15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Sponnyabob
    #11218
    Akkor rosszul emlékeztem.
    Köszi!
  • bardocz
    #11217
    Valakinek van eladó G25/27 pedálja?
  • pointer4
    #11216
    Leírással még sosem találkoztam.
  • Sponnyabob
    #11215
    Sziasztok!
    Régebben láttam valahol a DFGT váltó füleinek megnagyobbításához leírást, de elveszett a könyvjelzőim közül és nem találom. Ha valaki meg tudná súgni hol találom megköszönném.
  • bardocz
    #11214
    Srácnak volt ám akaratereje, vagy lehet csak egyszerre néztük a nő mellét, és azért nem láttam, hogy ő is azt figyeli...
  • thedriver
    #11213
    A srác szerint a G27 csak egy játékkormánynak tűnik utána...
  • bardocz
    #11212
    Bíztam benne, hogy a kuplung meg gázpedál különböző, de sajna nem. Viszont kurvajó kormány, magasan a legjobb a még emberi kategóriában(no nem itthon!), mint ahogy megmondtam előre:P
  • Dietrich
    #11211
    én is
    logitech.hu -->Terméktámogatás,kapcsolatfelvétel->http://www.logitech.com/hu-hu/support-downloads/support-contactus-->Támogatási telefonszámok keresése-->http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6861

    nagyképű lesz amit írok..nekem nem írta le senki így :D
  • SaBoo
    #11210
    Én a magyar honlapot néztem...
  • Dietrich
    #11209
    Na, szóval először a Logitech honlapján semmilyen telefonszámot nem találtam
    pedig ott van az
  • SaBoo
    #11208
    Na, tegnap felhívtam a Logitech. Úgy gondolom, hasznos, ha megosztom a tapasztalataim másokkal is.
    Na, szóval először a Logitech honlapján semmilyen telefonszámot nem találtam, ezért irány a jó öreg kereső, és ott végül is meglett a szám. Felhívtam, a hölgy udvarias volt, de azért jöttek a kérdések, hogy másik gépen is próbáltam-e, milyen op.rendszerek alatt, több játékkal. Miután ezeket letudtuk elkérte a kormány adatait, majd küldött egy e-mailt. Az mailben lévő linkre kattintva egy jelszót kellett beírni (ő regisztrált egy profilt nekem), majd ott egy helyre feltölteni a számla képét. A hölgy megkérdezte, hogy mennyibe is került a kormányt. Mondtam, hogy 17ezer, amire ő azt válaszolta, hogy akkor 70euró értékben választhatok valamit a webshopból.

    Meg volt a feltöltés is, hívom őket ezúttal egy férfi vette fel. Kérdeztem, hogy mi a helyzet a mail-lel, azt mondta, hogy fél óra az átfutási idő. (wtf kategória...)
    Végül is elért hozzájuk is az e-mailem, elmondtam mit választottam, majd a férfi elkérte a lakcímemet, és egy telefonszámot. Ezt megadtam, azt mondta megrendelte a csomag 5-6 munkanapon belül itt van.

    Úgy összességében korrekt a Logitech, hogy kártalanít, bár jobban örültem volna a kormánynak. Most így van egy hangfalszettem, de ne legyünk telhetetlenek. Örülök annak, hogy legalább a cég ilyen szempontból magasan kiemelkedik.
  • thedriver
    #11207
    Az első igazi Thrustmaster T500RS teszt...

  • tomsolo
    #11206
    Azt nem kérdeztem :)

    Viszont érdekes módon nem dobják az RGT sériát sem, csak: hiánycikk jelenleg. 1 hónapnyi várakozás után tudnak csak szállítani abból is. (Tudom szimesek fanyalognak a 270°-a miatt de árkádra jó kis kormány az is, mint az f430.)

    Érdekes, egyébként mennyire leszűkült ez a piac - pedig lenne itt igény rá bőven - , ha valaki sok tőkével belevágna egy ilyen bizniszbe könnyen lehetne találni rést.


  • bardocz
    #11205
    Pedált árulják majd külön?
  • tomsolo
    #11204
    Most telóztam le annak akit érdekel: az új Thrusmaster kormány még legaláb másfél két hónapig nem lesz kapható nálunk - max szürkén vagy pixmanian.
  • SaBoo
    #11203
    Értem, akkor a héten telefonálok egyet...
  • Dietrich
    #11202
    Te felhívod őket, ők kérni fogják a kormány adatait, serial számot, számlát.
    Ha nincs számla adnak egy rev. számot azt papírra kell írni a kormány mellé tenni és lefényképezni. Majd ezt a képet kell feltöltened.
    Aztán majd eldöntik kapsz másikat vagy csak 50%-ot attól függően van számlád vagy nincs.
    Ha azt mondják kapsz másik kormányt akkor majd neten tudod figyelni éppen hol jár az UPS csomagod.
    7-10 nap kb. mire megjön.
  • SaBoo
    #11201
    Értem, köszi! Akkor tulajdonképpen én majd felhívom őket, elpanaszolom a problémám, és ők pár hétre rá kiküldik a másik kormányt röviden?
  • Dietrich
    #11200
    1 hét..
  • neilszab
    #11199
    Ha 2009 végén vetted, akkor még kell lennie rá garanciának. Elérhetőségek a Logitech honlapon, javaslom a telefont. Az átfutási idő több hét, mivel asszem Hollandiából küldik a csomagot.
  • SaBoo
    #11198
    De sajnos garancia nincs már rá. E-mailt írjak, vagy esetleg van valami telefonszám? Amúgy kb. mennyi mire lemegy ez az egész hercehurca? Mert most elég fontos lenne, hogy legyen kormány. Válaszokat köszi!
  • Dietrich
    #11197
    túl sokan kaptak számla nélkül DFGT-t
  • Laceee
    #11196
    Igen, csak a megfelelő személynél kell sírni.
  • bardocz
    #11195
    Már ilyen kedvezményt osztogatnak?
  • Laceee
    #11194
    Ha megvan a számlád nyertél egy DFGT-t, ha nincs számlád és szerencséd van, akkor 50% kedvezmény bármilyen Logitech termékből.
    Irány a Logitech ügyfélszolgálat
  • bardocz
    #11193
    Második: momo betegség.
  • SaBoo
    #11192
    Üdv!
    2009 decemberében vettem egy Logitech Momo-t. Naponta azért nincs használva, de volt nyüstölve rendesen. Na, de lényeg a lényeg, hogy az FFB-t eddig nem használtam, most viszont elkezdtem ralizni és kellene, azonban az eddig nem használt adapter nem működik. Végleg elromlott? Egyáltalán elromolhat attól, hogy nincs használva?

    A másik probléma ami a vásárlás napjától fent áll a következő: tegyük fel centerben van a kormány (középen, egyik irányba sincs elfordítva...) eddig oké. Na, most tegyük fel, hogy a játékban megcsúszom, én hirtelen korrigálok, majd visszarakom a kormányt centerbe... Itt az a gond, hogy a kormányt ugyebár centerben van, ám a játékban az egyik irányba elhúz a kocsi... utána mindkét irányba elfordítom a kormány koccanásig és ismét jó. Valakinek ötlete esetleg?

    Előre is köszi a válaszokat mindkét kérdésre!
  • goso
    #11191
    win 7 ultimate 32 bit
  • SuperCharger
    #11190
    Középre maga a FFB húzna vissza, ha már az autó mozog, de olvastam több helyen, hogy a támogatott kormányokon kívül a többivel nincs force feedback. Juhé, még jó, hogy kitalálták a DirectX-et.

    Sztem ha kint Windowsban 0-ra és a játékban is 0-ra tetted, akkor kimerítetted a lehetõségeket.
    Hány bites és milyen oprendszeren játszod? Nekem ha be van konfigolva az ugyanilyen típusú kormányom, befagy a játék...
  • McHuntR
    #11189
    a kozepre huzas az a CENTERING spring FORCE..

    0%.
  • Norbi1990
    #11188
    Nekem így van beállítva:

  • goso
    #11187
    a játékban van force feedback re off, low, medium, high, inveert-low, invert-medium, invert-high és dafault de egyikre sem jó, mielött belépek a játékba visszahúzza de amint elkezdek játszani kikapcsol
  • goso
    #11186
    link és itt esetleg nem lehet valamit állítani a bejelölt csúszkákat ugye lehet mozgatni és ha a szélső 2 csúszkát is
  • DummyBoy
    #11185
    Úgy értem, hogy alapból nem kell ezt beállítani, a fizika törvényei miatt egyenesbe állnak a kerekek (Emiatt kellene elvileg az FFB-nek középre húzni ...) viszont pl: logitech-nél a driverben és a Profiler-ben is van külön beállítás még emellé, hogy az FFB erők mellett a kormány alapból visszaálljon középre ... és még a rugóerőt is lehet állítani ...

    Hú ... érthető amit mondani akarok ? :)
  • JUVEfun
    #11184
    A kormány középre vissza húzását az adott játékon belül tudod csak állítani. A holtjátékán az is segíthet ,ha újra kalibrálod . (az ffb.-nek nem sok köze van a visszahuzáshoz szerintem)
  • DummyBoy
    #11183
    A túl nagy holtjátékot meg tudod úgy szüntetni, hogy lentebbveszed a játékon belül a Sensitivity-t.

    De a középre állítást azt nem tudom ... Elvileg a driverben be tudod állítani szerintem.

    FFB nem húzza vissza?
  • goso
    #11182
    sziasztok van egy saitek r440 force kormányom (nem egy mai darab) és most a test drive unlimited 2 vel játszom. Az a problémám hogy nagyon nagy a holtjáték kb +-20° al elforgatva a kormányt még mindig nem érzékel semmit csak utána, feltoltam az érzékenységet a játékon belül max ra illetve a holtjátékot minimumra mit lehet még csinálni? illetve hogy lehet azt beállítani hogy a kormányt automatikusa vissza rántsa?
  • bardocz
    #11181
    Ééén megmondtam.
  • pointer4
    #11180
    Mindent ami olcsóbb nála, vagyis a félárban lévő vagy még olcsóbb konkurenciáját. A felső kategóriával kellene összehasonlítani :D
  • thedriver
    #11179
    Kormányok összehasonlítása. Úgy tűnik, az új Thrustmaster lenyom minden mást...