7098
  • kjhun
    #7098
    Telepítős formában, ez nem lenne jobb?? Ha, már utaltam erre, az egy-el alatti kommentemben. Más, nem tudná szerintem, így összehozni, hogy XP-n is megoldható legyen ez. (Mármint kompatiblis kicsomagoló programok végett. Akár, telepítóvel, akár klasszikus BAT-fájllal megoldva.) Most, a 2.-ik újratömörítéssel molyolok, talán még tudok faragni, párszor tíz MB-okat, az egészen, az első teszthez képest. Azzal, közel 2 napig molyolt a gép. :D Meg, majd 7Zip-el vagy FreeArc-vel is megnézem majd, úgy mennyi lenne. Netán, előtömörítéssel együtt.

    A kitömörítést, egy 2+2 magos gépen, még nem teszteltem le. Talán, 1-2 óra közt lehet meg. XP-n már volt, csak hát a memória igénye! 1-1.5GB-nyi memóriát, simán bekajál, a kicsomagoláskor. Egy új laptopon is ha, jól rémlik, fél óránál több volt, a RAR-fájlból kicsomagolni, az egészet.
  • kjhun
    #7097
    Sziasztok!

    Sok éve jártam már erre. Van valakinek infója, Tommacska "GLOBAL TRAINSET" pakkját illetően? (6572-es komment) Netán, kering-e már valami ehhez hasonló AIO pakk magyarul, a játékból? Gondolok itt a KiruHoshino 7085-es kommentjére, amit linkelt.

    Emez pakk, közel 18GB kitömörítve. Most tesztelgetem, mennyire lehet összepasszírozni. Egy teszt már volt, de lehet még lehetne sok kísérletezéssel, még tovább faragni rajta. Sikerült, 4GB(!) alá letömöríteni. RAR-ban, 11.27GB. Egy, 30+ GB-os terjedelmű verziót, szerintem DVD9-re el lehetne rakni. Esetleg, 2*DVD5-re. Csak, hát hozzá ki tudná megírni, a telepítőt. :D
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2021.04.10. 12:35:04
  • Bagamériy
    #7096
    Hali! Van valakinek közelebbi infója a DDu-val kapcsolatban? Ismeretein szerint készül a DDu-2.5 verzió...
  • g3o
    #7095
    Buke felhasználó elérhető valamilyen módon? (Face, Messenger...)
  • Hosszúpuska01
    #7094
    Sziasztok!

    Ezeket a gépeket valaki eltudná küldeni vagy egy működő linket adni róluk?
    H-START_432-291
    H-START_431-223
    H-MAVTR_628-057

    Előre is köszönöm!
  • joco22
    #7093
    Sziasztok!

    Újabb győri kocsik érkeztek ezeket a kocsikat a győri kocsik menünél találjátok meg. Újabb retro kocsik érkeztek őket a retro menünél találjátok meg az oldalon. Kolléga nevében is kellemes ünnepeket és sok kilométert kívánunk a kocsikkal. Kéepket mstshungary fő oldalán találtok. két feladat is kiadásra került az alföld 7.2 pályára. Információt mstshungary fő oldalán illetve facebook oldalán találtok.
  • Laca54321
    #7092
    Sziasztok!

    Az létezik, hogy a normál steames train simulator igazából csak 1-2 magot használ és abból is főleg az egyiket, de azt gyakran 100%-on?
  • Fantasy18
    #7091
    Baromi jó lett a taurus :)
  • Fantasy18
    #7090
    Skineztem kicsit a mozdonyt
  • Fantasy18
    #7089
    Egész jó lett próbáltátok már srácok?
  • joco22
    #7088
    Amiket meg osztottál az mind az mstshungary oldalról való ami fizetős honlap. Tehát ez az jelenti, hogy a honlap tulajdonosa fizeti az oldalt, hogy mi mezei felhasználók hivatalos oldalról tudjuk leszedni ingyen a tartalmat. Az oldalukon le van írva idézem: Az oldal tartalmát más oldalakon terjeszteni, akár link formájában is TILOS. Ez azt jelenti, hogy az oldaluk tartalmát sehova nem szabad fel tenni. Mivel csak nekik van mindenre engedélyük. Szerintem te engedélyt nem kértél tőlük arra, hogy fel tedd egy felhő szolgáltatóhoz a dolgokat amik az oldalukon van és így terjeszted. Remélem szankciókat meg fogod te is kapni. Mstshungary oldalon semmilyen kalóz anyag nincs milelőtt ezzel vádaskodnál.
  • kjhun
    #7087
    Miféle fizetős oldalról?? SMS-warez?? Hát, inkább szégyellje magát az, aki ilyen oldalakon terjeszti a kalózanyagot. A pályák készítőinek se tetszene, ha tudomásukra jut, hogy egyesek ezzel 'keresnek'. (Hozzájárultak? Ne, süllyedjünk azért Baker-szintre.) A pályák letöltése régebben full ingyenes volt. Meg, nem kéne a hülye játékkiadók lehúzós stílusát majmolni. (Trainz széria!!!!) Arról nem is szólva, hogy a játék annyira régi (tudjuk ki készítette), hogy ő nekik már bolhafing, nem érdekli őket. a játék warezolásával okozott kár. Ha, a letöltőnek eredetiben meg van a játék, akkor egy szavad se lehet ezzel kapcsolatban. A saját felhőtárhelyén meg tárolhatja legálisan, pláne ha fizetett is érte. (Akár erről van szó, akár más megvett programról. Igen, a pályákra is érvényes.)

    KiruHoshino: Ha, tömörítve 11+ GB, akkor feltéve mennyi?
  • joco22
    #7086
    Helló!

    Légyszíves töröld az összes tartalmat. Mivel ez egy fizetős honlapról lett leszedve és te engedély nélkül terjeszted.
  • KiruHoshino
    #7085
    https://mega.nz/#!3hIzzAqD!0ghz2WClfh0X3adlF2u5ABjlli9dYlVbL8a1BIaV2yo

    Ez a csomag a következőket tartalmazza:

    - Alföld 6.6
    - Alföld 7
    - Balaton dél
    - Dél Dunántúl
    - Jászkisér, Nagybereg 3.0
    - Tiszántúl 3
    - Mellékvonalak
    - (és még az alap pályák)

    TELEPÍTÉS:
    A játék a kicsomagolást követően (Az egész mappát ki kell csomagolni, mindent ami benne van a RAR -ba!), a mappán belül a train.exe megnyitásával már lehet is játszani.
  • gonosz88
    #7084
    SZIASZTOK ATRAIN SIMULÁTORHOZ HONNAN TUDNÁM LESZEDNI AZ ALFÖLD 2006 OS PÁLYÁT MERT KERESTEM NETEN DE NEM TALÁLOM
  • aurél64
    #7083
    Sziasztok!

    Ismét leporoltam az msts szuperjátékot, feltelepítettem pár pályát is rendje módja szerint a szerelvények működnek is rendessen viszont a pálya kicsit hiányos hol van sinhálózat hol nincs. alfőld 7 és BP-HH Pálya. Segítenétek mit felejtettem ki? előre is köszi!
  • SiGyu9119
    #7082
    Sziasztok!

    Valakinek megvan a MÁV AcBc és a MÁV Wspz személykocsik?
    Nem a VMW által készítettre gondolok, hanem egy újabb modellre.
    A MÁV sleeping pack megvan valakinek?
    Ha az egyik igen akkor légyszíves küldjétek el az e-mail címemre: [email protected].
    Előre köszönöm a segítséget!
  • gonosz88
    #7081
    sziasztok az mstst két isó fájlos verzióba hol találom megg éss atöbbi dolgokat atelepítőt egyéb frissítéseket magyarítást nefroads és xtraxszot és az ikont hogy lehet meg változtatni
  • joco22
    #7080
    Megszűnt. A pálya www.mstshungary.hu oldalon érhető el.
  • Babszemzozo
    #7079
    az http://alfold.juplo.com meddig nem lesz elérhető ?
  • Gonosz Ördög
    #7078
    Sziasztok!
    Két kérdésem lenne felétek.
    1 : Trainz A New Era játékban csak x64-es van,vagy van x86-os is?
    2: A Heidi Express honnan lehet letölteni,mert az egyik magyar train oldalon megvolt,de a letöltési linkjei már nem aktuálisak.
  • ENVE
    #7077
    ú basszameg de barom vagyok, nem tom mit néztem! koszonom szépen OJEEEEE VONATOZOK!%!!!

    hálás koszononet!!!
  • wollnerd #7076
    Nem kell a http://alfold.juplo.com-ra belépni! Nem is igaz hogy mind oda visz... valahol el vagy tévedve...
    A képen látszik hogy mely linkekre kell kattintanod a mind az 6.x letöltéséhez és ezeknek a közvetlen hivatkozása a google drive! (kivéve az utolsó alföld 6-os (az 6.6 javítása) link, a nem müködik, a fájl el lett távolítva, de sztem nem annyira nagy gond!
    És ugyanúgy az alföld 7 is letölthető a google drive-n. (annak javítása is)

    A 7-es az frissebb, az már tartalmazza a felújított, villamosított 2-es vonalat Bp. és Esztergom között, (nagyon szép, minden állomáson van hangosbemondás. ez a vonal a "csúnyább", régi (ami 6.6-os alföld-ig van) verzió óta a kedvencem lett. :)) és valamint vonalat a keleti és Hatvan és Eger között.)
    De legtöbb interneten található alföld activity-hez a 6.6 kell, mert 7-eshez nem lehet használni. (elsősorban a vágányzár változások miatt)
    DE! mind a 6.6 verzió is, mind a 7-es verzió tartalmazza a készítő által készített alap activyket is, amikhez csak az Atchu pack-ok kellenek!
    Atchu pack 1
    Atchu pack 2
    Atchu pack 3
    Atchu pack 4
    Atchu pack 5

    Tudok más magyar pályákat is:
    Budapest-Győr
    Balaton-Dél
    30A vonal RETRO (javítása)
    Itt pedig vannak további actok a pályákra. LINK

    Szerk: Amúgy is a alfold.juplo.com csak átmenetileg nem lesz elérhető...
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.11.23. 16:08:07
  • ENVE
    #7075
    pedig úgy bevagyok izgizve! :S
  • ENVE
    #7074
    Koszonom, ezeket meg találtam, de mind az http://alfold.juplo.com-ra visz, ahol ez fogad -> Service Temporarily Unavailable

    The server closed the connection without sending any data.

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems.

    Due to heavy load on the server, connections may be temporarily blocked from locations that fetch an unusually high number of pages.

    We apologize for the inconvenience.
  • wollnerd #7073
    Ezen az oldalon, kicsit alább vannak a pályák felsorolva a telepítési leírással is. LINK
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.11.23. 14:40:31
  • ENVE
    #7072
    srácok, meg láttam ezt az open rails cuccot, és nagyon megorultem, mert régen szenvedés volt nekem ez az msts magyar modokkal, mindig valami crash volt :(((

    De most én nem tok mapokat szedni, mert minden link egy olyan oldalra visz, ami épp nem műkodik. Valaki halp me plx
  • vasasgabri
    #7071
    Sziasztok!
    A conbuilder2.4.5 hogy tudom win7 64 alá telepíteni? Vagy van valami újabb program amivel szerelvényeket lehet létre hozni?
    Köszönettel vgabri!
  • gmilan
    #7070
    Anno le lettem hurrogva, hogy ilyen nem történhet meg
    Hát mégis megtörténhet.
  • Csepusz
    #7069
    Nagyon köszönöm a tanácsot! Az OpenRails kiváló, ismét működik minden!
  • joco22
    #7068
    Helló!

    Mstshungary járműlistájában meg találod ma tettem fel.
  • fazerus
    #7067
    Sziasztok Srácok.

    OpenRails és annak multi player működése érdekelne..... Segíteni tud valaki ? :-)
  • reveszda
    #7066
    Sziasztok! Valaki egy 30a RETRÓ pályával megdobna? Köszi
  • Jeges46
    #7065
    Üdv Mindenkinek!

    Keresek MSTS-hez és OR-hoz M46-os Diesel mozdonyt! A régi linkek már nem müködnek. Régi emlékeket idéz fel, az 1970-es években ilyen mozdony járt erre.
  • wollnerd #7064
    Csak Openrails-sal. Ez a program a MSTS kibővített alternatívája, MSTS tartalmakkal.
    Ma már inkább ez a program használata a javasolt a MSTS-zésre. Egyre több feladat és járműmodell készül az Openrails alá.
    Openrails honlapja, letöltése
    Openrails leírása angolul
    Magyar Openrails letöltések pl. itt.
    Itt pedig Alföld 6.6 pályához használható (béta verziójú) menetrend csomag tölthető le! :) (További információk a lent látható menüpontokban.)

    MSTSHungary nevű weboldalon pedig szintén Openrails alá optimalizált letölthető magyar feladatok, pályák, járművek vannak gazdag tartalommal!
  • Csepusz
    #7063
    Kedves Vasútbarátok! Az új számítógépemen Windows 10 operációs rendszer van. De a kedvenc játékom, az MSTS Alföld nem működik alatta! Hallottam enyhén rosszindulatú megjegyzést, miszerint a Win10 nem támogatja az MSTS Train Simulatort. Kérem a segítségeteket, hogyan lehet összehangolni a két rendszert? Előre is köszi!
  • PetiM44
    #7062
    Üdv!

    Van valakinek tapasztalata az MSTS Windows 8.1 alatti futtatásával? Miket kell/érdemes beállítani? A Berlin Subway kiegészítő miatt kéne elsősorban.
  • Gonosz Ördög
    #7061
    Üdv!
    Tudna segíteni valaki hogy a TS15-be hova és mivel kell bemásolni pl egy pályát,vagy éppen egy mozdonyt ?
    Válaszaitokat előre is köszi .
  • fcbarcelona1
    #7060
    Sziasztok!
    A railjethez a kabin nézetet honnan tudom letölteni?
  • alberti83
    #7059
    sziasztok kéne egy kis segitség volt msts hungary az őszes pályával és az lennne a kérésem honnan tudnám le szedni