15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #11178
    Igen, a fotók onnan vannak linkelve. sry !
  • DummyBoy
    #11177
    Hmmm ... ugye a logoutos cikkjeid fotói is ezen az okból nem jönnek be?

    Mert akkor nekem jöhet a feketepont, itt szenvedek, hogy valami nem kerek a böngészőimmel, haveromnak ma akartam megmutatni a cockpites írásodat, de nem jött össze :)
  • Robi546
    #11176
    Ja hát G25-öt egy kicsit nehéz szerezni de nem annyira! De olcsón nehéz szerezni mert 200€ -ért találtam múltkor a neten használtat és a legkevesebb meg 170€ akkor szerintetek melyik a jó? :D és egyébként ki az a Tika ???? xD :D
  • bardocz
    #11175
    Nem, mér, ott osztanak? Eladom a lelkem egy pirospontért!
  • pointer4
    #11174
    Nem adsz-veszel a PH aprón ? :D
  • bardocz
    #11173
    :D
    Már ezer éve nem kaptam pirospontot!
  • pointer4
    #11172
    Igen tudom, szolgáltató, és domain regisztráció végett, még pár napig ez lesz.
    De kapsz egy szép piros pontot, 4 nap alatt te vagy az első akinek feltűnt :D
    Legalább valaki nézi is azt a link adatbázist :D
  • bardocz
    #11171
    A banner valamiért nem jön be. Nem mintha egy nagy fehér téglalap ne lenne szép, node mégis:P
  • pointer4
    #11170
    Jaja.
  • bardocz
    #11169
    Amit Tilusék(?) csinálnak. A loadcelles pedál meg hosszabb pedál"karok".
  • pointer4
    #11168
    Melyik az ? :D
    Kell a G-25 re egy G25E mód, meg egy ptracing-os loadcell, illetve egy SST H-váltó csere, és mindjárt jó kis cucc, egy igazi Momo kormánnyal :D
    Szóval nem sokat kell még rákölteni :D
  • bardocz
    #11167
    Viszont kuplungos pedálból nincsen nagyon más alternatíva, csak az:\ Hacsak nincs az embernek egy G25-e, amit át tud alakítani a lentebb bemutatott loadcell-el.
  • pointer4
    #11166
    Nem tudom milyen nehéz arrafelé szerezni használt G25-öt, de Fanatec kormányt a problémás garanciális ügyintézés, és a nem túl pozitív megbízhatósági visszajelzések miatt, nem ajánlanám, csak az ellenségemnek.

    Szóval, én nem venném meg, és üdvözlöm Tikát! :D
  • Robi546
    #11165
    Hali!

    Lenne egy kérdésem az hogy:
    A Neten találtam 159€ -ért PC-hez Porsche 911 Carrera Wheel kormányt és 20€ a szállítási költség a kormány meg 130€ tehát együtt 160€ szerintetek meg éri?? (ha jól tudom akkor tiszta új és azért kellene így hogy €-ba mert Szlovákiába lakok) ha akarjátok nézzétek meg (Spoilerbe írtam):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Szlovák oldal de azért nézzétek meg!) Itt van: http://simracing.sk/fanatec/fanatec-porsche-911-carrera-wheel-v-predaji

  • Neoncsoves
    #11164
    0km-es nem lehet! hacsak nem helyben gyártottad
  • pointer4
    #11163
    Akkor már csak még ennyit kell rákölteni, és egész jó kis kormány lesz belőle :D
  • Laceee
    #11162
    Én 150 Euróért vettem a zsír új 0 Km-s G27-t
  • Firerock
    #11161
    elég jó áron vetted!
  • neilszab
    #11160
    Ozt' azt hol? :)
  • Holmatro
    #11159
    Sajnos könnyű azt mondani, hogy vegyél használt G25-öt... Lássuk csak! Én már 3 hónapja vadászok egy ilyenre, de kb 10 perc alatt elkel ha vki felteszi a netre. Mondjuk nem véletlenül, hiszen a legjobb FFB kormány relatíve(!). Szóval ha nincs a pénz a zsebedbe, és nem vagy ugrásra készen a cumóért, akkor azt kell mondanom, hogy piszkosul nehéz lesz szert tenned egy G25-re. Nézz csak szét a neten, hogy mennyi 25-öst árulnak jelenleg. Elárulom: nullát. Ha megnézed az ebay-t, ott is láthatod hogy nem jobb a helyzet. Beláttam hogy teljesen értelmetlen a várakozás a G25-re. Nálam a megoldás az lett, hogy vadiújonan rendeltem egy G27-et 63K-ért. Hosszútávra tervezek vele, úgyhogy én nem akartam kompromisszumokat ezzel kapcsolatban. A G27 egy valódi gyöngyszem, én csakis ezt ajánlom a komolyabb embereknek!!! A véleményem szubjektív, remélem tudtam vmennyit segíteni.
  • DummyBoy
    #11158
    Köszönöm a válaszokat ... igazság szerint a DFGT lenne maga a tökély, de most nagyon drága, ezért nézelődtem fentebb ...

    Ha 20k körül lenne, nem is gondolkoznék rajta ...
    De sajna nem ott van ...
    Fórumotokat olvasgattam, de azt hittem az a kormány már elkelt ... Írtam neki mindenesetre :)

    Mégegyszer kösz mindenkinek!
  • Solt
    #11157
    Igen, köszi! :) Egyelőre csak annyi időm volt, hogy a firmware-t frissítettem, és megnéztem az R1, R2 ugrálást... szerencsére makulátlan! :)) Most már csak egy kis idő kéne... :)
  • DummyBoy
    #11156
    Na, megjött? :) Gratula! Firmware frissítéssel kezdd! :)
  • Solt
    #11155
    Hétfőn délben rendeltem, péntek délben a kezemben volt. ( G940 )
  • pointer4
    #11154
    Akkor mér drága volt, előtte 2-3 hónappal, 33-35k körül mozgott kb 2 hónapon át.
  • Laceee
    #11153
    Mik a tapasztalatok a Logitech-nél vásárolt eszközök szállítási idejéről ?
  • Firerock
    #11152
    én tudtommal az utolsó darabot vettem amit még lehetett kapni Mo.-n az interneten
  • pointer4
    #11151
    És akkor még drágán vetted, volt az 33.5 is :D
  • Firerock
    #11150
    elképeztő áruk van:D
    én 42ért vettem újonnan:)
  • neilszab
    #11149
    Egyébként ha bejön neked a GTL és a régi verdák életérzése, akkor igen sok mosoly faktor van abban a H-váltóban, tehát G25! A G27 sztem túl "finom" a GTL-hez.

    Van is nálunk hirdetve egy eladó: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3423-g25-elad%F3
  • Firerock
    #11148
    tdu
  • neilszab
    #11147
    Szia..

    Én azt mondanám neked, hogy vegyél egy használt G25-öt első körben (megbízható típus, ritkán van vele gond, de azért figyelj oda a vásárláskor) és ha nem jönne be a dolog, akkor azt még igen jó áron tovább is lehet adni, kevés benne a kockázat.

    A G25 sztem egyébként csak a feelingben több egyébként a DFGT-nél (de tudjuk az sokat számít), maga a képességeik között nincs akkora különbség, a pedálok technológia háttere is ugyan olyan rugó + potméter, a squash labda trükkel meg igencsak fel lehet turbózni).

    Igazából egyik verzióval sem jársz rosszul sztem, mindkettő igen jó kormány.

    A G27 sztem mostanában aránytalanul drága, a kis Fanatec meg tudja a franc milyen... én senkiről nem tudok, akinek ilyen lenne... és hát a gyártó is kicsit leszerepelt a tartósság terén a kormányaival.

    Illetve ott van még opciónak a Thrustmaster F430... ott egyedül a 270 fokos limit a kérdéses.
  • Norbi1990
    #11146
    Igen.
  • Solt
    #11145
  • Dietrich
    #11144
    hogy érted nem lehet?
    a játék nem engedi?
  • Norbi1990
    #11143
    Sajna nem lehet
    Meg a kormányomon a fele gomb nem működik :D
  • Dietrich
    #11142
    tedd gombra van elég a DFGT-n :)
  • Norbi1990
    #11141
    Attól méghogy nem valós ott is kell/lehet használni kuplungot.
    De az Iracingbe is kell kuplung, mert úgy gyorsabb vagy sokkal. Én DFP-vel nagyon sokat kapok a váltásoknál, mert autómatán csinálja mert nincs kuplungom.
  • Dietrich
    #11140
    LFS-ben melyik autó valós és nem kitalált?
  • bardocz
    #11139
    LFS, RBR N-es autói pl.