15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Neoncsoves
    #12058
    add el a hibás g25öt, valaki biztos megveszi egyes alkatrészek miatt..
  • wollnerd #12057
    :D
  • thedriver
    #12056
    Elég volt elmondanod a hibát, vagy valami bizonyítékot is kértek? :) (fénykép, videó)
  • Firerock
    #12055
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
    Elképesztő cég ez a Logitech 5-6nap múlva ittvan a G27 és a G25-t próbáljam meg egy elektronikai veszélyes hulladék lerakóba elhelyezni:D
  • Passy
    #12054
    Hali!

    A mázlim inkább az , hogy gyakorlatilag még aznap találtam vevőt a hibás G25-re, így 9 ezerbe lesz a G27.

    Üdv.
  • wollnerd #12053
    Ráadásul a G27 kereke már sokkal erősebb, nem törik le! :)
  • Firerock
    #12052
    köszönöm szépen,én még látom a matricát,de a javaslatotokra amikor megvettem le is fotóztam
  • Dietrich
    #12051
    hétfőn 9 után hívd őket ezen a számon 17:00-ig +36 177 74 853
    amit kérni fognak:
    PID/SN
    Cikkszám (P/N)
    M/N

    ezeket megtalálod a kormány alján a matricán.
    Nekem a tologatástól lekopott már a seria szám mégis elfogadták amit mondtam. Lefényképeztették a kormányt amit felkell majd tölteni amit mondanak helyet. Kb. 1 hét alatt megkapod az új kormányodat ami valszeg G27 lesz mert G25-öt nem gyártanak már és gyengébb kormányt nem kaphatsz mint amid volt pl. DFGT-t.
    A garancia onnantól ketyeg amikor átvetted az újat. UPS hozta ki nekem a kormányt.
  • Dietrich
    #12050
    minden logitech cuccra 2 év a gyári gari nincs 3 év.
    bill, kormány, egér, hangfal stb.
  • Dietrich
    #12049
    3 éves DFP helyett adtak DFGT-t ;)
  • CecelégyGusztáv
    #12048
    Ha valakit érdekel eladó Driving Force Pro nézze meg

    http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/jatekvezerlo/kormany/logitech_driving_force_pro_1469329907.html
  • cselt
    #12047
    Azért a csere meg az 50%-os kedvezmény között van különbség. Ha van garancia, akkor cserélnek, ha nincs és jófejek akkor adnak kedvezményt.
    Egyébként a G25-re azt hiszem 3 év garancia van, de ez nem biztos.
  • Norbi1990
    #12046
    Miért, a G25-re 4 év?
  • cselt
    #12045
    Lehet azért mert 2 és fél éves és csak 2 év a gari :)
  • Norbi1990
    #12044
    Hát akkor neked mázlid van. Az én 2 és fél éves DFP-met nem cserélték DFGT-re -.-"
  • cselt
    #12043
    Az teljesen jó lesz.
  • Firerock
    #12042
    örülnék neki:)
    Mivel mást nem találtam ez az általános bolti számla elég lesz ugye?
  • cselt
    #12041
    A vásárlástól számítják a 2 évet. A számlát be kell majd scannelned, úgy hogy látszódjon a vásárlás időpontja és mivel ez 2 éven belül történt, ezért valszeg küldenek majd egy G27-et :)
  • Firerock
    #12040
    nagyon remélem:D
    most néztem 50% kedvezménnyel is 40ezer lenne egy g27:/
  • wollnerd #12039
    Minden esetben próbálkozz a supporttal, lehet hogy rosszul tudom. (nekem az az érzésem. :) Tuti adnak nagy kedvezményt! :)
    Lényeg hogy 2010 novemberében vetted, szerencséd lehet.
  • Firerock
    #12038
    nagyon remélem,mivel a dobozon találtam egy dátumot:


    DATE:19-Nov-8

    azaz ha a gyártástól számítva lenne a garancia akkor a vásárolt termékre 3hónap garancia lenne:/
  • Passy
    #12037
    HI!

    Én szerintem a számlán szereplő eladási dátumtól él a garancia.

    Firefrock: Nekem azt mondták, ha lenne gari természetesen cserélnék. Mivel nincs itthon szervíz nem biztos, hogy be kérik tőled.
  • Firerock
    #12036
    az elég gáz lenne,mert mivan ha az üzlet nem tudta eladni és két évig a raktárukban volt,én meg garancia nélkül kapom meg a terméket?
  • Firerock
    #12035
    semmit sem dobtam ki.
  • wollnerd #12034
    Ha nem dobtad a kukába a G25 papírjait...
  • Firerock
    #12033
    azt megtudom nézni valahol hogy mikor gyártották?
  • Firerock
    #12032
    meg történt egy kis baleset,fennvolt az asztalon a kormány,kihúztam az usből aztán bedugtam,valami történt a kormánnyal és leesett,és valami kis dolog kocog bent,de úgytudom eddig is volt ez a hang,és még nem esett le soha,remélem ez nem lesz gáz.
  • wollnerd #12031
    Gyártástól 2 év gari, ha jól tudom.
  • Firerock
    #12030
    nagyon szépen köszönöm
    A garancia az hogy van? Ugye attól fogva számol hogy nekem eladták a boltban,mert nagyon az utolsók között tudtam új G25-t venni,és most csak egy számlát találtam,kéne még valami?
    És ha mondjuk olyan bolttól vettem aki nem túl jó akkor lehet gond a garival?
    Üdv.
  • Passy
    #12029
    Hali!

    Itt van a tel. szám, de már csak héfőn.
    http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6861

    Egyébként nagyon segítőkész volt a hölgy. Én tegnap hívtam őket, hogy letört(em) a 4 éves G25-öm váltójában egy potmétert, alkatrész nincs, pár perc beszélgetés után kaptam egy 50% vásárlási kedvezményt, már úton van a G27........:)

    Üdv.
  • Firerock
    #12028
    melyik ügyfélszolgálatot kell felhívnom?0-24-es is van?
  • Firerock
    #12027
    az is hozzátartozik a dologhoz hogy az elején amikor bekapcsolo ma gépet akkor se forog úgy ahogy szokott
  • Firerock
    #12026
    Sajnos most próbáltam ki tesóm Xp-s gépén
    ugyanaz a villogás...
  • pajti
    #12025
    Szerintem próbáld meg a drivert leszedni újra installálni, ha ez sem segít akkor esetleg egy másik gépen (vagy más op.rendszeren) is nézd meg ha van rá lehetőséged.
  • Firerock
    #12024
    Fú srácok,rohadt ideges vagyok és a segítségetekre lenne szükségem
    A 2010.07.30.-án vásárolt Logitech G25-öm 10 perce játék közben teljesen balra tekeredett és onnantól kezdve nem működik a kormánykerék,viszont minden más működik. A váltón lévő jobboldali led pedig villlog.Már próbáltam mindent kihúzni,újraindítottam,kikapcsoltam a gépet csomószor de nem használt.
    Mi a teendő?Ha nincs más megoldás akkor hogy van a garancia?A Bolt vagy a Logi beküldős garanciája?
    Előre is kössz
  • Dietrich
    #12023
    azt már rég megoldottam..asztali ventilátorral ;)
  • pointer4
    #12022
    Azelőtt még a menetszelet akarom megcsinálni :)
  • Dietrich
    #12021


    már csak egy effekt hiányzik belőle..mikor felborul az autó :D
  • pointer4
    #12020
    Hjahh :D Az, az egy fasza videó, látni milyen gyorsan kalibrál :D

    arty: észre se veszed 1 kör után :D
  • arty
    #12019
    kurva jó, még videon keresztül is!

    (bár videon a kávák szörnyűek, élőben talán az agyad egy idő után kitakarja :) )