Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ijenre gondoltál?
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
persze nem tudom, hogy kivitelezhetö a dolog, csak gondoltam megemlítem, mert igy árnyaltabb lenne az eredmény
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
én arra gondoltam h aki több szavazatot -> | pálcikát kap az nyer..
de ha van jobb 5letetek szivesen meghallgatom, és eldönthetjük 😊
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna
Joshua
GhostRider
vagyunk vagy hányan 😄
NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna
Joshua
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
NoName
NeBby
Robotnyk
Wedgee
Énvagyokazapád
Vass17
Blekk síp
Szieszáj
SimaSuna
már nemsok van hátra... 😄

Igaz nem a manapság népszerû letisztultságot tükrözi.
Én jobban szeretem, ha informatív. :]
Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
#31162 köszi, nem olvastam
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
#31087: "Freestyle Verseny képek linkelési(beszúrási) határideje: 2008.07.01 12:00. Szavazás 2008.07.01 12:00tól - 2008.07.02 12:00ig!"
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
Desktop
Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
A függő kényszeresen és ismételten kielégíti szenvedélyét, függetlenül attól, mennyire árt magának és környezetének Ha nem vagy első, vesztettél Száguldó Donor
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...


