1286
http://www.anarchy-online.com/
  • Pink Tiger
    #1086
    ja igen bocs, egészen pontosan a mission terminal képernyőjét kell a bal felsőbe rakni
  • Pink Tiger
    #1085
    fel kell tenni a bal felső sarokba, és teljes képernyőn nem mükszik csak ha ablakba játszol
    egyébként van egy angol leírása a telepító csomagjában, ott minden le van írva
  • BonemanX
    #1084
    Nem tudja valaki, hogy a ClickSavert hogy lehet használni?
  • Pink Tiger
    #1083
    sajos nincs nem játszottam agenttel és nem is ismerek egyet sem, annyit tudok róla hogy sbipe-olni tud, de hogy az miért jó azt már nem:)

    agent fórumokat, leírásokat nézegess

    meg kérdezősködhetsz itt is:

    hws ao fórum
  • [Jakuza]
    #1082
    Nem.
  • meckone
    #1081
    Hali! történt egy kis baj:) öcsém játszott és a kis okos kitörölte az összed karakteremet! vissza lehet hozni őket valahogy? pls help
  • Lammer at Work
    #1080
    1073ra van 5leted???
  • Pink Tiger
    #1079
    a könyveket össze kell pakolni egybe, az ape of fistből van összsen 5 db, a tree of e.-ből összesen hat darab

    az inventoridban megfogod a kettes könyvet bal klikkel aztán shift+jobb klikkel rárakod az egyesre, aztán megfogod a hármast és rárakod az egyespluszkettesre, aztán fogod a négyest....és ugyanígy, ha kész vagy megkapod az összefűzött könyvet (completed)

    ezekután meg kell keresned "Hermit"-et, ő egy npc és odaadnod neki
    itt találod: 827, 2298 (static, Tir Desert, Greater Tir County)

    egyébként ajánlott olvasgatni ezt:

    stratics.com
  • meckone
    #1078
    hali! megszereztem mind a 6 könyvet templomból, de nem tudom őket használni! segítene nekem valaki?!:D thx előre
  • Nagyapi
    #1077
    Köszi.
    Ha volna pénzem megérné, úgy éljen Funcom, de hát...............
  • [Jakuza]
    #1076
    Ugyanaz az email, amit mar regebben is elkuldtek.
    #729 Uzenet.
    Ingyenes SL letoltes es felaru havidij.
    Tehat nem ingyenes, csak maga a kliens letoltese. Ha upgradeled az accountodat, attol kezdve koteles vagy fizetni, ha jatszani akarsz a havi 7.95 eurot, igaz az eredeti dij az 14.95 lenne.
  • Nagyapi
    #1075
    Angolul tudó fórumozó kerestetik.
    E-mailt kaptam(tunk) a Funcomtól a Shadowlandsról, miszerint március 17.-ig meghosszabbítják a free regisztrációt. Eddig úgyvélem jól értettem, de a többi nagyon nem tiszta, mert a Notum War is bele van szőve, ami az én, a zerot nyujtózkodva sem elérő angol tudásomnak már bekavart.
    Legyen olyan jó valaki leírni magyarul a lényeget.
  • meckone
    #1074
    sziasztok!!!!:D lenne egy kérdésem! csak akkor tudok nagyon sok pénzt összegyüjteni ha templomban öldöklök vagy ha küldiket csinálgatok? vagy esteleg van valami hely ahol milliók jönnek össze egy óra alatt?
    biztos nincs:(pedig kéne sok cucc! jah és még valami! feltűnt nekem , hogy mindenhol rohangálnak a kék fixerek, van egy fixim 26os szintű viszont esélye nincs szegénynek, hogy kék legyen... :( hogy van ez?valaki meséljen plz
  • Lammer
    #1073
    skacok!
    szeretnek mar tenyleg Agent lenni, illetve kihasznalni a kaszt adotta lehetosegeket...a hologram.-os cumokat, fingom sincs mit csinaljak vele...
    ha valaki elmagyarazna hogyan kene, az kapna 2 rekesz virtualis sort... :D
  • Pink Tiger
    #1072
    hjaj lehet hogy neked van igazad, én is gondolkodtam már ezen, majd mekérdem a készítőjét..
  • Lammer
    #1071
    szerintem azt a skint a regebbi patch-hz optimalizaltak... en is probalkoztam, nekem szetesett... patch problema gyanusan... majd ha atirjak 15.8.3ra, akkor lesz a tutko
  • Pink Tiger
    #1070
    pedig nagyon hasznosnak tűnik, pl kedvencem lenne /ha működne/ a leghamarabb lejáró buff visszaszámlálója...
    de azér köszi
  • Donihun
    #1069
    én ég sosem probáltam skineket fogalmam sincs
  • Pink Tiger
    #1068
    na nekem van egy kérdésem
    feltettem egy nagyon szupi kis skint a dovve félét, de nem minden olyan mint a preview képen, pl más az inventorim, magmaradt bal és jobb alul a két nagyhelyet foglaló menüsáv, nincs buff lejáratot jelző indikátor, kompassz nincs beépítve szépen az oldal aljára... miért van ez?
    néhány dolog viszont tényleg jó... de a többi miért nem mükszik vajh?
  • Nagyapi
    #1067
    Lehalt a topic.
    Mi van gyerekek. Már mindenki tud mindent?

    Egy szolid 80-as csapat mérsékelt gyakorlattal rendelkező MA 83-ast nem keres véletlenül.
    Este 19h-tól, kb 23h-ig.

    Jelige : csapatban dől az XP.
  • Donihun
    #1066
    sürübben lösz, burstnél dupla
  • andrej
    #1065
    Hogyan működik két egykezes távolsági fegyver együtt. Duplát sebez?
  • Donihun
    #1064
    najó lehet, hogy tényleg:)
    szar napom volt akkor:)
  • Pink Tiger
    #1063
    :)
    köszi itt megtaláltam mindent :)
    /szóval lehet lootolni de csak azt amit nem mentettél/ett le insuranceban../
  • Atomcsirke
    #1062
    Néha jól jönne egy "Szerkesztés" funkció...

    Inkáb berakom plain textben:

    http://ao.stratics.com/content/guides/general/pvp.shtml?s=
  • Atomcsirke
    #1061


    Player vs. Player Combat
  • Pink Tiger
    #1060
    srácok ha valakivel pvp-be keveredem akkor halálom után kilootolhat? azaz elveheti minden cuccom ami nálam van?
  • Pink Tiger
    #1059
    jaj gyerekek, mér kell ilyen hangon szólni a másikhoz? aláírom hogy zero nem egy rajongói hozzászólást eszközölt itten, de ez azért szerintem ez a válasz erős
    túlzás..:(
  • Donihun
    #1058
    illetve multi ranged igénye:)
  • Donihun
    #1057
    Gamma Ejector
    Találtam komoly fegyot:)ha nem akarsz mausserezni ez komoly darab
    és egykezes lehet mellette másik, vag kettö ilyen de nagy a dual wield igénye
  • Donihun
    #1056
    mmegnéztem a dmg calculatorban a maussert meg a supressort
    és eléggé a mausser nyert ugyanolyan képességkkel:)
    Maussser
    Supressor

    de mondjuk a fullauto az kemény tud lenni, ugy kb picit jobb a supresssor, de rengeteg ipt kelll rákölteni
    ugyhogy nem éri meg fixevel szerintem mausserezni
  • Atomcsirke
    #1055
    De gondolom még a fül-implantjaidban is burst/smg van!

    Én is gondolkodtam azon, hogy inkább a mostani lvl49-est kéne átalakítani, de a 40-eshez már megvettem az alkatrészeket. A Carbonium plate valami kib***ott drága hozzá! Nem lenne most 50k kreditem egy lvl50 körüli lemezre...

    p.s. Érdemes szerinted az MG/SMG és Burst mellett a Full Auto-ra is nyomni? Nézegettem a Supressorokat, elég hatékony alapfegyvereknek tűnnek azok is!
  • Donihun
    #1054
    Rubi-Ka lakossága találtam jópofa linket:) itt meglehet nézni hogy miböl mennnyi van AOban:) érdekes hogy kb fele-fele arányban oszlanak meg a clánosok meg az omnisok minden szinten:)
  • Donihun
    #1053
    Chemicaliám:)
    hazudtam az tegnap elött volt:) 54es szinten már ezt használtam:)
  • Donihun
    #1052
    Én tegnap dobattam összee egy ql 112es chemicalt:) aranyos kis fegyo
    keress meg játékban és elviszleg traderhez!!
    gasfisco a karim most
  • Atomcsirke
    #1051
    Ehehe... nem tom, nekem nem hiányzik, sőt, igyexem nagy ívben elkerülni. Kellemes sztorikat olvastam a hivatalos AO fórumon olyan kis "kecsegékről", akik még a csapatba beépülve, ToTW-hentelés közben- amikor igencsak szükség volna az összjátékra - is képesek "flagged"-é tenni a társaság egy részét, csak hogy utána begyüjthesség ex-csapattársaik trófeáját! Na, az ilyen "mentálisan terhelteknek" (finom voltam és úriember) találták ki a Q3A-t, meg az UT-t!
  • Atomcsirke
    #1050
    Testvéreim az Úrban!

    Ki tudna összelegózni nekem egy lvl 40 Mausser Chemical Streamert?

    A hozzávalók megvannak, szerintem még szét is tudom kapni, mert a Break & Entry-m megvan hozzá, de az összerakásához kellene némi Weapon smithing meg Engineering, amire nem szándéxom gyúrni a tartalékpontjaimból!
  • Ryleh
    #1049
    Na..miután rájöttem a saját -hüleségemre-ezt megosztom a forummal.Szal!!!!
    Ha enzsiner vagy..és a robotodnak kakukk,halál,szevasz---akkor a "Automaton" nevü okosságot kell használni...ebböl alapbol kapsz a kezdésnél,aztán késöbb fejlesztett verziok is beesnek./Flawed,Patchwork,Common,stb/...ha kill után ezt használod akkor beteszi az invertoridba a robot behivásához az ikont.Pont,ennyi.
    Emellett mindenkinek -aki kezdö,mint én-ajánlom a nyubi szigeten a nano-alapcsomag megvételét,átnézését,mert ebböl némi támpont adatik karakterünk jövöbeni elsajátitható képességeiröl./6 db nanokristály van benne-1600 ért.

    :))))

    Tengely/Nanomage-Engineer/lvl .11/Klán
  • Donihun
    #1048
    lehet duelezni az arénákbanvagy kaphatsz pvpflagot amitöl bárki megtámadhat stb,stb van sok modja anak hogy leversd a fejed pvpben
  • Donihun
    #1047