15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #12098
    innen
  • Dietrich
    #12097
    Logitech oldalán ami driver fen van G27 vagy DFGT-hez ne tévesszen meg, bármelyik logitech kormányhoz jó. Nyugodtan keresd ki a Win7 64 bites verziót és rakd fel. USB-be csak akkor dugd a kormányt mikor a telepítő kéri.
  • koanla
    #12096
    Logitech oldalán sok okosság van, közte ez is:
    http://www.logitech.com/hu-hu/486/2973?softwareid=3916&osid=13§ion=downloads

    Ugyan Vistás, de azárt próbáld meg; szerintem működnie kell.
    Másrészt meg a Win7 viszonylag jól megtalálja a drivereket; tennék a Windows Update-tel is egy próbát a helyedben.
  • ToMM23
    #12095
    Sziasztok ! Lenne egy olyan kérdésem ,hogy Win7 Ultimate X64 es rendszer van fenn a gépemen. A kormányom meg egy Logitech Wingman Formula Force Gp. Nem tudom milyen drivert tudnék hozzá használni. Egyáltalán támogatják e még. Próbáltam párat már ,de csak annyit értem el,hogy megbolondult a kormány, és teljességgel használhatatlan lett játékok közben, Rángatózott, borzasztóan érzékennyé vált, minden ok nélkül rázkódott. Ilyenkor csak a Win reinstall segit. Hiába törlöm le a driverjét ,olyan marad... Így driver nélkül nem működik az FFB illetve nem tudok ugyanakkora gázt féket nyomni mint az akinek fenn van driver. A segítségeteket előre is köszönöm.
  • pajti
    #12094
    Nem hiszem hogy van itt valakinek ilyen :D
  • laaslow
    #12093
    Üdv mindenkinek!
    Thrustmaster T500 RS kormányról tudna valaki saját tapasztalatot megosztani ?
  • pointer4
    #12092
    Nem találtam rá drivert, de mivel kb 4-5 ezer forintos kormányról van szó, nem nagy érvágás most venni egy újat, netán kicsit komolyabbat is.
  • arty
    #12091
    virtuálgépen játszani... aham.

    ráadásul az usb sem feltétlenül működik a guest OS alatt, ha a host alá nincs drivere! (virtuális gép sw függő)
  • peti193
    #12090
    Én nem tudom ,hogy működik az adott kormány Win7 alatt ,de azt javaslom használd a virtuális PC előnyeit itt gondolok akár a Virtualbox-ta vagy a Microsoft Virtual PC programokra pár mega letöltöd telepíted használod és akkor megmaradhat a Win 7 is ,és a kormány is működik.
  • Chris1781
    #12089
    santec racing wheel valami ilyesmi.
  • Chris1781
    #12088
    Speedlink Blue Lightning Racing Wheel
  • pointer4
    #12087
    Nem feltétlenül. Utána kell olvasni fórumokon, gyártó honlapon. Vagy lehet itt is mondanak rá valamit, ha elárulod milyen kormány.
  • Chris1781
    #12086
    Ha valamilyen kormánynak a rendszerkövetelménye vagy mi oda az van írva hogy Microsoft Windows 98/ME/2000/XP akkor gondolom az ilyen nem indul wind7-en, mi?
  • SnyperD
    #12085
    Demo, Próbálom beállítani a versenyautót a legjobb gyorsulás és sebesség+ tapadás eléréséhez de nem akaródzik menni :D A pályán a legjobb köridő 1:05 nekem meg 1:19 és nem akar jobb lenni :D
  • TruckerDave
    #12084
    Demo-val ? Vagy megvan az eredeti ?
  • SnyperD
    #12083
    Jaja. Most a Live for speed el tolom :D Azt majd csak jön az ETS 2 :D
  • TruckerDave
    #12082
    Működik fainul ? használod rendesen ? :)
  • SnyperD
    #12081
    Ment minden csak nem volt ffb :)
    Am csak azért jött a kérdés mert tecsőn láttam h hangott adott a kormány dfgt (mint enyím) azt írták h húzd ki a tápot és nem lesz hangja ( Mármint játékon kívül). De rájöttem én hülye hogy a mehanika hangját akkor se tudom kilőni :D
  • Dietrich
    #12080
    Lehet csak én értelmét nem látom. Pont az FFB a lényege (feltéve ha Logitech kormányod van) egyszerűen nem érezni az autót a pályán.
  • koanla
    #12079
    A régi Formula Force GP-m működött úgy, csak FFB nem volt (kontakthibás volt a tápcsatlakozó). G25-tel, G27-tel nem próbáltam, de nem tart semmiből megnézned. Baja nem lesz semminek. Sem a gépnek, sem a kormánynak. Két opció lehet: csak FFB nem lesz, vagy kormány sem. Látatlanban az elsőre tenném a voksom. Majd írj, hogy mi lett; kíváncsi vagyok
  • Neoncsoves
    #12078
    őőő, szerintem nem kérdezett akkora hülyeséget, szerintem ha nincs bedugva a táp akkor max nincs FFB, ugyanis a különböző joystickoknak sem kell táp, elég ha bedugod USB-be.
  • Anonymus20
    #12077
    Persze, de akkor magad elé kell képzelned egy autót, egy pályát, és brummognod is kell hozzá, hogy hangja legyen =)
  • SnyperD
    #12076
    Egy kérdés: Lehet használni a kormányt úgy hogy nem dugom be a tápot?
  • Firerock
    #12075
    természetesen gondoltam hogy viccelt:) És nem akarok visszaélni a Logi jóindulatával
  • Firerock
    #12074
    tartaléknak jólesz,vagy alkatrésznek
  • wollnerd #12073
    Semmiség.
    Dietrich csak viccelt...

    Csak hát mi értelme meg próbálni javítani a G25-öt mikor max.5 nap múlva megérkezik a 2g27-es, akkor már csak jobbik kormányt érdemes használni? (gondolom) :D
  • Firerock
    #12072
    igen,miért!?
  • wollnerd #12071
    A G25-ösödről beszélsz ugye?
  • Dietrich
    #12070
    Akkor ad el a G27-t :D
  • Firerock
    #12069
    Azt a mindenit srácok:D
    Reményeim szerint meg tudom szerelni a kormányt,úgy gondolom csak a tápkábel romlott el:D
    De mindenkit értesíteni fogok az eredményről:D
  • Plebii
    #12068
    Láttam működésre bírható mind a kettő, van is hozzá csatlakozó, így érdekel a pedál és a váltó is egyben.
  • Amery
    #12067
    Sziasztok

    Engem a pedál érdekelne.
    Már, ha eladósorba kerül.
  • Plebii
    #12066
    Engem érdekelne a pedál plusz a váltó, abban az esetben, ha logitech kormány nélkül is működésre bírható lenne. Jelenleg egy Thrustmaster RGT-m van, jó lenne hozzá egy váltó, ha a pedál nem is, de a váltó azért jó lenne, ha működne.

    Üdv!
  • Passy
    #12065
    Nah, nekem kellett volna a váltó, akkor persze nem volt. :)
  • pointer4
    #12064
    Ha valakiket érdekel a pedál meg a váltó, nekem kellene a hibás közepe. Álljunk össze :)
  • bardocz
    #12063
    Váltóhoz is van átalakító.
  • cselt
    #12062
    Van.
    De a G25-öt nem kell felszerelni, elvan az a sarokban is, csak a kábel érjen el addig :P
  • Neoncsoves
    #12061
    na hely az sajnos nagyon nincs. :\

    a G25 pedálján ugye van kuplung is? na mindegy csak érdeklődtem :)
  • cselt
    #12060
    Pedálhoz lehet venni átalakítót, amivel usb-sé teheted. Váltó már neccesebb téma.
    De amúgy ha elfér nálad, akkor szerintem az is jó ha csak simán bedugod a G25-öt is meg a DFGT-t is.
  • Neoncsoves
    #12059
    tényleg, a váltó és a pedál működésre bírható valahogy DFGT-vel? esetleg egy kis buherával? :D