15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Falkon
    #11378
    Nem tudom miért szidjátok a DFGT pedálját. Nekem is olyan van, egyszerűen tökéletes.
  • bardocz
    #11377
    Azt sem tudod miről beszélsz
  • Firerock
    #11376
    viszont nem bóvli kécáforintos...
  • bardocz
    #11375
    Abban is felkeményedik a fékpedál?
  • oneal1
    #11374
    na végülis a thrustmaster f430 as mellett döntöttem.
    270 fokos ugye a fordulás.

    de megnéztem momo racingel nyomtam a GPL-t 3 évig, az is 270-et tudott, igy megfelelő:)
    pedálja meg jobb mint a DFGT-nek
  • arty
    #11373
    szvsz az korrekt, ennyit simán megért, hogy se posta, se kockázat :)
  • pointer4
    #11372
    Teljesen korrekt, ha megkímélt.
  • TruckerDave
    #11371
    41-re alkudtam, mert helyi :D Láttam már olcsóbban is, de így egyszerűbb az üzlet.
  • arty
    #11370
    Amugy ha nem titok, mennyi volt?
  • TruckerDave
    #11369
    Akkor megnyugodtam, csak olyat is olvastam, hogy az egész váltó megbolondult és össze vissza váltott.
  • oneal1
    #11368
    ha ennek a thrustmaster f430 nak nem 270 fokos lenne a fordulása akkor nem volna kérdés... de ez igy kevés.

    Használt g25 kell:)

    ha ez nem lesz, akkor ahogy írtátok DFGT
  • oneal1
    #11367
    köszi mindenkinek az infókat!
  • oneal1
    #11366
    :D:D:D:D
  • bardocz
    #11365
    A hátramenet el tud benne romolni, de az javítható. Az én váltómmal annyi gond van, hogy kettesbe nem kattan be, picit más érzés behúzni oda, mint mondjuk hatosba. Meg párszor előfordult, hogy nem húztam be eléggé, és a váltó kiugrott középre, de amúgy bent maradt sebességbe. Ettől függetlenül teljesen jó, és használható, nincsen vele semmi más gondom, használom napi rendszerességgel.
  • pointer4
    #11364
    A hátramenet nyáklapja szokott behalni, de nem mindenkinél. Viszont aki látott már csavarhúzót, és forrasztópákát, az fél óra alatt megjavítja, jobb lesz mint újkorában :D Csak arról van szó, hogy egy 3cmes nyákon, amin középen van két réz csík, az szokott elengedni.
  • TruckerDave
    #11363
    Én most vettem egy g25-öt használtan, csak még nem volt időm el menni érte, de valaki tud róla véleményt mondani ?? Igazából a váltó érdekelne, mert sokat hallani, hogy meg hibásodik. De az eladót megkérdeztem és azt mondta, hogy zsír új mer soha se használta, csak a pillangót. Akkor is van nagy esély hogy majd egyszer meghibásodik ?? Vagy az nem annyira gyakori azért?
  • pointer4
    #11362
    Az a baj, hogy a plastik/polibigyó jobb megnevezés lenne, mert a műanyag szó, már eleve negatívumként cseng. Az is igazi anyag, mint az acél :D
    Pedig a F1 gépek is műanyagbó vannak akkó :D
  • goso
    #11361
    na szóval ez elég nehéz darabnak tűnik de iszonyatosan masszív a forgatásnak enyhe susogó hangja van erre a menetiro (vagy milyen) kapcsolóra még nem jöttem rá mire való de biztos jó, először attól féltem hogy nem fogom elérni a pillangóváltót mert kicsi kezeim vannak de teljesen kényelmes, nagyon jó a fogása az egész gumi. A pedál az természetesen fémből van a gáz szerintem jól van beállítva a fék viszont nekem elég kemény mert ha nem a talpam közepével nyomom akkor felbillen az egész (csak ha tövig nyomom), a settingsben szinte mindent lehet állítani az nekem egyszerűnek és megfelelőnek tűnt. Még játékban nem teszteltem mindjárt eljön annak is az ideje igazából csak ajánlani tudom
  • Dietrich
    #11360
    műanyag, de belül egy erős rúgót takar..
    DFP pedálját 3 évig használtam demmi baja, ez pedig ami a DFGT-hez van ugyanaz a pedál.
    momoról ez nem volt elmondható ;) annak a hibáját javították a DFP-nél.
    a G25-el pedig egy teljesen más pedált adott ki a logi
  • cselt
    #11359
    Műanyagnak néz ki mivel az is, de szerintem egészen korrekt. Főleg ha dobsz bele egy squash labdát, akkor sokkal jobb lesz a fék :)
  • bardocz
    #11358
    Ha neked nem fontos a realitás, akkor igazad van. Én mindent a lehetőségekhez mérten állítok be, ha valamiben pillangóváltó van, akkor azt használom, ha szekvenciális, akkor azt, ha meg h váltó, akkor azt.
  • goso
    #11357
    igen tudom de akkor is én nem látom értelmét
  • oneal1
    #11356
    DFGT nek a pedáljáról mit lehet tudni?

    elég műanyagnak néz ki:D:D
  • oneal1
    #11355
    ok, várom köszi!
  • bardocz
    #11354
    Lehet azért kell, mert a valóságban is van pillangó, szekvenciális, és H váltó külön.
  • goso
    #11353
    hy én most megyek az f430 ért és azért ezt választottam az rgt helyett mert a kormány nagyobb (ez szerintem nagyon előnyös) és ha van manuális váltó akkor nem tudom miért nem H tehát nem értem miért kellene 2 szekvenciális majd ha beüzemeltem írok róla tapasztalatot
  • oneal1
    #11352
    most írt egy srác hogy 10 hó garival 40ért ideadná
  • oneal1
    #11351
    tudom, én is pofátlanul adtam el ami volt:D
  • pointer4
    #11350
    "jobb lenne talán vennem újra egy g25öt.
    35-40 körül adnak már használtan?"

    Ha szerencséd van, akkor találsz MÉG egyáltalán, kevés van már, és néha pofátlan árat is kérnek érte.
  • oneal1
    #11349
    értem köszönöm.
    igazából az f430 as jobban bejön:)
    kar váltó nem szükséges nekem.

    viszont látom hogy 32 ropi.
    jobb lenne talán vennem újra egy g25öt.
    35-40 körül adnak már használtan?
  • Büdös Bohóc
    #11348
    annyit hozzá, hogy itthon nem lehet pro verziót kapni az rgt-ből és az annyival kevesebb legalább, hogy nem fém pedálos, de erősségre jó ez is. Nem tudom még mivel kevesebb a normál, mint a pro.
  • Büdös Bohóc
    #11347
    nem láttam még élőben f430-at, de rgt esetében van azért "manuális" váltó és clutch is. MEg olcsóbb vagy 10 ezerrel és mégiscsak ugyanaz az ffb van alatta is, tehát technológiában semmi plusz az f430, vagy tévedek?
  • oneal1
    #11346
    ki melyiket választaná?
    rally gt
    f430

    köszönöm!
  • Dietrich
    #11345
    akkor meg "jegelve" szöveg van.
  • arty
    #11344
    "mert még nem 100%-os" - teljesen jogosan, én se szoktam törölni, amig valami nem tuti (nem jeleztek vissza, hogy minden ok)
  • peti193
    #11343
    nem szokásuk sajnos....
  • Dietrich
    #11342
    elkelt?
    akkor miért nem húzzák ki?
  • TruckerDave
    #11341
    Hűhh, ezt nem is láttam még, pedig ennyiért nagyon megéri. Nem is láttam még nagyon itthon ilyen olcsón. használtakat is 70 körül adják.
  • arty
    #11340
    az már elkelt :)
  • Dietrich
    #11339
    itt nem szoktad nézni?