D
  • Blum
    #45379
    Ugye ez csak poén? :D
    Kérlek mond, hogy nem ezt használod minden nap elsődleges rendszerként...:)
  • sandrosdj
    #45378
    2000 :D kép
    Utoljára szerkesztette: sandrosdj, 2015.01.14. 11:25:36
  • Lathronos
    #45377
    Ilyen asztalt se láttam már vagy 12 éve. Win98 vagy millenium?
  • sandrosdj
    #45376
    :D
  • pxxl
    #45375
    ezért van nekem 1 db háttérképem, 1db start menüm, és semmi más. se ikon, se óra se semmi :D
    minimal rulz
  • Lathronos
    #45374
    Ez conky, időm javarészét Linux Mint-en töltöm. :D Csak akkor váltok át Win7-re mikor elkap a flipperláz és beízzítom a Future Pinball-t vagy Pinball Arcade-ot.

    Háttérkép:ITT

    Conky, font, magyar weatherforecast widget és ikonkészlet: ITT

    Telepítési útmutató mellékelve. Debian, Ubuntu és Linux Mint disztribúciókra optimalizálva.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.13. 00:03:58
  • oliwwer
    #45373
    Fasza nagyon

    De így belegondoltam, hogy böngészed a netet, találsz egy jó hátteret, aztán a következő két óra a rainmeter moddolásával telik, hogy összepasszoljon :D
  • Lathronos
    #45372
    Snake Attack :)

  • Lathronos
    #45371
    Amik tömörített témák, azokat a Dokumentumok\Rainmeter\Skins mappába kell kicsomagolni. Utána Rainmeterben kattints az összes frissítése gombra. Módosítani pedig az ini fájlok átírásával lehet.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2015.01.11. 22:55:33
  • DonPedro22
    #45370
    Lathronos a Rainmeterben hol változtatom a skineket vagy hogy telepítem őket? mert sok nem tartalmaz olyan file-t amivel telepíthetem ha pedig csak a skin mappába másolom akkor sem látja a program.
  • Lathronos
    #45369
    Windows-on meg ott a rainmeter, ahhoz is lehet brutális skineket szerkeszteni.