15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • wollnerd #11698
    Sikerült!! Köszönöm!
  • Dietrich
    #11697
    Dokumentumok/SinBin/RACE 07
    A "Config" file-t, Notepad-al megnyitod, "LANGUAGEINDEX=" végét írd át 8-ra,
  • wollnerd #11696
    Én is ilyet vettem a Media Markt-ból, rá van jelezve hogy magyar nyelvű a játék, de mikor telepítettem az Online verziót (steames), nem lett magyar! Hogy tudom átállítani magyarra?
  • Dietrich
    #11695
    Másnak is ugyanez volt a gondja vele kapott garanciában egy másikat az is előadta ezt. A végén vett egy G25-öt mikor levitték az árát 2 éve 35K-ra ;)
  • Dietrich
    #11694
    Így van.
    Én is erről írtam mert ez van nekem is.
  • ZTM
    #11693
    Nah mind1 ráment a fél napom de, rájöttem végre!
    A kormány tengelyéből a panel előtt kijön egy vezeték, mikor forgattam azt a részt birizgálta egy forgó műanyag de csak ha jobbra forgattam, úgyhogy a vezetéket kifeszítettem hogy ne érjen hozzá se jobbról se balról és most már jó!! :D
  • ZTM
    #11692
    Szevasztok, van egy Logitech Formula Force EX kormányom és lenne vele egy kis problémám...

    Épp ma előkotortam, és hát sejtettem ugyan hogy a régi hibája fennáll, most szét szedtem és nézem nézem de nem tudom mi a probléma.
    Tehát a hiba az hogy ha jobbra forgatom a kormányt olyan mint ha érzékelés hibája lenne, forgatom és "ugrál" tehát ha szép lassan forgatom jobbra akkor hirtelen képes egyből a forgási pont végére ugrani, ez legszembetűnőbben a kalibrálásnál látható mikor ugye nincs áram alatt és csak a kis kijelzőn látod hogy mennyit forog a gépen a kormány, tehát így "kacsázik" de, ez csak a középről jobbra forgatásnál van tehát ha balról forgatom vissza középre akkor jó.
    Lehet kicsit zavaros de, ha van ötletetek nyugodtan írjátok le!
    Köszönöm!
  • TruckerDave
    #11691
    Azt tudom, annak csak sima borítója van. Amelyikben mindkettő benne van arra rá is van írva egy fekete csíkba a borítón ha jól emlékszem.
  • neilszab
    #11690
    Csak vigyázz, mert lehet kapni úgy is a Race On-t, hogy nincs benne az alap Race07 és az STCC...
  • TruckerDave
    #11689
    Köszi :)
  • wollnerd #11688
    #11671
  • TruckerDave
    #11687
    Szeretnék GTR-masters HTCM bajnokságában indulni jövőre. Vagy amikor új idény lesz.
    és ha Race On-t megveszem még kell hozzá Race 07-is meg STCC ??
  • wollnerd #11686
    valaki segítene a Race/07 topikban? Köszi!
  • TruckerDave
    #11685
    Race 07-ben miért gyorsít magától ? pro-n próbáltam menni, mer kézi váltás már jól megy, de mivel magától gyorsít nem bírtam finoman fékezni, és minden egyes kanyarban már pörögtem is meg. :S
  • wollnerd #11684
    Sőt a TDU2-ben is sokkal jobb lett az irányítás! :)
  • wollnerd #11683
    Na, meglett végre a g27-es! A support adott 10.000 Ft kedvezményt, 80.000 helyett 70.000 Ft-ért!
    És nagyon faszán működik! rFactorral nagyon király a fizika!
  • pointer4
    #11682
    Legolcsóbbak, amiket hirtelen találtam
    (az a baj, hogy vagy olyat lehet kapni ami 300mA-ig bírja (ami kevés), vagy olyat ami sokkal többet is (2A), csak neked feleslegesen.

    Arwill

    Még annyi, hogy a dugó valószínű nem ugyan akkora, azt lehet le kell vágni, és egy másikat rászerelni.
    A többi kormány adaptere akkor lesz ugye jó, ha 24V-os, ás legalább 500mA-t tud (ha többet az nem baj).
  • ggbuffon1897
    #11681
    Hali

    van egy Saitek R440 kormányom viszont az adaptere eltűnt. Ahogy neten nézegettem 24V 500mA-es outputtal rendelkező kellene, viszont horribilis árakon vannak (5-10k). A kérdésem h tudnátok e ajánlani vmilyen helyet ahol viszonylag olcsón hozzá lehetne jutni, vagy pl R220 v R660gt adaptere kompatibilis hozzá? Még egy Logitech Formula Force EX-hez van hasonló tulajdonságú adaptere egyik ismerősömnek, az mennyire jó?

    Mielőtt leszednétek rólam a kersztvizet, nekem ez a téma teljes homály:)
  • Norby646
    #11680
    :DD Elhiszem.
  • pajti
    #11679
    Hidd el, nem kell ez neked..
  • Norby646
    #11678
    Hát akkor ez felejtős lesz. Jöhet a momo... :D Meg a spórolás... :D
  • Dietrich
    #11677
    nem csak szerinte..
  • Norby646
    #11676
    Szóval szerinted felejtős? :S
  • pointer4
    #11675
    Nem tudom milyen áron van, de ez a messziről elkerülendő kategória.
    Semelyik része sem stabil vagy tartós/erős, masszív átgondolt vagy jól megépített, és driver problémák is vannak rendesen.
    Olvasd át a Kormány Kalauzt, ott ajánlanak olcsó de jó kormányt.
  • Norby646
    #11674
    Sziasztok! Van valakinek valamilyen tapasztalata egy ún. Manta compressor 3 kormányról? Erről lenne szó! Az érdekelne hogy mit tud, mennyire tartós, milyen a rögzítése, egyszóval minden érdekelne... :D Elég olcsó szóval lehet érdemes lenne kipróbálni... Ha valaki írna nekem erről a kományról azt megköszönném! Üdv!
  • pointer4
    #11673
    innen
  • TruckerDave
    #11672
    LFS-t honnan lehet megszerezni ? Vagy onnan lehet aktiváló kódot az S2-höz ?
  • Dietrich
    #11671
    én ezt írtam a Race On kapcsán csak rövidebben:

    Fontos tudni: A csomag tartalmazza: Race 07 World Touring Car Championship, STCC Swedish Touring Car Championship The Game

    ergo akinek nincs még az ne a race 07 vegye (ha kapni egyáltalán) hanem a Race On-t
  • neilszab
    #11670
    Azé ezzel vigyáz, van külön is és egybe csomagolva is. 576-ban, meg a galaxisban asszem lehet kapni 2-3 ropiért egybe...
  • arty
    #11669
    dirt sem
  • wollnerd #11668
    Már oké! :D
  • Dietrich
    #11667
    Race On = Race 07, STCC
  • wollnerd #11666
    Már értem: a Race On egyben (1 DVDben?) tartalmazza a Race sorozat eddigi részét, pluszban 50? autó, 25? pálya, és a g27 váltásjelző képességét. :D
    Dirt 3 támogatja a plugint? sztem nem...
  • pointer4
    #11665
    ISI engine-s az rFactor, GTR/GTR2, GTL, RACE/07/EVO/RACEON/STCC-ez egy sorozat.
    De hogy tuti minddel menne-e a kormány kijelzője arról nincs infóm.
    Az rFactor a kormány megjelenése óta támogatja a G27 képességét, a RACEON pedig amióta megjelent.
    Amúgy a race07 az alapjáték, amire jönnek rá a kiegészítő csomagok, mint GTR-EVO meg Race-ON.

    ISI cuccokhoz
    ARCA-hoz

    Érdemes lenne a Race-ON al kezdened szerintem.
  • wollnerd #11664
    Még egy kérdésem van: A Race On ajándékba adja a Race 07-et, vagy csak tartalmazza Race 7 eddigi adatait (pályáit, autóit) egyben a újításaival? Mert ugye nekem már van Race 07 játékom.
  • wollnerd #11663
    Melyik a jobb? Az RFactornak több része is van? megnéztem a bannerban a linkeket, de nem tudok igazán eldönteni...
    A Race ON támogatja azt a plugint?
    Mik azok a isi enginesek?
  • Palinko
    #11662
    ha támogatja az adott játékot gondolom kap valami fordulatszám adatot.
  • arty
    #11661
    tduban sehogy

    ha a játék támogatja, akkor működik - namost kb semmi se támogatja, csak iracing + isi enginesek pluginnel

    (biztos nehéz lehet megoldani, ha playstationon(!) a gt5 alatt is működik... namind1)
  • wollnerd #11660
    De a kormány hogyan fogja észleni egy autós játékban (pl. TDU2) bármely autónak a fordulószámot? Hogy az autónak váltania kell??? Érted hogy miről beszélek? :)
  • pointer4
    #11659
    Váltási pontot jelzi neked, avagy a fordulatszámot. rFactorhoz meg talán iracinghez létezik hozzá plugin.