1286
http://www.anarchy-online.com/
  • baratis
    #1126
    http://ao.stratics.com/content/guides/images/templeofthreewinds/zonemap.jpg
  • sanyiiiii
    #1125
    Hali.
    Bocs a láma kérdésért de a templom hol van?(Sajna nem igazán megy még a tájékozódás)
  • jimmyjoint
    #1124
    Ez mind szép és jó, csak a pénz mennyisége ami igencsak nincs arányban a vendorokban található cuccok árrával. A tanácsot köszönöm, de ezeket a dolgokat magam is ki tudtam következtetni.
  • baratis
    #1123
    Omnis ellenség. :)
    Ne vedd magadra, csak én klános vagyok. :)
    Pénzt minden megölt ellenfélnél találsz, csak ne felejtsd el lootolni.
    A subwayben ez nem tudom mennyi, de a templomban (következő ajánlott hely 25-ös szinttől) 500 és 1000 cred között mozog. Küldetéseknél a csúszkát mindig a max money felé húzd, xp-t úgyis kapsz az ellenfelek likvidálásával.
    Utalni csak közvetítő karakterrel tudsz, ergo megkérsz valakit, vagy csinálsz még1 accountot.
  • jimmyjoint
    #1122
    omni-s opifex-engineer vagyok
    És lenne még egy kérdésem, hogy lehet pénzt utalni egyik karimtól a másiknak?
  • Donihun
    #1121
    alacsony szinten inkább a subwayben mászkálj, ott találsz páncélt meg fegyot is nem kell rá költeni meg némi eladni valot is, pl a nagy atroxok vasgerendája 300cred minimum. amugy mivel vagy milyen szinten? neus vagy vagy clanos?
  • jimmyjoint
    #1120
    Hi All!

    Nemrég kezdtem a játékot és nem igazán boldogulok:(
    Pl azt meg tudná nekem mondani valaki, hogyan lehet pénzt keresni itt?
    Mert a mission terminálban azok a küldik, amiket meg tudok csinálni, nem fizetnek többet 2-300 creditnél, és legalább negyed óra, mire megcsinálok egyet, ami igencsak gyér. Van valami más lehetöség is a pénzszerzésre, vagy örök csóró maradok?
  • Donihun
    #1119
    keress meg a gameben megoldjuk a gondjaid ha meglehet:)
  • SarkanyfuaRUSH
    #1118
    Udv!

    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal.
    Azt szeretném tudni, hogy az alap AO-ban (mivel csak ez ingyenes :) van-e valamilyen storyline, amit hosszabb küldetés-sorozatokkal lehet végigvinni? Ha van, hol keressem? (neutral vagyok)

    Köszi
  • baratis
    #1117
    Szia Nagyapi!
    Végre rájöttem, hogy Nagyapi=Alkoto. :)
  • Nagyapi
    #1116
    Inplantot ha találsz neked megfelelőt, keress Alkoto néven, összerakom neked. Hogy fel tudd venni, ahhoz kell egy jó doki, (+80), vagy ha jól emlékszem egy agent. Megkéred rádrakja szivesen, kb 30 percig elég ( ha van annyi NCU-d ).
  • Nagyapi
    #1115
    Van nano a treatmenthez, és a fegyverhez is, az basic vagy mi a szösz terminálnál, jó esetben +20 add a skillhez. Ott nézz körül.
  • PoisonBorz #1114
    ...ami viszont nekem 150, pedig maxoltam ezt gyakran. Treatmentet meg buffolni gondolom nemlehet...fegyverbuff nanokkal ugyanez a helyzet, csak a skillek mások.

    Ehh...most ez csak nekem ilyen bonyolult?
  • PoisonBorz #1113
    Nos, enyhén láma a kérdés, pláne hogy már lvl50-t nyúzom...

    ...úgy kb most kristályosodott ki hogy soldierként fegyverbuffok kellenének iszonyat, de el vok veszve, és nem tudom mit merre. Legalább egy Q88-as D9-ra kéne összeszednem implantot/buffot, de a 350 körüli skillekhez kell még vagy 150-200 - pedig folyamatosan kimaxoltam ezeket. A shopokban viszont még a Q100-as implantok is max 30-50-et adnak burst-re pl. - ezekhez viszont már 450-500-as treatment kell,
  • baratis
    #1112
    Köszi a tanácsokat. Az utóbbi két napban pontosan ezt csináltam. Kezdem kiismerni a játékot. Már felküzdöttem magam a 15. szintre.
  • Pink Tiger
    #1111
    hááát z elején vagy nagyon ne aggódj lasssan kiismered magad, járd körbe west athent, olda aathent ismerkedj a tereppel, 25-ös szintig elég jó móka lesz pl a subway, derítsd fel... néha állj be egy csapatba próbáld ki azt is, subwayben hívni fognak mások majd csapatba...bár az elején a csapatok csak kezdetlegesek még
    próbáld ki a küldetéseket is, csinálj néhányat
  • baratis
    #1110
    Nos átléptem a bűvös 6. szintet és úgy döntöttem irány Mainland. (A noob sziget kezdett uncsi lenni. :)) Csatlakoztam a clan-hoz így most West Athenban vok. Most kellene egy kis tanács, hogy miként tovább. Bevallom egy kicsit elvesztem a lehetőségekben. :)
  • Donihun
    #1109
    ja csatlakozhat bárki
    akármilyen kezdő, segitünk amiben lehet:)
  • Donihun
    #1108
    csak ezen a forumon
    nemigazán értem
    amugy vannak magyarok
  • baratis
    #1107
    Hali!
    Én most töltöttem le a gamét és később szívesen csatlakoznék a klánhoz. Ehhez még kissé gyúrnom kell. Jelenleg még tanuló fázisban vok, lvl3 MA (name: Shatanel). Egyébként vagytok még fenn aktívan magyarok? Végigolvastam a fórumot és nekem úgy tűnik karácsony óta igencsak megcsappant a lelkesedés.
  • Donihun
    #1106
    hunok
  • Donihun
    #1105
    probáljuk feltámasztani a Hunko klánt ha valkit érdekel keressen meg Hentmester karimon, clan oldal
  • Bakutyin
    #1104
    az egyetlen aki reagált a problemára:D
    Már 3 napja megoldódott hibásan jött le letöltöttem újra, (Flashget) ígym ár jó.
  • Donihun
    #1103
    probáld kicsomagolni commanderrel! totallal vagy windows commanderrel, szerintem az a legmegbízhatobb modja a kicsomizásnak
  • Donihun
    #1102
    Kössz:),má 22 báze, öregszem:(
    :)
  • Nagyapi
    #1101
    Ne hagyd, hogy elvegye a kedved a "látszólagos" egysíkúság. Legtöbben ezért adják fel, amihez természetesen joguk van, hiszen ez JÁTÉK.
    Ha tudsz angolul, sokkal könyebb, de ha nem akkor is kóstolgasd a csapatjátékot, ugyanis jórészt erre van kitalálva ez a game. Lehet szólózni is, én a korlátozott játszási lehetőségem miatt gyakran ezt választom. Így is van egy MA-m ami még csak 90-es, egy Doctorom, 40-es, és most tolok egy Meta-Physicist, amit 4 nap alatt tornáztam fel 42-esre, persze a Martiallel csinálok egy kis zebpénzt neki ( kapott 4 millkát, ossza be ).
    Mindegyik karimmal többet tanultam a játékról. Karácsony óta nyomom, és még mindíg nem untam meg, mert rengeteg új van benne.
    Ha meg tudod állni, hogy ne mások diktálják, hogy hogyan játsz, hanem a Saját szórakoztatásodra használod a gamet, biztos szeretni fogod.
  • Zsolo007
    #1100
    Hát én már biztosan nem fogok visszatérni, engem nem fogott meg annyira, hiába a 40 körüli martial artist........ bezzeg ha a World of Warcraftnak lesz ilyen ingyenes verziója.....
  • Bakutyin
    #1099
    Óh.
    megoldódott , végre.
    A játék így elsőre nagyon megfogott.
    megyek fölveszek pár embört a friendlist-be, és végetnemérő kérdés-zuhatagommal zaklatom naphosszat.-:D
  • Bakutyin
    #1098
    ...mármint az alapklienst..:D
    Senkinél ne volt ilyesmi probléma???
    Most akkor FlashGet-tel szedem hátha azzal nem lesz hibás...Vagy inkább bittorrentel kéne???De az olyan lassú.
    /me toporzékol.
  • Pink Tiger
    #1097
    loál
    miből gondolod? :)))
    igen én rendszeresen használom a click savert, mint általában mindenki....
    nekem nem okozott gondot eligazodni az angol leíráson, ha neked igen akkor tanulj nyelveket

    és örülj hogy vettem a fáradtságot és írtam neked választ, überlámaloller:) /többet nem fordul elő/
  • Bakutyin
    #1096
    Nofene...letöltöttem úra...erre nem hajlandó kicsomagolni a winrar, mondván hibás archívum vagy "több részből áll"...most akkor tölthetem le újra??
  • sanyiiiii
    #1095
    van valaki aki tervezi h az ingyenes valtozatot jácca 2006 jan 15ig??
  • b-type
    #1094
    Boldog szülnap Donihun, bocsesz, későn láttam meg, na szal boldogat! :)
  • Donihun
    #1093
    Érdeklődni privátban please
  • Donihun
    #1092
    OFFTOPIC
    Eladó egy igen komoly TFT 8ms es frissitési idővel ami elég szép tud lenni:) éles kép semmi fantom alak:)
    3év garancia
    Benq FP937s+ 19"
    130K HUF
  • Donihun
    #1091
    aham ingyenes
    csak vannak kiegészitői azokért kell fizetni
    probáld ki, érdemes
  • Bandeeka
    #1090
    Hali!
    Ez a game ingyenes?
    Mert ha az akkor kiprobálnám.
    thx
  • Donihun
    #1089
    tudja valaki hogy kell a damage dumpert vagy az AOparsert beállitani????????
  • Nagyapi
    #1088
    Bocs a kérdésért, de mi a csuda ez a ClickSaver nevű akármicsoda?
  • BonemanX
    #1087
    Őszintén, te használtad már ezt a programot??? Mert sztem nem...