1286
http://www.anarchy-online.com/
  • Dns5000
    #1166
    epp ez a jo benne hogy nem lehet 5 perc alatt kiismerne aztan 10 perc utan megunni, mint a wow-ot
  • Kabala
    #1165
    CSináltam egy martial artist-ot , de nem tudom hogyan osszam el az IP-t a skilleken, valaki segísten már plz. hogy mik a fontosabb skilled a martial artist-nál
  • baratis
    #1164
    Bocs, rossz volt a link.
    Íme: AO
  • baratis
    #1163
    Anarchy Online magyar oldal
  • Kabala
    #1162
    Áhh nekem ez a játék annyira bonyolult meg összetett, azt se tudom hogy mi merre,meg annyiféle képen lehet elosztani az IP-et hogy azt se tudom hová tegyem a fejem.....
    Nincs valahol véletlenül magyar leírás a játékhoz, tudok én angolul de a manual és tulságosan összetett jó pár napba beletelne mire elolvasnám az egészet:-(
  • magyarvarazs
    #1161
    De csak vmit rosszul csináltál...
    Mien néven játszol??
  • Kabala
    #1160
    Ezzel a játékkal senki sem játszik???Most töltöttem le a játékot hogy kipróbáljam, aztán gondoltam keresek valakit és teamelek, rákattintottam a find team-re , ott mindent any-re raktam, de nem talált egyetlen egy játékost se....
  • Csacsis
    #1159
    Az a game nem buta FPS mániákusoknak készült :)
    Elsőre egyébként tényleg káosz.
    De mire eljutsz a 40. szintre, megtanulod.
  • sanyiiiii
    #1158
    Irányítható csak szokni kell és nem is annyira bonyolult csak elsöre kicsit átláthatatln
  • Smashing Skull
    #1157
    Hali! Én most kezdtem el a játékot,de sajnos rosszabb mint amit vártam.
    Irányithatatlan és bonyolult de azért még igy sem olyan rossz.
    Amúgy meg éljenek a FIXEREK!!!
  • sanyiiiii
    #1156
    Hali. Tud vki vmit az uj low level questekröl iletve az uj börökrata pet-röl, illetve hol találhatnék rola leírást??
  • baratis
    #1155
    Hmm, ez király.
    Az RK1-en is van Hunok: HunoK
  • Salty
    #1154
    Ez pl. az
  • baratis
    #1153
    RK2-n Hunok????
    Biztos vagy te ebben?
  • Salty
    #1152
    Melyik szerveren szoktatok játszani? Melyik oldalon álltok? Lvl? Faj? Kaszt? Én RK2-esen vagyok, Clan, 22-tes szintű Nanomage Nano-Technician, WA-ban kóválygok, és jelenleg a Hunok klánt erősítem Applicant ranggal.
  • Donihun
    #1151
    foremans officeban a bodyguardoktól már 2szer sikerült GA1et szerezni, egyiket tegnap, szóval ott érdemes probálkozni ha elég erősnek érzed magad
  • Donihun
    #1150
    mert ami jól levan írva azt felesleges volna leirni mégeccer
  • Donihun
    #1149
    MACHIAVELLI!!!:D WB:):):):)
    egymást írtottuk WOWban:D:D az ucco bétán:)
    ja HunoK klán erősen bővül az atlanteanon:)
    oldalt is csinálgatunk:)
    azmeg erősen kezdetleges:D aohunok egykét szöveget felhasznáok/nék az anarchy-online.hurol, ha nincs ellene kifogása az érdekelteknek, igazából te ismered őket ugyhogy gondoltam megérdeklődhetnéd:D
  • baratis
    #1148
    Ezen a fórumon próbálkozz inkább: HWSW Anarchy Online forum

    Az instruction disc-eket szerintem véletlenszerűen adja.
  • sanyiiiii
    #1147
    Emberek halott a fórum!!
    Hol a legérdemesebb grid armor 1- instruction discet keresni lv 60 körül?
  • magyarvarazs
    #1146
    Milyen néven játszol?
    Vmi disk
  • Machiavelli
    #1145
    Ezt most nem teljesen értem, milyen cd-kre gondolsz? :)
    Amúgy hosszabb szünet után visszatértem kedvenc játékomhoz. Szóval ha valakinek kell segítség megpróbálok válaszolni rá itt afórumban vagy in-game, ha online vagyok ;).
  • Csacsis
    #1144
    Adattárolásra! :)
  • magyarvarazs
    #1143
    Lenne egy kérdésem!
    A CD-ket mire lehet használni?
    Előre is kösz!
  • magyarvarazs
    #1142
    rosszul írtam be
  • Gnome
    #1141
    miaza "gyorítok"?(aláírásodban)
  • magyarvarazs
    #1140
    Ezt nem értem leállították a szervert?Mennyi időre?Miért?Mikor kapcsolják vissza?Vki segítsen!!!
  • magyarvarazs
    #1139
    Sziasztok!
    Nincsenek emberkék akik együtt játszanának egy doctorral a karakterem boreáliszban van!
  • sanyiiiii
    #1138
    Háát a WoW sztem eléggé felemás lett. A hangulata nagyaon ottvan de kicsit tulsagosan le van 1szerüsítve.Nekem az AO sokkal jobban bejön.
  • hopp
    #1137
    hát nemtom, mikor így pár hónapja először megnéztem az AO-t, elég gagyinak tűnt grafikailag, de azóta hozzászokott a szemem, ami valószínűleg amiatt van, hogy egy k*rvajó játék. :P mmorpgnél kb az utolsó helyen van a grafika, sokkal fontosabb az, hogy komplex legyen és szinte "végtelen legyen a lehetőseg" vagy mi :P (mondjuk azért el tudnám képzelni AO-t HL2 engine-en :DD)
  • Donihun
    #1136
    WOWoztam az uccsó bétában és hát fejlődés meg ilyesmi eléggé automata és eccerü, nem okoz különösebb fejtörést semmi, AO után ez nagy visszalépés, ahol orákat lehet agyalni azon, hogy hogy vegyem fel a páncélom:) de a világhangulata meg kinézete eléggé megkapó, de a maximális 80 szintet is keveslettem:/
  • judyperry
    #1135
    A WOW annyira gagyi, hogy hamarosan visszatér mindenki vagy az SWG-hez, vagy az Anarchy Online-hoz, minden játék addig érdekes amig uj, de a WOW, igazából alsó tagozatos kisiskolásoknak való, össze sem lehet hasonlítani az elöbb említett két játékkal.
  • Donihun
    #1134
    játékban keress meg valamelyik karimmon, ha gondolod beveszünk a HunoKba is.
    rámprivizni /tell hentmester modszerrel tudsz vagy /tell donihun vagy még akad pár
    gasfisco, dilalord ...
  • Donihun
    #1133
    RK1 erősen
    részemről clan oldal szintén erősen:) ahogy az az aláirásombol is kivehető
  • judyperry
    #1132
    Sziasztok! Én ma kezdtem a játékot és sajnos nem találkozom Magyarokkal, pedig nagyon szeretnék,a játékban Myranda vagyok.
  • hopp
    #1131
    talált cuccokat eladod, abból is jó pénzt össze lehet harácsolni. nagyobb szinten a monstereknél is több pénz van meg küldetésekért is több jár. azért össze lehet kaparni mindig amennyi kell ;)
  • hopp
    #1130
    tájékozódást segíti a huge map. innen lehet lerántani: http://www.nepentheim.com/rkplayfields/ingamemap.html
    négyszer akkora a felbontása mint az alap planetmapnek és jelölve vannak rajt a fontosabb helyszínek :) (baratis által linkelt kép abból a térképből van kivágva)
  • hopp
    #1129
    gyors közvéleménykutatás: az RK1 vagy az RK2 szerveren vagytok? HWSW fórumon az emberek zömével az 1-es szerveren vannak, remélem ti inkább a 2-esen, mert én is ott vagyok :P
  • sanyiiiii
    #1128
    thx
  • baratis
    #1127
    Amiket a vendoroknál találsz úgysem tudnád még használni. Később majd lesz több pénz.
    Szívesen, de ha mindent ki tudsz következtetni magadtól, akkor miért kérdezel?