15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Szmore84
    #12178
    Nah jött levél UPS-től, szeretnék vinni a kormányom.
  • AlieN911
    #12177
    Üdv

    Érdeklődnék, hogy érdekelne-e itt valakit egy G25. Részleteket PM-ben.

    Köszi
  • Dietrich
    #12176
    nekem adtak egy 6 számjegyű kódot arra kellene hivatkoznom..
  • atenza
    #12175
    Csak mert papírt nem adtak arról, csak a dobozon volt a szállítói levél és kész. :S Habár az gondolom megvan nekik a rendszerben h mikor történt a szállítás.
  • Dietrich
    #12174
    nekem küldték gari lejárta elött 1 hónappal és az újra azt mondták ketyeg a 2 év elölről (amiből több mint 1 év már letelt)
  • pointer4
    #12173
    Szerintem ha az első évben kaptad, akkor meghosszabbodik, ha a másodikban, akkor nem. De ezt mondják.
  • atenza
    #12172
    A logitech-nél garancia által kapott vadi új df gt-re is van gari?
  • JUVEfun
    #12171
    LÁM , LÁM !!!! mennyi mindenre jó a metró kártya !!!!! ( kiválóan lehet vele glettelni )
  • Firerock
    #12170
    én 2 hónapja jelentettem be,és nekem nem vették el a G25-t. Lehet hogy a G27nél ez a divat.
  • pointer4
    #12169
    Dehhogy, ha van eszük, nem hadják kint közkézen a félig működő kormányokat, mert kettőből csinálnak egy jót, és az egy olyanhoz kerül, aki potenciálisan új terméket venne.
  • Szmore84
    #12168
    Ja és persze majd a technikosuk megnézik hogy tényleg az a baja amit mondtam
  • pointer4
    #12167
    Na, megújult a rendszerük, rájöttek hogy basznak ki magukkal :D
  • Szmore84
    #12166
    Nah cumi lett! Felhívtam ma is logitech-t és azt mondta a csaj hogy küldenek UPS-t hogy elvigye a régit, és majd utánna küldik az újat. :(
  • Mákvirág
    #12165
    Ok!
  • pointer4
    #12164
    Még készülget az első három darab, ha bevált, akármiről lehet szó :D
  • Mákvirág
    #12163
    Helló!

    Arról esetleg nem-e lehetne szó,hogy megfelelő pénzösszeg ellenében a fáradozásodért,
    küldenél felebarátodnak ilyen alu csapágyházat?
  • pointer4
    #12162
    Neked nem volt? De béna :D
  • Szmore84
    #12161
    nah megvan számla 2010.06.20 án vettem.
    Ha meghozzák esetleg az újat, a régit átépítem komolyabbra. Már a fejemben alakulnak is a tervek
  • Dietrich
    #12160
    van G25 és G27
    mi a helyzet a G26-al?
  • pointer4
    #12159
    Hát ez akkor szalad :D

    Megoldás, alumíniumból ki kell öntetni meg esztergáltatni a csapágyházat :D

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4 -öntőforma, Wanek bácsi érdeme :D
  • hezi
    #12158
    Szalad az idő :-)
  • Firerock
    #12157
    Ez a pláne:)
    NEM:D
  • Szmore84
    #12156
    Ha esetleg kapok újat, a régit elviszik?
  • Firerock
    #12155
    én inkább arra szavazok!:)
    Hívd fel az ügyfélszolgálatot,fognak kérni adatokat,a kormány alján van minden infó,keresd elő a számlát,azt fogják kérni hogy szkenneld be vagy fotózd le,aztán jövőhét elején ott lesz nálad az új kormány!
  • Szmore84
    #12154
    vagy tavaly nyáron vettem? :D
  • pointer4
    #12153
    Leülésnél meg felállásánál ne a kormánykerékbe kapaszkodj.

    Már ilyen régóta van g27 ? :)
  • Firerock
    #12152
    Ha két évnél kevesebb akkor cserélik,ha nem akkor kedvezményt kapsz valszeg a logitech boltba
  • Szmore84
    #12151
    Sziasztok!

    Mostanság a G27-em FFB erőknél elkezdett zörögni mint az állat. Tegnap szétszedtem és kiderült hogy a műanyag csapágyház pereme le van törve. Felhívtam ma Logitech-t. Szerintetek van esélyem cserére? KB 2 éves a kormány.
  • JUVEfun
    #12150
    Szerintem a kalibrálással / szoftveresen / valamelyest tudod korrigálni....
  • kisbesi
    #12149
    Sziasztok
    Van egy logitech formula vibration feedback wheel típusú kormányom.
    Sajnos eléggé el lehet állítódva mert ha alapállásban van balra visz
    ez kb 5 fok lehet, de nagyon zavaró
    Egyszer már szétszedtem, kiporoltam, kicsit jobb lett
    Most megint kezdi
    Van valami ötletetek , hogy lehetne megjavítani?
  • Norbi1990
    #12148
    Nem is mer én fogom :D
  • pointer4
    #12147
    Hajrá hajrá! :D
  • bardocz
    #12146
    Lehet ilyenem nem lesz egy ideig. De most iracingben van olyan, hogy lehet nyerni Thrustmaster T500-at. Na, én azt fogom megnyerni.
  • pointer4
    #12145
    1 darab van, és ~2000$ :(
  • bardocz
    #12144
    Az viszont mókás, hogy iRacinghez nem igazán jó, és inkább rFactorral használható rendesen, annál is csak néhány moddal.
    Nem csoda, hogy ennyi, linkelgettek olyan szervókat, ami ebben lehet, és 700-800$.
  • pointer4
    #12143
    "not priced even slightly towards the 'average simracer'" :(
  • bardocz
    #12142
    Leo Bodnar féle kormányról találtam:
    "I don't want to say too much, but yes the Stock Car video was with Leo's product. It is not a 'wheel' as its not currently a wheel package, just the motor and parts.

    I have used FREX and BRD Speed 7 wheels and they are not very good in my opinion, in most cases a G25 would give you more accuracy and faster response! Leo's product is in quite a different league. It is about 7x stronger than a G25 (more if you add more power..) and has none of the horrible inertia / friction that you feel with the FREX and BRD system.

    However, its not priced even slightly towards the 'average simracer' as this is all high quality industrial stuff, not a RC car motors and some plastic gears. Also, this wheel is so fast and powerful, it can highlight issues in our favourite sims, to the point where it is downright *dangerous!* to download a rFactor mod, use the recommended RealFeel settings and drive away. You need to know the mod is right (few are..) and adjusting the settings and controller.ini damping to get the best results.

    Leo has said that iRacing currently has really low frequency (50hz ish) FFB which will always feel notchy and possibly be quite unstable. WIth a G25 that might be nice and 'detailed' to the user, but if the FFB in a game overdoes bumps or runs at a low frequency, it might make the sim mostly unplayable at high forces. It is definitely a case of the problem being in the simulation software though, and the quality of mods. What is 'nice a bumpy' on a G25 could really hurt your wrists if you're not careful with this system. My experience with iRacing in the past is that the bumps are possibly overdone in force feedback.

    So basically, its completely awesome, but it will highlight any flaws in the mod / sim / track modelling. Some of the racing teams I work with use the system in a carefully controlled optimized rfactor environment with either LeoFFB, a new version of LeoFFB (not usefull for non professional use), or RealFeel. I can't wait for rFactor 2 and better modelling of self alligning torque and an even higher frequency control loop as that will make it a lot better still!"
  • bardocz
    #12141
    Az inside simracinges pedál összehasonlító most azért nem jön ki, mert az egyik muksó fanatecnél lett supportos? Egyik részben mondanak eről valamit, de nem értem teljesen, hogy a fanateccel nem fognak semmit összehasonlítani, vagy semmi nem lesz a műsorban, ami annak konkurencia?
  • pointer4
    #12140
    Gondolom az a 100%, amit a gyártó ajánl, mint erősség.
  • Neoncsoves
    #12139
    ez a jó érték