Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N o N a m e
#31095
Ennek a nyereménynek örülnék.
N o N a m e
#31094
Pyx-nek kellene szólni hogy irja ki a banner alá ilyen szép pirosba 😄
desigo
#31093
esetleg lehet pár hónap VIP a nyeremény vagy egy színes csillag a név mellett de ezt meg kell beszélni a vezetõséggel xD
ghost rider
#31092
Erre nem is gondoltam xD

desigo
#31091
banner alá ki lehetne írni a nevét és linket az aztaláról eseteg...
meg,hogy atompró xD
ghost rider
#31090
Nekem megfelel.
És nyeremény nincs?
Nem mintha a nyereményért szállnék be, csak kíváncsi vagyok kpa-e valami díj-jat a nyertes.
Vagy az a díj, hogy hivatalosan is az elsõ helyezetté a legszebb asztal? 😛

desigo
#31089
pöpec
esetleg a 24-órás szavazás lehetne kicsit hosszabb ...
SimaSuna
#31088
1 Versenyzõ CSAK 1 Asztallal nevezhet! Variáció / átszerkesztés NINCS!

remélem érthetõ mit akartam kinyögni 😊
SimaSuna
#31087
Az elsõ legyen 1 Freestyle stílusu verseny 😊
Jelentkezni bárki jelentkezhet, csak linkelje(kép beszúrása) be az asztala képét VERSENYRE szöveggel!
A versenyzõk saját alkotásukra NEM szavazhatnak!


Freestyle Verseny képek linkelési(beszúrási) határideje:
2008.07.01 12:00
Szavazás 2008.07.01 12:00tól - 2008.07.02 12:00ig!


Megfelel nektek?
SimaSuna
#31086
sry h nem tettem ki a kiirást, de 1-2 csúnyadolog öszejött...
ma kint lesz 😄
ghost rider
#31085
Örülök hogy ilyen szép kis beszélgetés kerekedett a háttérképemrõl. <#banplz>
Amúgy csak mellékesen, mi lesz a versennyel?

SimaSuna
#31084
tuttam én 😄
BiG G
#31083
n

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

The Garrett
#31082
ja, ez miskolc. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#31081

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

LaszloLedzenyi
#31080
egy élet a panel árnyékába

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Pigo
#31079
Van benne v.mi<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

BiG G
#31078
meg még az ország összes betontemetõje (aka ltp) feelinges :]

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

SimaSuna
#31077
olyan miskolc Vologda városrész feelinges...
ghost rider
#31076
Azért tettem a hozzászólásba Smilyt 😄
Kell a háttérkép? 😄

gabi89
#31075
Lol a háttér 😄

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

ghost rider
#31074
Így:
😄

Pigo
#31073

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

#31072

czky
#31071
Köszi! 😊

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Énvagyokazapád
#31070

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

czky
#31069
A háttér wow!
Elkérhetem? 😊

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#31068
jó, kár hogy nem fekete a tálca

Énvagyokazapád
#31067

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

kakaoskalacs
#31066
egy kérdés 😊
ezt hogyan/mivel telepitem?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#31065
windowblinds is tudja

csgery
#31064
Egy Vista Customization Packot találtam szerintem az jó lesz😊
#31063
Vista Inspirat ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

csgery
#31062
Sziasztok!
Tud valaki ajánlani olyan témát, vagy visual stlye-t ami tök hasonlít a Vistára😊 De nem csak úgy., h kinézetben, hanem minden ablak széle áttetszõ. Láttam ilyet havernál, szal tuti hogy van ilyen😊.
#31061

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Énvagyokazapád
#31060


A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

TTYYPPEERR
#31059
Hey ez az én képem! 😄
Amúgy deviantról szedtem úgy emlékszek. Vista Ultimate a neve.(Window Blinds skin)

Bulykin
#31058
Hali!
Honnan tudnám leszedni azt az mp3lejátszós izét ami neked a jobb oldalon van?? elõre is thx

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Bercy
#31057
köszi 😉
xBobtailx
#31056
3. WindowBlinds

Benny04
#31055
letöltessz az internetrõl.

#31054
1.: Nekem mind2 fent van 😊 RD felül, OD bal oldalt 😊
4.: jobb katt az ikonra, majd legalsó menü(dock entry properties), Change image

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

#31053
Hát bejön vmi bisz-basz de az semmi. Hogy lehet beletenni vmi értelmes cuccot?

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

#31052
Nah még pár kérdéssel fárasztom a népet aztan végleg megszünök!😄

1.:Akkor most melyik dock az ajanlott? (rocket,object,stb...)
2.:Hogy tudok a legegyszerûbben áttetszõ ablakokat és tálcát csinálni hosszas szponzorprogram telepítések nélkül?
3.:Mint a SmokedGlass kiterjesztésû themeket hogyan , illetve mivel tudom telepíteni?
4.:Hogy lehet a legkönnyebben kicserélni az objectdock ikonokat?

Elõre is THX!
Benny04
#31051
Dehogynem, vannak benne alapból is cuccok és te is csinálhatsz hozzá szkriptet.

#31050
Na én azt a programot nem értem. Felraktam, de semmi sincs benne. Hogy lehetne vmit kezdeni vele?

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

Benny04
#31049
meg samurize...

#31048
Az egyik ilyen a yahoo widget Az ikonos cucc a rocketdock A harmadik a FAQ 😄

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit

Bulykin
#31047
mivel még én kezdõ vagyok az ilyen "asztal tuningolások"ban, ezért kérdezek😊 honnan lehet leszedni olyanokat, hogy tvmûsor meg óra meg dátum meg ilyen dolgok legyenek? remélem értitek^^

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Dragooon
#31046
köszi^^

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá