15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • scorsess
    #12218
    Hi!

    Az lenne a kérdésem , hogy kormánynál a ffb-nek csak a játék alatt kell érződnie? Arra gondolok, hogy semmi ellenállást nem érezni a kormányon , csak ha fut a játék és már pályán vagyok. Nem áll vissza középre ha kilépek a garázsba ...Kicsit fura, mert egy sima bekapcsolás után bekalibrálja magát, és érezni a ffb-t, egész addig , amíg el nem indítok egy játékot. Ez így normális?
    Logitech dfgt, rFactor, win7 ultimate x64, profiler fent van.
    Remélem jó helyen tettem fel a kérdést

    üdv:scorsess
  • bardocz
    #12217
    Ennek a kormánynak az ára, és gombjainak száma ismeretében azért erős kétségeim vannak afelől, hogy ez a kormány 100%-osan használható egy valódi versenyautóban:D
  • lac coo
    #12216
    Én meg mondom őszintén , elolvadok ettől a Thrusmasters F1 kormánytól ! :)
    Csak sajnos ez számomra elérhetetlen :)))

    ( Meg régebben volt egy
    TM GT kormányom, vagy valami ilyesmi neve volt, amin van kuplung is, és az soha az életben nem működött tökéletesen ...)
  • bardocz
    #12215


    Hm, ez azért nem szar.
  • Corsika14
    #12214
    !!!Logitech G27+PTR+Leo kábel eladó!!!

    Eladó egy fél éves Logitech G27+PT Racing pedálszett+Leo Bodnar kábel kombó.

    Lehetőség szerint telefonon vagy mailben keressetek:
    Tel.: 06-70/366-76-43 vagy 06-30/22-33-179 (mindkettő T-Mobile)
    E-mail: [email protected] vagy [email protected]

  • neilszab
    #12213
    Sziasztok, egy kis promó anyag:

    [/hatalmas]Indulnak a Masters bajnokságok[/hatalmas][/hatalmas]!![/hatalmas]
  • fuszhi
    #12212
    Sziasztok arról szeretnék érdeklődni, tudtok e olyan oldalt ahol a kormány átmérők szépen típus márka szerint le lennének jegyezve? Előre is köszi ha létezik ilyen oldal. Szerintem az a legfontosabb hogy normális 28 cm -eres legyen legalább. Amit nem tudnék képek alapján megállapítani egyes típusokról.
  • bardocz
    #12211
    Ahogy mutatja a pillangó váltót, egyszerre mozog a kettő. Előre tolva a váltót a másik irányba lehet váltani vele? Mint a 2literes WRC-kben.
  • bardocz
    #12210
    E30+Nord: Esőben!:D
  • pajti
    #12209
    + Live For Speed
    + GTR Evolution ( E30 & Nordschleife)
  • arty
    #12208
    én is a GTL-t ajánlom :)
  • Dietrich
    #12207
    rfactor - Histori X mod
    simbin - GTL
    nem csak kihasználod de ultra feelinges is.
  • ml85ml
    #12206
    logitech g27-es kormányhoz milyen autós játékot ajánlotok ahol maximálisan ki tudnám használni a kormányt (kuplung váltóra gondolok)
  • thedriver
    #12205
    Az új Thrustmaster Ferrari F1 kormány a T500 RS-re:
  • Firerock
    #12204
    köszönöm szépen,meg fogom próbálni!
  • pointer4
    #12203
    A fém rugónak ehhez semmi köze. Az a fogaslécet nyomja felfele a kormánytengely középső fogaskerekéhez. Alóla jött ki.
    Ilyen szíjat vagy tömítőgyűrűt a büdös életbe nem láttam még. Pedig szedtem szét párat, lehet valami új összeszerelésnek a cucca.
    Viszont ennek sincs köze az érzékeléshez.

    Van egy olyan kis tárcsa - ami a jobb oldali motorvégére van szerelve - mint amilyenekkel az egérgörgők működnek. Hogy a jeladóval vagy az elektronikával van gond, az jó kérdés.
    ezen a fotón látható a jobb oldali fekete dobozban van.
    Ilyen, a csatlakozással lehet gond, a dióda rosz felé néz, stb.
    Úgy tudod levenni a fekete dobozt, hogy a két lapos/nagyobbik oldalát összenyomod, és lehúzód. A kis karmai, akkor elengednek.
  • Firerock
    #12202

    Ők azok,bocsánat hogy homályos,este van:)
    szétszedtük,visszaraktuk,nem működik,így én már csak erre a kis valamire tudok gondolni!



  • Firerock
    #12201
    főként ha a kerék felől nézem bal jobb oldali motor vége érdekelne,mert az nagyon üresnek tűnik és úgy mintha nem hajtana semmit
  • Firerock
    #12200
    most sikerült szétszedni,találtam videót,magához a kormánykerékhez kéne,tudniillik nem észleli a tekergetést,gombok máködnek meg minden,csak a tekergetést nem,most az az akadály hogy van egy átlátszó szíj,vagy ékszíj vagy tömítőgyűrű,és egy fogas műanyag pedig ki volt ugorva,akinek van a meztelen g25-ről kép azt szívesen venném!
  • pointer4
    #12199
    Bannerben lévő link halott... :(
    Melyik részéhez?
    itt youtube a váltóhoz

    vagy googlen olyanokat keress, hogy G25 DISASSEMBLY pl
  • Firerock
    #12198
    Valaki tud valami segédletet linkelni a g25 szétszedéséhez?
  • arty
    #12197
    ;)
  • Firerock
    #12196
    sikerült,bocsi:)
  • Firerock
    #12195
    van olyan hogy nem működik a dolog?
    azóta használom napi rendszerességgel amióta megtudtam mi ez. Mai nap kitalálta hogy nem akar működni, nem akarja letiltani. (Azóta váltottam G27-re) a hardverazonósítóknál ostmár nem HId-el kezdődik hanem USB-vel,de ha úgy bemásolom akkorsem történik semmi. 5let?
  • pointer4
    #12194
    Gomb csere, kiforraszt, veforraszt. Vagy van pár játék, ahol be lehet állítani, hogy mennyi ideig ne vegye új gomb lenyomásnak ezt. pl rfactor, ISI engine.
  • oneal1
    #12193
    havernak van egy momo-ja és az volna vele a gáz,hogy a pillangóváltót használja akkor van hogy egyszerre 2-őt vagy3 at vált!


    lehet ezt valami barkácsolással orvosolni?
  • lac coo
    #12192
    Azt nem tudom, lehet :)
    Szétszedte,. kifújkáltam, sok por nem volt benne, meg az érzékelő teljesen zárt helyen van, bezsíroztam a motgó alkatrészeket, megvettem az F1-et eredetiben :), frissítetem DX-et stb, most úgy tűnik jó lett...
  • neilszab
    #12191
    Tudtommal a DFGT kormány érzékelője optika, de ha biztosra veszed, hogy csak az F1 2011-nél állítódik el és más játékokban nem, akkor nyilván nem a hardverrel van a gond...
  • lac coo
    #12190
    Nem hiszem, minden másban jó, egyedül F1 2011 alatt állítódik el játék közben.
    az a baj, hogy ilyenkor a kihúz-bedug sem segít, le kell állítanom a gépet, középre igazítanom a kereket és újraindítanom .

    És nem a poti a ludas, gyakorlatilag az egész FFB minden elmegy a centerből !

    De amúgy persze, a hiba nálam van , nem is a szomszédnál ! :)
  • Dietrich
    #12189
    legutolsó driver van nekem, nem használom a profilert és én is kipróbáltam az F1 2011-t és semmi baja a kormánynak.
    Nem lehet hogy a hiba nálad van:
    a; valamilyen szoftveres hiba
    b; hardveres hiba, maga a kormányon belül a potival lett gond?
  • lac coo
    #12188
    Hello !


    DFGT kormánnyal kapcsolatosan van egy problémám:

    minap elkezdte az okosságát, nem tudom az istenért sem középre kalibrálni, hiába húzom ki stb, mindig kicsit balra áll !
    egyedül az segít, ha újraindítom a gépet, kikapcsolt állapotban középre állítom , akkor jó, de játék alatt ismét elferdül elég hamar.

    tudom soha nem volt korrekt driver ehhez a kormányhoz de hátha van valakinek valami tippje...

    És még az F1 2011 -re is gyanakszom, elég láma az input része, lehet valamit az írkál átvalahol ....


    THX !
  • Szmore84
    #12187
    Nah jött levél UPS-től. elvileg pénteken ér ide a futár a kormánnyal
  • DANIELTRUCKER
    #12186
    OK!
    Sikerült!!!
  • DANIELTRUCKER
    #12185
    Megkérhetnélek titeket hogy ezt egy kicsit bővebben is le írjátok? Csak mert nem igazán akar sikerülni!
  • wollnerd #12184
    Én is ott próbáltam állítani az Euro truck-ba, de nagyon szar lett vele az irányítása! Nem lehetett rendesen kanyarogni!
  • pointer4
    #12183
    Logitech Profiler-el, kalauzba le van írva a használata.
  • DANIELTRUCKER
    #12182
    Heló!
    Szeretném megkérdezni, hogy G25-re hogyan lehet beállítani a 900°-ot, hogy ha a játékban nem állítódik be magától? Személy szerint én az Euro Truck Simulatorra gondolok! Ha valaki le tudná nekem írni az nagyon jó lenne!
    Előre is köszönöm!
  • Szmore84
    #12181
    hát most vannak terveim. mintha azt olvastam volna 25Nm-es motort használ. amig elég komoly lehet. Én most vettem a cnc-mhez 3Nm-es 1.6kg és szerintem abban is lesz erő
  • pointer4
    #12180
    Kiadni kiadja már nemsoká, egész jól áll vele, csak az a motor, amivel jól megy: ~2000$
    Remélhetőleg lesz azért csak az elektronika külön, kísérletezni.
  • Szmore84
    #12179
    Nem tudjátok hogy Leo Bodnar az FFB vezérlőjét kiadja valaha?