15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Anonymus20
    #12018
    Eléggé jól látszik rajta minden, olyan "igazi érzet" kapott el a videó láttán. Ez lenne az az egy jó ideje kiadott g25e, amiről nem volt videó csak a kalibrálásról? :D
  • pointer4
    #12017


    Látszik belőle valami ? Vagy nem sikerült lekamerázni a más FFB-t? (nem könnyű dolog valamit, amit csak érezni lehet.)
  • Neoncsoves
    #12016
    szerintem kényelmes a DFGT, nekem a "pillangóváltó" gombok is pont kézreállnak mert elég hosszúak az ujjaim :)
  • ronnydown
    #12015
    Köszi!
  • SnyperD
    #12014

    Köszi :)
  • Görgő1
    #12013
    kb 2.5 cm szemből, hosszirányban 3.5 cm legalább olyan így mint az utcai autókban, a régi buzuki swift kormánytól meg 1000x jobb
  • SnyperD
    #12012
    Azt tudom de a markolat része érdekelne
  • Görgő1
    #12011
    28 cm
  • SnyperD
    #12010
    Hali!
    Még nem jött meg a kormányom ezért szeretnék valamit kérdezni: A kormánynak mekkora az átmérője a fogható résznél? DFGT ( Mármint ahol markolod )
  • Görgő1
    #12009
    hello mindenkinek
    eladóvá vált a kormányom, hátha valakit érdekel http://hardverapro.hu/apro/2012_oktoberig_garancias_logitech_dfgt/hsz_1-50.html
  • thedriver
    #12008
    Xbox-hoz nem jók a Logitech kormányok.
    Ha komoly kormányt akarsz hozzá, akkor a Fanatecnek van Xbox kompatibilis: Porsche 911 GT2
    Az ára elég húzós viszont, és csak rendelni lehet.
  • ronnydown
    #12007
    Ehhh, csak a G25/27 jó hozzá?
  • thedriver
    #12006
    Ahhoz nem.
  • ronnydown
    #12005
    A DFGT jó X360-hoz is?
  • Viktor01
    #12004
    Köszönöm a tippet!:)
  • SnyperD
    #12003
    Köszönöm szépen Sofőr cimbora :)
  • TruckerDave
    #12002
    Csak ez a vezérlőm van sajna. :S Amúgy ritkán nézek be, de most pont láttam hozzászólásodat, és hát nem hagyhattam szó nélkül. :)
  • SnyperD
    #12001
    Azért is gondoltam a dfgt re mert tudtam hogy te is azt vettél :) ( Amúgy már vártam a hozzászólásodat ) Nem tudom hogy nézelődtél e már itt mert én igen és láttam sok-sok finomságot hogy hogyan lehet "cockpitet" csinálni és énis elgondolkoztam már egyen csak kérdés hogy ami van az a Leo Bodnar féle játékvezérlő azt fel ismeri-e az scs motorja meg pl az omsié :) Esetleg van több játék vezérlőd? és meg tudnád nézni nekem h pl a gts meg ilyenek felismer többet egybe ? Mármint úgy hogy pl dfgt-t meg pl egy joystick egyszerre van beállítva.
  • TruckerDave
    #12000
    DFGT-m van nem rég vettem, előtte én is használt G25-ön gondolkoztam, de inkább az új mellett döntöttem. És nekem bejött fain kis kormány. Meg ETS2-höz jó lesz mert sok gombja van. Igaz GTS-ben még így se tudtam mindent beállítani amit akartam. De te mivel szimulátorhoz használnád szerintem ilyet vegyél, mer kell a sok gomb. :) Néha hiányzik a kuplunk, meg vágyok egy kis H-váltóra, de hát ezt kő szeretni :D
  • Laceee
    #11999
    combined pedal miatt van, vedd ki a jelölést előle vagy fordítva (Logitech profilerben)
  • pajti
    #11998
    Szerintem elég jó fajta potik vannak benne, az enyém a legelső szériás G25 (2007decemberi) azóta nyúzom (mindennapi használat mellett) mindene tökéletes még a hátramenet fokozat is működik :D Azért évente szétszedem átnézem&portalanítom :)
  • SnyperD
    #11997
    Mondjuk ja, Sajna már nincs g25 újonnan. Használt-tól meg félek ha valamilyen potméter hibája van azzal nem tudnék mit kezdeni mert elvileg alkatrészt nem nagyon adnak hozzá :(
  • Viktor01
    #11996
    Sziasztok!

    Nekem van egy Logitech Formula Force EX kormányom és eddig semmi bajom nem volt vele. Most viszont azt kezdte el játszani, hogy a játékokban ha be van dugva akkor folyton lefelé scrolloz és teljesen használhatatlan a játékokkal. Próbáltam a progit újratelepíteni, újrakalibrálni stb, de nem működött. Szerintetek mi lehet a probléma? Nekem már nincs ötletem. Előre is köszönöm.
  • Dietrich
    #11995
    elég strapabíró de az 5 kilós samunak ez is megadja magát.

    18 programozható gomb van rajta + fékerő szabályzó+szekvenciális váltó amire újabb 2 funkciót lehet beállítani.
    Kérdezem én milyen játék az amihez ennyi gomb nem elég?

    G27 akkor lesz 40K ha a logitech kiakarja söpörni a készletét mert már gyártja mondjuk a G29-t vagy ami leváltja.
  • peti193
    #11994
    DFGT
  • peti193
    #11993
    Nekem DFT-m van tökéletesen működik már egy éve kb...nagyon szeretem ,de lecserélném mert kuplung H váltó jól jönne.
  • SnyperD
    #11992
    Sziasztok !

    Nagyon erősen gondolkozok egy DFGT -n. Szerintetek jó kormány? Szintén szimulátor ( de inkább Busz,Kamion ). Kérdés; Mennyire strapabíró, Ha esetleg valami gondja van lehet-e orvosolni? És+ ha esetleg akarok hozzá egy kuplung pedált+egypár gombot adni lehetséges-e hogy a játékok felismerik?( Nem a GTR, Race07,rFactor , és társaira gondoltam, hanem pl Omsi-és az SCS kamionos dolgai :) ) Vagy inkább várjam meg amíg olcsóbb lesz a g27? És kérdés várhatóan lesz a g27 valamikor a 40k tartományban?
  • pointer4
    #11991
    Eladó használt MABO cockpit, ha valaki szeretne íróasztalról váltani. :)
  • wollnerd #11990
    hát ja! :D
  • arty
    #11989
    az csak replay
  • Palinko
    #11988
    és külső nézetben tolja :D

    következőre: Lada kormány foreva :D
  • wollnerd #11987
    Micsoda cockpit!
  • wollnerd #11986
    Ez aztán nem semmi! :D Real Driving Simulator



  • sxs13
    #11985
    Helló mindenki!

    Ugyan ezt a hsz -t már leírtam a cockpit es topicba, aztán rátaláltam erre és lehet hogy inkább ide vágó a kérdésem :

    Nos én egy BMW e30 drift cockpitet építgetek egy Logitech G25 kormányból és egy Logitech Attack 3 joystick -ból.
    És lenne is egy "problémám", ami gyanítom nem csak nállam ütötte fel a fejét ( akik driftelnek ), a kormány "lötyög" ami most hogy az új, nagyobb kormánykerék felkerült még látványosabb lett.
    Ez most a 2. ilyen kormányom, az előzővel is ugyan ez volt, 1. lógott a csapágy, de ami a nagyobb baj volt 2. el volt repedve a műanyag ház amiben a csapágy volt. Gyanítom, hogy most is ugyan ez a probléma, azt már az előzőnél kiderítettem, hogy az új csapágy tizenx ezer forintba kerül, amiről még úgy is hiányozna egy rovátka ami a G25 csapágyán van. Engem az érdekelne, hogy a megrepedt műanyag házzal mit tudnék kezdeni, hogyan tudnám megjavítani, van e erre bevált praktika?
    A válaszaitokat előre is kösz!!!
  • Passy
    #11984
    Sziasztok!

    Keresek eladó G25 váltóegységet (működőt) vagy valakit aki kitudná nekem cserélni a váltó potméterét. Összeszerelésnél sikeresen letörtem.
    Lehetőleg Pesten vagy vonzás körzetben, de ha nincs más, megyek messzebb is.
    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv. Gábor
    0630-300-7311 v. [email protected]
  • Falkon
    #11983
    #11965
  • Neoncsoves
    #11982
    Javaslom próbálj ki esetleg más eszközt( talán pendrive-t, esetleg gamepad vagy joystick), ha azokkal is csinálja akkor USB csati, ha ezekkel is csinálja akkor próbáld ki esetleg másik táppal mint ahogy már javasolták mások is.
  • thedriver
    #11981
    Szerintem a gép USB csatlakozóival lehet valami probléma.
  • cselt
    #11980
    Esetleg próbáld ki a gépet egy másik táppal, ha van rá lehetőség.
  • Petryx
    #11979
    Szuper!
    Nos, visszakanyarodva a kormáynokhoz.
    Kipróbáltam a kormányt (ugye a G25 amit nem lát a gépem mostanában) a laptopon és tökéletesen működik.
    Viszont a PC-n továbbra is azt csinálja hogy vagy nem ismeri fel, vagy ha elkapja és működik, akkor kb 10 perc után (random) egyszercsak nincs kormány, játék közben elveszti a kapcsolatot a géppel.

    Ez mi a fenétől lehet?