1286
http://www.anarchy-online.com/
  • Alblink
    #1206
    VALAKI HELP:kezdo avgyok ketten gamelunk neten?es game kozbe tudunk egymassal beszelni meg a frind menube is latjuk egymast?de a gambe nem latjuk egymast hogy tuzdjunk gamelni?ugyanaz a faj es foldreszen vagyunk egy verzioval:
    ha valaki tud segitsen?elore is thx:
  • baratis
    #1205
    Persze, csak rossz helyen keresed a fórumot: AO fórum
  • Ron Ragm
    #1204
    Nyomja még ezzel valaki?
  • Csacsis
    #1203
    AO Rulez!
    Gyeren neunak RK1re!

    (ez olyan omnis hirdetés neu módra :) )
  • Augustus Gigo
    #1202
    Ahamm, hát akkor mind1:D
  • baratis
    #1201
    Az egy dolog, hogy most ingyen játszol, de ha upgradelni akarsz akkor már nem lesz ingyen. Az ingyenesség ugyanis csak a kiegészítőkre vonatkozik, a havidíjra nem.
  • Augustus Gigo
    #1200
    MA kaptam levelet Funcomtól, amiben írják hogy ingyen lehet upgradelni Shadowlandsra meg Notum Warsra, annyi a gondom, hogy mikor az accountomban megpróbálom ezt a műveletet végrehajtani, nem engedi , mert azt írja nincs beállítva a payment methodom , a baj csak annyi hogy ingyé játszok, akkor meg minek?
  • Maci1
    #1199
    Udv mindenkinek aki anarchyzik!

    A Rubi-ka1-hez szolnek par szot azon belul is akiknek van alienjuk, keressenek meg a jatekban mert szeretnenk egy nagy alien ridot csinalni(18fo). En 202-es soldat vagyok es mindenkit varunk aki tud velem teamelni...varos, CRU biztositva!
    Ha erdekel a dolog /tell Fullautojack (volt alapitotag es expresident a Hunoknal).
  • magyarvarazs
    #1198
    Ezt fogalmazd meg érthetően és akkor válaszolunk...
  • R0peE
    #1197
    Csö emberz Anarchyba a regi gui-t nemlehet vhogy vixxacsalni??? naon nemjo a shadowlendzes nekem nemteccik :(
  • Augustus Gigo
    #1196
    Újra kezdtem ma engiként és sokkal jobb a játékélmény , mint MAval:D MAmat 47szintre vittem, engit meg most délelőtt a 11re, van vki Borealison RubiKa 1 en?
  • magyarvarazs
    #1195
    A Meta Physicist eknek a mezzer petjét mishért kapott tárgyként lehet szerezni vagy ott lehet találni?
  • magyarvarazs
    #1194
    http://www.anarchy-online.hu/irasok/dungeon_foreman.htm
    Ez, majd később a Cyborg bázis.
    Mi a karid neve?
  • Augustus Gigo
    #1193
    jó persze, de nincs vmi dungeon táposabb enemykkel?
  • Ottto
    #1192
    Csapatbe érdemes állni. keress csapatokat a public csatornákon.
  • Augustus Gigo
    #1191
    50es szinttől merre érdemes kalandozni? templomba szinte már mindenki szürke , max a bossok nem:( 5let?
  • Ottto
    #1190
    néha a legegyszerűbb dolgok a legcélravezetőbbek -.-
  • Augustus Gigo
    #1189
    gecc:DDD erre nem is gondoltam:DDDDDDDD
  • Ottto
    #1188
    jobbgomb, del....ha jólemléxem valahogy így :o
  • Augustus Gigo
    #1187
    No drop itemektől hogy lehetne megszabadulni? Tele a bank és az inventorym is:( Boltba eladni nem tudom, illetve másokkal sem elcserélni, vmi megoldás?
  • Chartee
    #1186
    Hello!
    Nem lenne valakinek elfekvőben egy (ql 15-20 körüli) Schuyler Bow-ja??????
  • magyarvarazs
    #1185
    Köszi majd megkereslek
  • baratis
    #1184
    Itt a másik special attack is ha érdekel: Tree of Enlightenment
  • baratis
    #1183
    .Ape Fist of Khalum, de az a baj vele, hogy mindössze 97 sebzése és 19 másodpercre blokkolja a Martial Arts skillt ami ugye nem egy előnyös dolog. Nekem megvan de még sosem használtam. Ennek ellenére ha gondolod összeszedheted, könnyebb mint a Tree könyveket és az inventory-ban elfér. Az összerakásához nem kell semmiféle képzettség, egyszerűen csak megnyitod a tradeskill ablakot, első mezőbe 2. könyv, második mezőbe 1. könyv és így tovább. A végén kapsz egy teljes könyvet amit rövid párbeszéd végén oda kell adni Hermitnek. Ha esetleg megvannak a könyvek keress meg a játékban Pofonfa vagy Tutifix néven, elvezetlek Hermithez.
  • magyarvarazs
    #1182
    Mivel az összeszerelés nem pont egy MA típusú feladat gondolom mivel nodrop nem lehet átadni...külön kell rá gyúrni? Melyik skillre? A másikkal mi van h felejtsem el?
  • magyarvarazs
    #1181
    Nagyon szépen köszönöm
  • baratis
    #1180
    A kétféle könyv közül csak a Tree of Enlightement használható (6 kötetes). A másikat nyugodtan el is felejtheted. A ToE-vel egy olyan MA special attack-ra tehetsz szert, amivel 120-at sebzel és minden csapattagodat 290-nel gyógyítasz. A visszatöltődése 40 másodperc, addig blokkolja a dimach skillt. A megszerzéséhez össze kell szedni minden kötetet (a 4. és 5. lesz problémás, ha jól emléxem), összerakni (tradeskill) és elvinni egy meghatározott helyen lévő emberkének. A koordinátákat és az emberke nevét (talán Hermit) most nem tudnám megmondani, de Tir County-ban van nem messze nyugatra totw-től.
  • magyarvarazs
    #1179
    Kabala amugy van az RK2-n is Hunok org...Bár ott szerintem nem mindenki magyar...
  • magyarvarazs
    #1178
    A totwban 2féle könyv is van...
    Addig ok hogy MA-knek jo valamire...De mire??
    Valaki segitsen!!
    Köszi
  • baratis
    #1177
    Jaj, miket írok. :)
    Hunok.
  • baratis
    #1176
    Üdvözlet a Hunik-ban.
    Hogy ízlik az MA élet? :)
  • Kabala
    #1175
    Már rég átmentem az RK1re, és csatlakoztam a hunok orghoz is
  • Dns5000
    #1174
    ha nem vagy magas szintu szerintem gyere at az rk1re megeri.
  • Dns5000
    #1173
    az link is,csak akikor az ao updateli az orgokat akkor nem muxik
    na itt egy masik link itt meg elet is van.
  • magyarvarazs
    #1172
    Dns az link akar lenni?
    A www.aohunok.gportal.hu n van MA leirás Kabala...ott nézelődj.
    Van vkinek lvl20 vagy lvl30 körül karaktere...csak mer unok már angolokkal jáccani...
  • Kabala
    #1171
    Áhhh ez is az RK1-en van???az RK2-n nincs senki se magyar???mert eddig csak 1-et találtam, de még org-ot se találtam.....
  • Dns5000
    #1170
    Pillanatnyi Elmezavar
  • Dns5000
    #1169
    MA guide
  • Dns5000
    #1168
    szerintem mire a 2. karid lesz 40. szintu akkora
  • Dns5000
    #1167
    van magyar neutral org: Pillanatnyi Elmezavar