Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És nyeremény nincs?
Nem mintha a nyereményért szállnék be, csak kíváncsi vagyok kpa-e valami díj-jat a nyertes.
Vagy az a díj, hogy hivatalosan is az elsõ helyezetté a legszebb asztal? 😛
remélem érthetõ mit akartam kinyögni 😊
Jelentkezni bárki jelentkezhet, csak linkelje(kép beszúrása) be az asztala képét VERSENYRE szöveggel!
A versenyzõk saját alkotásukra NEM szavazhatnak!
Freestyle Verseny képek linkelési(beszúrási) határideje:
2008.07.01 12:00
Szavazás 2008.07.01 12:00tól - 2008.07.02 12:00ig!
Megfelel nektek?
Amúgy csak mellékesen, mi lesz a versennyel?

Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit
\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"
A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
Elkérhetem? 😊
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
ezt hogyan/mivel telepitem?
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Tud valaki ajánlani olyan témát, vagy visual stlye-t ami tök hasonlít a Vistára😊 De nem csak úgy., h kinézetben, hanem minden ablak széle áttetszõ. Láttam ilyet havernál, szal tuti hogy van ilyen😊.

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
Amúgy deviantról szedtem úgy emlékszek. Vista Ultimate a neve.(Window Blinds skin)
Honnan tudnám leszedni azt az mp3lejátszós izét ami neked a jobb oldalon van?? elõre is thx
A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi
4.: jobb katt az ikonra, majd legalsó menü(dock entry properties), Change image
Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit
Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit
1.:Akkor most melyik dock az ajanlott? (rocket,object,stb...)
2.:Hogy tudok a legegyszerûbben áttetszõ ablakokat és tálcát csinálni hosszas szponzorprogram telepítések nélkül?
3.:Mint a SmokedGlass kiterjesztésû themeket hogyan , illetve mivel tudom telepíteni?
4.:Hogy lehet a legkönnyebben kicserélni az objectdock ikonokat?
Elõre is THX!
Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit
Asus K53SC: Core i3 2,2Ghz, 6GB DDR3, 320GB HDD+ 500GB Sharkoon USB 3.0 Dock+ WD Elements 1,5TB, Intel HD 3000 & Geforce GT 520MX 1GB, Windows 10 Pro 64bit
A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi