Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ghost rider
#30995
<#vigyor5>

SimaSuna
#30994
az a Miranda nagyon ismerõs 😛
ghost rider
#30993
Ez egy program ami megjelenít több féle beszélgetõs programot pl: MSN,Yahoo stb...
A neve Miranda Im

#30992
Itt a háttér:
http://wallpapers.jurko.net/widescreen/uploads/wallpaper_1094.jpg
@Fatal: télleg az a skin amit lentebb írtak

Blekk Síp
#30991
Királyos, ez vmi skin msn-hez vagy ez nem live messenger?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

Benny04
#30990
<#eljen>

ghost rider
#30989
Megmutatom az asztalom <#vigyor2>
Várom a véleményeket. 😄

Blekk Síp
#30988
Nincs mit. <#buck>

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

ghost rider
#30987
Köszönöm ! 😊

Blekk Síp
#30986
Jobb klikk az asztalon->> Ikonrendezés szempontja ->> Asztali ikonok megjelenítése pipa ki

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

[HUN]FaTaL
#30985
én kipróbáltam amit korábban valaki írt (nem tudom már melyik hozzászólásban) és nekem mûködött

http://goo.gl/gd6Zi5

ghost rider
#30984
Meg tudná valaki mondani, hogy az asztalról hogyan lehet eltüntetni a lomtárat?
Már egyszer kérdeztem és válaszolt is rá asszem pista😄
De szerintem az õ válasza nem volt helyes, mert kipróbáltam amit mondott és nem vált be.
Ha végre le tudnám szedni a lomtárat én is megmutatnám az asztalom <#nyes>

Dragooon
#30983
wallpapert tudnál adni?
tök jól néz ki

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá

[HUN]FaTaL
#30982
köszi

http://goo.gl/gd6Zi5

desigo
#30981
kösz szépen!
#30980
És ilyen dokkokat hogy lehet beuzemelni? 😄:S
#30979
p00h ez nagyon jóó! Én hogy dutok csinálni ilyet? pls segitsetek :S:S

@Fatal: WinampMP11 a skin
[HUN]FaTaL
#30978
Winamp skin plz😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#30977
így:

BiG G
#30976
ezt meglátva az jutott eszembe, hogyha az dockon lévõ elsõ két ikont is szürkeárnyalatosítanád, illetve a tálcát is sikerülne, akkor milyen durván nézne már ki ez az asztal. az ikonokat még nem is olyan nehéz, de a tálcához vszeg másik skint kellene keresni, így pedig már nem éri meg.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#30975
jelenleg:

Kérem kapcsolja ki!

SimaSuna
#30974
Boldog Születésnapot Desi!!!!
Énvagyokazapád
#30973
köszi!

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

BiG G
#30972
nálam is csak az adblock+ fogta meg, kitudja miért.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

desigo
#30971
én ffel látom...
BiG G
#30970
kár hogy nemsokat látni belõle (konkrétan semmit)

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

overlocker
#30969


most ilyen

MASS EFFECT!!!! ONE OF THE BEST ACTION-RPG !!!

desigo
#30968
nice <#eljen>
#30967
azért itt van (nem deviantart-ról szedtem) 😊

sweech
#30966
#30965

N o N a m e
#30964
Nem tudom. Azt hiszem deviantart, de nem biztos. Régóta megvan, csak nem tudtam eddig használni.
Picar77
#30963
baromi jó😄D
wp-t pls

()() (^^)

#30962
😄DDDDDDDDDDDDDDDDdddddd

Énvagyokazapád
#30961

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

ghost rider
#30960
CD Art Display-re honnan szereztél ilyen skint?

Burdi
#30959
mekkora jómá😄

elkérhetem a hátteret ?😄😛

Madridista hasta la muerta!! Érdemes tanulni,mert a tanulás előbb-utóbb meghozza gyümölcsét,és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!! nyamm:D

rhazid
#30958
tökre olyan érzés mintha ott álnál a vizen 😊

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#30957
így😊 :

#30956
wp-t lehetne kérni?😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Énvagyokazapád
#30955
nah így nekem jobban tetszik😊

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Énvagyokazapád
#30954
nem, mert olyan mintha le lenne kerekítve a képernyõ, csak képen tûnik furának.

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

#30953
Nem idegesít h a két alsó sarokban kilóg ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Énvagyokazapád
#30952
most így.

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Burdi
#30951
most perpill ien.:


Madridista hasta la muerta!! Érdemes tanulni,mert a tanulás előbb-utóbb meghozza gyümölcsét,és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!! nyamm:D

N o N a m e
#30950
Ez kéremszépen Windows XP SP2 😊
Objectdockal, Samurize-el és CD Art Display-el ugyanilyen csinállhatsz 😊

Dephis: nem deviantartról van 😛
tommyg
#30949
windows kérlek

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Klemice
#30948
ez milyen op rendszer vagy ilyet hogy lehet?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#30947
ezt a hátteret ma láttam deviantarton=az enyém saját:p)

rhazid
#30946
most ilyen :]

(még elég szokatlan nem rég sikerült mindent beállítani)

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"