Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N o N a m e
#31195
Remélem ez marad a gyõztes sorrend is <#hehe>
Benny04
#31194
b!!!!444

SimaSuna
#31193
hmmmm???
ijenre gondoltál?
BiG G
#31192
VRSDM megoldását kellene igénybe venni, ha már egyszer vette a fáradtságot és megcsinálta.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Énvagyokazapád
#31191
én is az egy szavazatos verziót támogatom, fõleg ha valamilyen szavazós scriptel, honlappal oldanánk meg a dolgot

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

SimaSuna
#31190
hát nemtudom, a pálcikás szvsz egyszerübb lenne...
de a többiek erõl h vélekednek?
#31189
egyszerü: amelyik legjobban tetszik annak adunk 3 pontot, amit 2. helyre sorolnánk kap 2 pontot és még egy pontot vkinek.
persze nem tudom, hogy kivitelezhetö a dolog, csak gondoltam megemlítem, mert igy árnyaltabb lenne az eredmény

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

SimaSuna
#31188
ird le részletesen 😊

én arra gondoltam h aki több szavazatot -> | pálcikát kap az nyer..
de ha van jobb 5letetek szivesen meghallgatom, és eldönthetjük 😊
#31187
súlyozott szavazás nem lehetséges?? arra gondolok, hogy 3-2-1 pontot adhatnánk.?😊

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

SimaSuna
#31186
Eddigi versenyzõk akik asztalukkal neveztek!:

NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna
Joshua
GhostRider

vagyunk vagy hányan 😄
#31185
wp pls

ghost rider
#31184
VERSENYRE

SimaSuna
#31183
Eddigi versenyzõk akik asztalukkal neveztek!:

NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna
Joshua
joshua
#31182
VERSENYRE

csak h legyen esélyem nevezek😄

SimaSuna
#31181
akik raktak az asztalról képet azokat írtam csak ki...
Benny04
#31180
😊
én még nem pimpeltem fel, majd holnap, vagy még ma este 😉)

#31179
És én ? 😛

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

SimaSuna
#31178
te asztalod merre?..visszább van?
Benny04
#31177
Benny04 😉

SimaSuna
#31176
Eddigi versenyzõk:

NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna

már nemsok van hátra... 😄
SimaSuna
#31175
VERSENYRE

#31174
😊

#31173
Versenyre:

Blekk Síp
#31171
Versenyre:



Igaz nem a manapság népszerû letisztultságot tükrözi.
Én jobban szeretem, ha informatív. :]

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

BiG G
#31170
nekem sajnos nincs esélyem, mert nem vagyok hajlandó áldozni a funkcionalitásból a múlandó és hanyag szépség oltárán 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

ghost rider
#31169
Látom kissé lemaradtam 😄
Holnap berakom én is 😛

SimaSuna
#31168
jaja 😊
desigo
#31167
lassan kéne tákolni valamit...
Énvagyokazapád
#31166
oky <#smile>

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

BiG G
#31165
én már csak ilyen vagyok ifjú barátom, kinek még ott figyel a valagán a: tojáshéj <#smile>

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Énvagyokazapád
#31164
nagyon humoros kisfiú vagy <#smile>

#31162 köszi, nem olvastam

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

BiG G
#31163
látommég a szövegértésnél nem tartotok az isiben :_O)))))9

#31087: "Freestyle Verseny képek linkelési(beszúrási) határideje: 2008.07.01 12:00. Szavazás 2008.07.01 12:00tól - 2008.07.02 12:00ig!"

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Benny04
#31162
elsején lesz vége, nem?

Énvagyokazapád
#31161
a versenynek vége is lesz, vagy csak el kezdõdött és van? 😄

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

N o N a m e
#31160
SimaSuna
#31159
nem lehetne máshova feltölteni?...
DjPremier
#31158
Bocsi.
Desktop

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

DjPremier
#31157
Az enyém ilyen,egyszerü de jo.

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

#31156
Versenyre

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Énvagyokazapád
#31155


versenyre

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

Énvagyokazapád
#31154
esküszöm ue a hátterem lett volna elõször, csak aztán nem mûködött a neonos tálcám, és így a mostani ratyi lett O.o

A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor

gabi89
#31153
thx

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

Benny04
#31152
naja 😉

#31151
én is most jöttem haza, nem baj, még van idö felkészülni😄

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

#31150
gabi89
#31149
WP-t kérhetek? 😊

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

N o N a m e
#31148
Most ilyen:

Benny04
#31147
verseny? <#wow3>
(látszik, hogy egy hétig nem voltam itthon😄)

#31146
Versenyre