Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BiG G
#30945
ináf! :-@

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Benny04
#30944
sry

sweech
#30943
ez nem az a topik.

Benny04
#30942
ok

N o N a m e
#30941

nadeittfejezzükbe
Benny04
#30940

N o N a m e
#30939
Benny04
#30938

<#idiota>

N o N a m e
#30937
Benny04
#30936
én is ezt mondanám 😛

N o N a m e
#30935
a gép megy 9 órája, 1-ig dolgozni voltam 😛
Benny04
#30934
már 9 órája netezel?<#buck>

N o N a m e
#30933
Ilyen az asztalom:
#30932

Blekk Síp
#30931
Winampban a Visualizert (konkrétan a Milkdrop-ot) nem lehet félig-meddig átlátszóvá tenni?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

joshua
#30930
ez gyárilag van a vistában. Nem tudom h külön meg lehet-e találni vhol.

#30929
betudnád linkelni ezt a weather-widgetet? 😊

joshua
#30928
Na én most egy kicsit átszabtam. (bocs a háttérlopás miatt de ez nagyon tetszik)

#30927



nekem Jelleg igy néz ki😊 véleményeket vagy vmi ötleteket várok😄
Énvagyokazapád
#30926
semmi extrát nem is akartam bele.
én ezt szeretem

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

zoliapu
#30925
Mindenhol jó de legjobb b@aszni, nem?

De, emlékszem volt, hogy éppen zenét is szedtem.

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#30924
semmi extra

zoliapu
#30923
Kár is mentegetõznöm ebbõl nem jövök ki.

Kézzel lábbal is jónak kell lennie az embernek manapság...

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

kakaoskalacs
#30922
parasztember kézzelnõz

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Benny04
#30921
torrent letöltés, (mint mindig) odabasz 😄D

BiG G
#30920
úgy látszik õ kézzel nõz

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

autoszimulator
#30919
múltkor is te töltöttél pornót, nem? 😄DD

.: mobilize.hu :.

sweech
#30918
torrent rulz 😄

#30917
Itt keresgélj.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

zoliapu
#30916
Jelenlegi Linux Ubi (Mint) ilyen:



Desk

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

sztyui2
#30915
Honnan lehet ilyen ikoncsomagot letölteni?

www.flickr.com/sztyui

rhazid
#30914
😄

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

zolo
#30913

http://flickr.com/photos/zolika90/

reaper4
#30912
wp linket dobnál?

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Énvagyokazapád
#30911
köszi

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

B@ldrick
#30910
htx. nem, csak magamnak.

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

ghost rider
#30909
Letöltessz hozzá egy ikoncsomagot, a rocketdockban pedig Elem hozzáadása-->üres ikon menüpont alatt csinálsz egy új ikont, ami úgy fog kinézni mint egy kérdõjel.
Ott pedig szerintem ha rákattintottál magától értetõdõ a dolog.

Benny04
#30908
objectdock -.-"

joshua
#30907
A felsõ dock érdekelne engem. Mi a neve?

sztyui2
#30906
Hogy lehet a RocketDock-ban az ikonok kinézetét megváltoztatni?

www.flickr.com/sztyui

Benny04
#30904
<#eljen>

Énvagyokazapád
#30903


A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

autoszimulator
#30902
szokásos minõség<#eljen>

(szoktál versenyekre nevezni velük, vagy csak unalomûzés?)

.: mobilize.hu :.

B@ldrick
#30901

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Rincewind
#30900
Nvm kozben megtalaltam Yahoo-n.
Rincewind
#30899
Nalad hogy nez ki ugy a weather.com sidebar? Az enyem egy pici kis bizbasz, pedig elvileg ugyanonnan van (weather.com).
Rincewind
#30898
Pirosban nem annyira tetszik, de mas szinben nem talaltam megfelelo kepet a hatterhez. Szvsz igy is utos (legalabbis azoknak akik szeretik a Dodge truck-okkat 😊.
desigo
#30897
gazdaságos kisfogyasztás xD

Rincewind
#30896
#30895
Valaki megdobna privátban egy linkel crackelt style xp-hez