15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • thedriver
    #11898
    Új kormány. Gondolom senki nem fog rohanni, hogy lecserélje rá a mostanit. :D
  • pointer4
    #11897
    Végignéztem, hát az ő tesztjük alapján tuti nem rendeltem volna meg :D
    Meg ez a világ legnagyobb marhasága, összehasonlításban, hogy megmutatják, hogy kalibrál be a kormány, milyen gyorsan.... azt ki nem szarja le.
    Mondjuk az igaz, hogy a lényeget nem nagyon látni, érezni lehet csak rendesen. Sok véleményt olvastam, és a nagyon kicsi FFB erőket, - amik akár a custom kormány, akár csak a gyenge motorvezérlés miatt elvesznek- jól lehet érezni. Szerintem az alap G25 is elég érős, hogy játszhatatlanul megnehezítse a játékot, nem ez lenne itt a lényeg. Kíváncsi vagyok milyen véleményem lesz róla majd... :)
  • pointer4
    #11896
    Elég lassan jutott el hozzájuk :D
    Kb 2 évbe telt :D
  • thedriver
    #11895
    Kis G27 tuning, hogy felvegye a versenyt az új kihívókkal. :)
  • thedriver
    #11894
    Köszi szépen! Végre sikerült. Eddig az volt a baj, hogy a játékban át kell állítani a váltást a váltóbotra, és utána már a pillangón is érzékeli. :)
  • neilszab
    #11893
    A kormány gombokat nem a "Keystorke"-val kell felvenni, hanem "Command"-dal... ;)
  • bardocz
    #11892
    Esetleg ha a váltást a billentyűn lévő gombokra teszed, és utána azokat rendeled hozzá a pillangó meg szekvenciális váltóhoz, az működhet.
  • cselt
    #11891
    Szerintem a JoyToKey progival próbálkozz.
  • bardocz
    #11890
    Nekem sem.
  • thedriver
    #11889
    Akkor ott neked sem engedi?
  • bardocz
    #11888
    Hm, akkor nem tudom, azt hittem, hogy úgy lehet a kormány gombjait is berakni.
  • thedriver
    #11887
    Ha rákattintok a recordra, hiába nyomkodok bármit a kormányon, nem érzekel semmit, csak a billentyűzeten... A profilerben máshol érzékel minden gombot pedig... Próbáltam a drivert is újrarakni, de nem változott...
  • bardocz
    #11886
    Szerintem úgy, hogy rámész a pillangóváltóra, kattintasz, és select keystroke, majd ott new keystroke. Ott rákattintasz a recordra, behúzod a botváltót a megfelelő irányba, és leokézod.
  • thedriver
    #11885
    Valaki le tudná írni kicsit szájbarágósabban a beállítását a Logitech profilerben annak, hogy egyszerre lehessen váltani a botváltóval és pillangó fülekkel is? Próbálkoztam Neilszab egyébként remek cikke alapján, de ez valahogy nem akar összejönni. Megköszönném, ha valaki le tudná írni pontról pontra... Amúgy DFGT-m van, ha ez számít.
  • pointer4
    #11884
    Mer minden kormányt amit vesznek tőle, itt balkánon másik originálra cserélnek, és benne kell legyen az árában kettő, ha már ilyen pofátlanok vagyunk :D :D
  • Dietrich
    #11883
    garanciális csere volt.
  • PLackó
    #11882
    Egyébként miért cserélted le a DFP-t?
  • PLackó
    #11881
    Itt a másik problémám sajnos, max 15e-et szánna rá, és a DFGT drágább is,mint a DFP volt anno (azt 20e ért vettem). Használtat is néztem neki,attól pedig fél.
    Esetleg THRUSTMASTER Ferrari GT Experience 3in1-ről hallott valaki? ennek van rendes FFB-je,vagy csak vibráció? Mindenhol mást irnak.
    Logitechnek nem várhatóak az alsóbb szegmensben ujdonságai?
  • Dietrich
    #11880
    nyugodtan veheti a DFGT-t ha nincs pénze G27-re. DFP-ről álltam át DFGT-re.

    vagy használt DFP/DFGT/G25/G27-t nézzetek
  • PLackó
    #11879
    Üdv!
    Kissé lemaradtam, meg tudná valaki mondani,hogy miért vonult ki ennyire a logitech a piacról?
    Mert ez a 2 kormányból álló választék keserves.
    Haveromnak kellene keresnem használhatót, nekem Driving Force Pro van,amit nagyon szeretek,de sajnos igen nehezen beszerezhető mára. (egyálltalán nem)
  • pajti
    #11878
    Az igen :')
  • pointer4
    #11877


  • pointer4
    #11876
    Ha valakinek van egy motor vagy elektronika hibás G25, ép állapotú csapágy házzal, és azt kölcsön tudná adni, kérem keressen meg!!!
    Alumíniumból szeretnénk legyártatni, mert iszonyat nagy számban vannak közkézen már ilyen hibás, töröttek.
  • Mákvirág
    #11875
    Helló all!

    Kaptam egy g-27-est a minap,eddig momo-használtam évekig.
    Röviden csak annyit,hogy érezhető a változás!
  • atenza
    #11874
  • McHuntR
    #11873
    Eladó : LOGITECH G27 kormány..
    pár honapos, nagyon keveset hasznalt, meg a gyari folia is rajta van.



    PM me or [email protected]
  • pointer4
    #11872
    Hát csak szét kéne azt szedni, kicserélni a gombot :D
  • Norbi1990
    #11871
    Hát lehet az lesz, hogy ezt megszokom, vagy átváltok a szekvenciális váltóra, mert én ezekhez nem értek :D
  • pointer4
    #11870
    Gondolom a mikrokapcsoló halt be, ki kéne cserélni.
    Nem nagyon találok képet a beléről...
  • arty
    #11869
    granturismo... valahol megértem, ott legalább van tűrhető szingli tartalom is, nem csak a multi (nekem pl szinte csak a szingli számít, el tudom képzelni, hogy másnak is fontos az is)
  • Norbi1990
    #11868
    Hali!
    Most ment tönkre a jobb oldali pillangóváltóm, vagyis működik de azt a érzést nem érezni, hogy váltok. olyan lenne mintha érintőképernyőt nyomkodnál, alig lehet benyomni, így nem érezni mikor vált fel.
    Ezzel lehet valamit kezdeni? Logitech DFP-m van.
  • cselt
    #11867
    Kettőt kérnék ha lehet
  • Dietrich
    #11866
    hogy miért rakják közel a pedálokat?
  • pointer4
    #11865
    De azért azt vágod, miért linkeltem be a videót, a kormány FFB-je miatt, és az a két felvétel készült ott.
    Ebből hogy lett híílendtó?
  • pointer4
    #11864
    De várjál, azért adja el az 1400€ kormányt 500€-ért, mert PS3 kompatibiliset akar.... ezt a birka majmot.
  • Solt
    #11863
    Nem is erről volt szó. ;)
  • pajti
    #11862
    lényegtelen h talp él vagy sarok.. kinek mi fekszik/tetszik:)


    Heel toe
  • pointer4
    #11861
    Azt nem tudom :D
    Nem mai darab az igaz :D

    Akkor itt van egy drágaság, féláron $1900 -ért.









    Ilyet még úgy se láttam ilyen tüzetesen :D

    Eredeti ár:
    SimWHEEL Set $2,130.46
    QuickRELEASE Set $416.52
    QR Wheel Side $306.40
    Shift+ $143.63

    Azt jól tudom, hogy a Leo kormányának anyagára 2.000$ ???
  • tilus
    #11860
    Ez 270fokos, vagy rosszul tudom?
  • Solt
    #11859
    Nem bunkózni akartam, a smile lemaradt! :D Bocsi... ;)