Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

miki36
#31045
köszi

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#31044

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

miki36
#31043
wp-t pls😊

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#31042
Itt találod meg : http://othercubed.deviantart.com/art/Jamaica-36567490
#31041
Egyszerû

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

Bulykin
#31040
igaz is😊

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

Bercy
#31039
Hátteret elkérhetem?
xBobtailx
#31038
nekem ugyanez van meg, csak megváltoztattam a színeit a WindowBlinds-el, meg talán még annyi különbség van, h nincs keretben a jobb alsó rész... 😊

#31037
Hát én a helyedben a RocketDockot alulra tenném 😉

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Bulykin
#31036
nah, végre én is csinosítgattam😊 kipróbáltam sok minden programot, remélem jó lett, leszögezem, ez az elsõ hogy ilyet csináltam...

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

#31035
ez a hátterem a telómon 😊<#eljen>

#31034
Én asztalom ilyen =) :
#31033

#31032
<#idiota>

#31031
<#eljen>
enyimé most ilyen:
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/desk8.JPG

desigo
#31030
most így

desigo
#31029
pöpec
bejövõs <#eljen>
#31028

én vmi iesmire gondoltam
xBobtailx
#31027
Hát én úgy néztem, h az kell ami nekem van... lejjebb láthatod, bár nem anynira látszik ezzel a háttérképpel, de átlátszó! a neve: XP SmokedGlass

#31026
http://www.crystalxp.net/bricopack/en.htm

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#31025
Vki tudna olyan témátami ugy néz ki mint a vista inspirat 2 csak nem feketébe hanem átlátszóba???pls linkelje be vagy irja le anevét kösz
#31024
Köszi a repülõs hátTérképet😊))
xBobtailx
#31023
nm, és köszönöm elõre is 😊

#31022
😄😄😄 köszi mindkettõtöknek 😉 bobtail boldog holnapi születésnapot ^^😄
#31021

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

xBobtailx
#31020
hát van ez a ObjectDock, és leszedtem deviantArt-ról az ikonpackot, amiben voltak ezek az .ico vagy .png kiterjesztésû ikonok, és aztán a többi már adta magát 😄 de sztem ha visszaolvasol jó pár oldalt, akkor lehet hogy már más ember is kért segítséget, és adtak is neki! 😊 de itt ittis találhatsz pár infót 😉

#31019
És ezeket a dock ikonokat honnan lehet leszedni vagy mi ez , hogy? 😄😄 Bocs hogy ennyit kérdezek de csaak most kezdek ismerkedni a témával...
xBobtailx
#31018
SmokedGlass 😊 és kösz 😉

#31017
Wow, nájszos! Theme neve? ^^
xBobtailx
#31016
megleptem magam egy új asztallal a holnapi születésnapomra 😛

#31015
Köszi

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

ghost rider
#31014
Tényleg nem rossz ötlet 😄
Meg lehetne valósítani?

#31013
Valami kék színû ikonpakk kéne oda, meg átlátszó rocketdock.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

SimaSuna
#31012
nemrossz 5let 😊
desigo
#31011
szavazó topikban pedig meg lehet szavaztatni a legjobbat xD
ghost rider
#31010
Oké én benne vagyok a dologban.

gabi89
#31009
thx

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

Sil3nt
#31008
SimaSuna
#31007
le kell szervezni..ha gondoljátok éjszaka ki5löm a dolgokat és reggel kiirom a szabályzatot 😊
gabi89
#31006
Nekem bejön 😊
Wp-t tudsz adni?

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

Sil3nt
#31005
ghost rider
#31004
Amúgy már elkezdõdött a verseny vagy nem?
Vagy egyáltalán mivan az asztalok közti versennyel?

ghost rider
#31003
Eléggé LETISZTULT!
Csak a rocketdock töri meg a harmóniát 😄
Szerintem olyan közepes.
Még lenne mit alakítani rajta de eddig <#eljen>

#31002
Ez az enyém, kicsit béna de véleményeket kérek! 😄
ghost rider
#31001
Itt megtalálod a repülõs háttérképet.<#nyes>

Blekk Síp
#31000
Öhömmm, oke

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#30999
Ghost Rider nagyon teccik az a repülõ háttérképed nem tudnád feltölteni vhova csak simán a képet vagy vmi mert nekem nagyon kéne Thenkyúú😄
#30998
Wow, THX 😊
#30997
windowblinds a progi neve

#30996
Régebben láttam hogy egyes embereknek áttetszõek a windows ablakaik szegélye, ezt meg lehet valahogy csinálni programmal vagy valamivel? Vagy ez csak Vista-n muxik? 0o