Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#31145
na ez komoly <#eljen>
NeBby
#31144
WindowBlinds + style <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Japep
#31143
Lehet hülyeséget mondok, de azt StyleXP-vel is el lehet érni... 😊

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#31142
😄DD ne nézzetek már hülyének Vista Inspiratot használok😄 és nekem sehogysem fog ugy átlátszani mint "Brenyo-nak" Én oan átlátszót akarok😊 pls
reaper4
#31141
<#eljen>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

SimaSuna
#31140
Vista inspirat..google 😊
#31139
Pls mondjátok meg h honnan tudom letölteni ezt az átlátszi vista kinézetet!!
soma22
#31138
sp3-ra van már uxtheme peccselõ?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

BiG G
#31137
<#eljen>

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

robotnyk
#31136
Versenyre


NeBby
#31135
VERSENYRE






Starcraft2 e-mail: [email protected]

BiG G
#31134
"a felsõ menüsor is csak azért van mert jól néz ki 😄 Igazából sose használtam még xD"

😛

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#31133

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

BiG G
#31132
fõ a funkcióvesztett minimalista puritás <#idiota>

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#31131
Áh, ahhoz én nem értek. Egyébként csak azért ilyen mindig mert szeretem ha valami letisztult 😄 Tehát mindent elérek így is ha nyomok egy start gombot, vagy xfirebõl indítom a játékokat. Illetve a felsõ menüsor is csak azért van mert jól néz ki 😄 Igazából sose használtam még xD

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

BiG G
#31130
sokadik felújított verzió, de ettõl még tecc 😄 csak azokat a buzi kis nyilakat vakard már le az ikonok bal alsó sarkából 😉

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

desigo
#31129
az nem te leszel...
#31128
Versenyre.

Valakinek utolsónak is kell lenni =)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Énvagyokazapád
#31127
régi szép idõk 😛

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

N o N a m e
#31126
Énvagyokazapád
#31125
producer: NoName
kivitelezõ: ColdF

😄

amúgy mindíg olyan hátteret keresek, amiben el lehet veszni, esetleg gyönyörködni, csodálkozni, mivel nincsenek ikonjaim, csak a start gombra hagyatkozok. Legalább mostmár tudom hogy elértem a célom 😊

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Énvagyokazapád
#31124
bocsesz, én leragadtam az albumcímnél, azt nem láttam 😛

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

N o N a m e
#31123
<#ejnye1> a-a, a Hungarikumban ilyenrõl szó sincs 😛
N o N a m e
#31122
Ezt a linkelési ötletet én adtam 😛
Jó a háttered szine, de nekem kissé zavaros.. mintha dzsungel lenne 😊
Énvagyokazapád
#31121


A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Énvagyokazapád
#31120
a kezemben cigaretta csikkek, nézem a tévét és nevetek a meccsen a szemem se rebben... 😄

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Pigo
#31119
yahoo szerinte Miskolc 18 fokos,de sztem van az 24

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

Pyx
#31118
szavazáshoz csináltok majd valami egyszerûbb oldalt, ugye?

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

tommyg
#31117
van is annyi itt

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

N o N a m e
#31116
ebben az idõpontban mindegyik marhaság 😄
SimaSuna
#31115
vác: 23°C
Pest 24°C

Miskolc..63°C <#wow1><#fejvakaras><#banplz> samurize
N o N a m e
#31114
XD
SimaSuna
#31113
tökhöm kivan a Samurizeal...
63°C ír ki jelenlegi hõmérsékletnek..
N o N a m e
#31112
Nem hiszem 😊
desigo
#31111
lehet,hogy egyedül leszel xD
N o N a m e
#31110
Szavazz rám 😉
desigo
#31109
pöpec !
N o N a m e
#31108
VERSENYRE
SimaSuna
#31107
hát kíváncsi vagyok mi fog kisülni belõle 😊
#31106
Hehe, remélem az egyszerûség nyer majd 😛

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

reaper4
#31105
én meg már kezdtem háborogni 😊 , mer pont akartam írni, h nem is 2 hanem 1 😄.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

N o N a m e
#31104
elb*sztam mert azt irtam hogy 2 csillagom van, pedig csak 1, inkább töröltem 😊
reaper4
#31103
ja, te vontad vissza? okkor nem szóltam...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#31102
miért lett törölve a 31101 es-hsz? láttam még törlés elõtt,de semmi olyan nem volt benne...<#confused>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

N o N a m e
#31101
Remélem szeptember 24-ig újra aktiválják az sms-es VIP-et mert akkor jár le a VIP-em és szeretném hosszabbitani
desigo
#31100
évente automatikusan 1-el több lesz
feltéve ha VIP vagy...
SimaSuna
#31099
VIP regisztrációval...ami 4/8 havonta meg kell vásárolni...
ghost rider
#31098
Az mitõl függ, hogy az embernek mennyi csillaga van?
Hogyan lehet csillagokat szerezni?

SimaSuna
#31097
óóó deh 😄

aki nyeri az válasszon témát...
neevous
#31096
Vettem 😉