Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Klemice
#30894
ö ilyet hogy lehet csinálni? 😮

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#30893
Nekem ez magas. Felrakom, de nem történik semmi.

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

#30892
#30891
megvan, köszi!

#30890
neevous
#30889
Felõlem...

#30888
Mivel csináltad a tv mûsort???? elküldöd a progit?

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

#30887
A jelenlegi városra rámész, és "Change Location" oda pl beírod hogy miskolc majd enter. aztán ok. Nem mindegyik várost írja ki!!

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

#30886
feltettem ezt a yahoo idõjárás widget-et, de nem tudom magyar városra állítani, neked hogy sikerült? vagy van ennek külön magyar verziója?

joshua
#30885
Háttér nekem jöhet<#eljen>

#30884
most épp ilyen 😊 :

#30883
Ittene, többi is jó btw.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#30882
na , már beállítottam 😊

reaper4
#30881
okker 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#30880
mert még nem állítottam be 😄

reaper4
#30879
most nézem a firefox itt is meg ott is van. mér?

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#30878
semmi közöm hozzá, de ha a felhasználói programokat leraktad a gyorsindításban akkor mér van a desk-en is? ha mindet leraknád oda akkor sokkal letisztultabb lenne szvsz. de biztos meg van az okod...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#30877
Végleges asszem ...lehetséges hogy az M1 helyett berakom a Discoveryt..ezt még bírja a gépem szerencsére 😊

#30876
tudom 😄 de már egy Brabus-os merci 😊 most már csak a tv-s ikonok hiányoznak és kész is 😊

ghost rider
#30875
F@sza a háttered <#gonosz1>

#30874
Jelenleg így , de most keresek egy jobb hátteret , meg a tv-khez ikonokat..

Pethy23
#30873
Wp-t pls!
#30872
Így egy picit fura a csíkozás, kinagyítva (eredetiben) jobb 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#30871

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

SimaSuna
#30870
<#eljen>
#30869
tessék levan tisztulva :<#idiota>

n3whous3
#30868
Nekem olyan windows xp releasem van, ami automata felrakja 😊 (SP3-as, Carlosa csinálta)

púúúúú

SimaSuna
#30867
Minimalistic stílus : A formák és a színek letisztultak, a legszigorúbban érvényesült geometrikus idomokból, formákból áll.
Lehetõ legkevesebb szín használat. 😊
Benny04
#30866
és melyiket töltsem le.
a Style XP Ladies-t, vagy a Men-t??

Benny04
#30865
ja tényleg, köszi

sweech
#30864
Benny04
#30863
ezt mivel kell mûködésre bírni? 😊

n3whous3
#30862
HTX

púúúúú

sweech
#30861
Benny04
#30859
hmm jó ötlet <#eljen><#smile>

sweech
#30858
xp vagy vista, vagy.

n3whous3
#30857
valahol a tálca beállításoknál vagy a rendszer beállításoknál van erre menü.

púúúúú

BiG G
#30856
éljenek a trendi ikonnélküli funkcionálatlan asztalok!!4

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

ghost rider
#30855
Azt szeretném kérdezni, hogy a kukát hogyan lehet leszedni az asztalról?
Mert akárhova rakok egy másolatot és utána ki akarom törölni nem engedi <#szomoru1>

autoszimulator
#30854
ikon az nem lehet <#gonosz1>

.: mobilize.hu :.

sweech
#30853
van egy üres háttér, két ikon és kész :p

ghost rider
#30852
Nekem is tetszik az ötlet.
Pontosabban kifejtenéd hogy mi az a minimalistic stílus?
És az elsõ mit nyer?(tiszteletet? 😄 )

N o N a m e
#30851
nekem tetszik az ötlet! 😊
#30847
csinálok olyan minimalistic asztalt, még tálca meg háttér se lesz

n3whous3
#30846
#30831 valaki?

púúúúú

SimaSuna
#30845
adok😄

mit szólnátok a Minimalistic stílushoz?
autoszimulator
#30844
most ne mer nincs ihlet<#idiota>

.: mobilize.hu :.

SimaSuna
#30843
az az egó... 😄

max csak utánam, meg tapasztalatot 😄
sweech
#30842
ok, úgyis én nyerek!