15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Sponnyabob
    #12298
    Hali!
    Erről a kormányról van-e tapasztalata valakinek? Kéne valami kis kormány, de úgyse használom sokat max. egyszer kétszer egy héten és az ára is elfogadhatónak tűnik. A thrustmastert nem ismerem még soha nem volt ilyen cuccom. F1 2011-et szeretnék vele játszani főleg. Szóval aki tud mondjon véleményt róla érdemes beruházni rá ilyen feltételekkel vagy hagyjam a fenébe?
    Köszi!
  • zozoSpirit
    #12297
    Örülök, h segíthettem!
    Azért nézd meg a szénkefék méretét is a motoron, mert ha már kevés van, akkor lehet, h most lenne érdemes cserélni őket.
    ;)
  • NÉMÓ510 #12296
    Elvileg megtaláltuk a hibát és az f7103 kapcsoló a hibás.Kiforrasztottuk már,de még nem került bele az új.Ha beraktuk utána írok.
    Amit küldtél linket,nagyon jó és megerősített minket ugyanis a bal oldali motor (amelyiken nincs a fekete kupak) 8Ω ellenállással bír,a jobb oldali meg 21Ω.
    Valószínű ugyanúgy jártam mint a srác,mert nekem is a garázsban volt dobozban,és a folyamatos lassú fordulat miatt kirakódott a szénpor a kollektorokra,ahhoz még jött egy kis pára és bekapcsolásnál el is intézte a sorsát.
    A motorokat levegővel mindenképp kifújkálom,talán kap valami tisztítófolyadékot is és megmérem utána mennyit javult a helyzet.Ha sikerül elérni a 28-33Ω-ot akkor jó elvileg.
    A 7103-as mosfetet már megrendeltük,nem keresgettem a kiváltóját amit a srác írt a végén.
    Még egyszer köszi.
  • neszoljalbe
    #12295
    Igen szerintem az az , egy secvenciális és egy 6+r váltó , plussz a két cső . Eladnád ?
  • bardocz
    #12294
    Mire gondolsz? Nekem olyan van, amit a porsche 911-hez adtak még.
  • neszoljalbe
    #12293
    Hali

    Van valakinek eladó Fanatec váltószettje ? Megvenném !
  • Dietrich
    #12292
    sűrített levegő pisztoly házilag:
    habszifon+2 patron bele és kész is a sűrített levegős célszerszám, portalanításhoz ;)
  • zozoSpirit
    #12291
    hali!
    http://rapidshare.com/files/438636711/G25_20eng.pdf
    Szép képes leírás alapján biztosan sikerül majd.

    Ámbár a házi por konkrétan nem árt a gépnek. A meghibásodások szerintem 80%-át a szénkefék kopása okozza.
  • zozoSpirit
    #12290
    Hali!

    Ha már sikerült kimérni a 24v-ot, akkor nem lesz nehéz a folytatás. itt van egy kis segítség:
    http://macnetwork.wordpress.com/2010/10/30/129/
  • SirAlo
    #12289
    Ez mas kormanyra is ervenyes vagy csak a G25-re? Pl. Ex-re nem kapok arengedmenyt a DFGT-re?:)
  • somdav95
    #12288
    + hogy kéne szétszerelni pontosan? ( tudom fent van egy link, de az nem működik..) csak szét csavarozom? kell valamit pattintgatni vagy valami?
  • somdav95
    #12287
    Ja,amúgy nekem is szükségem lenne egy kis segítségre!
    Felújítás volt nálunk, minden be volt csomagolva, de még így is poros lett a g25, ha szétszedném az egészet, mivel kéne ki portalanítani?
    Gondolom a WD40től összeragad később, nem?!
    Sűrített levegő jó lenne ?
  • somdav95
    #12286
    logitech-et felhívod ( ha nincs rá gari akkor is ), ha mázlid van kicserélik g27-re, ha nincs akkor meg kapsz 50%os engedményt ...
  • NÉMÓ510 #12285
    Üdv mindenkinek!
    Némi segítségre szorulnék egy g25 kapcsán.
    Egy hete használtam a kormányt utoljára,problémamentesen (kattogás ciripelés,melegedés stb nem volt) .
    Ma szerettem volna megint használni,de a pc bekapcsolása után nem moccant a kormány,se parametrizálás se semmi.Tápot kimértem,oké.Egész a kormányban levő panelig van 24v.
    Usb jó,az eszközt eltávolítottam,újratelepítettem ugyanúgy semmi.
    A tünethez még hozzájön hogy prof.ben az összes gomb működik,de a motorok kussolnak.Mintha a 24voltos rész halt volna be.
    Ha valaki tudna segíteni,vagy egy jó ötlete van azt megköszönném.
  • Neoncsoves
    #12284
    lehet bepróbálom majd a gariztatást, de lehet inkább faterral megnézetem, ő ért az ilyen elektronikai cuccokhoz, lehet hogy csak ki kell tisztítani vagy lefújni sprével...
  • JUVEfun
    #12283
    próba ,szerencse ! Mit veszíthetsz.....?
  • Neoncsoves
    #12282
    off:


    szerintetek ha probléma van a Logitech gamepadommal, felfele tolásra nem reagál (már kb. 2 éves a gamepad, talán picivel több) de még megvannak a papírok valahol, akkor szerintetek mennyire lesznek jófejek? Kicserélik vagy legalább engedményt adnak? Vagy "lejárt a garancia" címmel elküldenek a fenébe?
  • TruckerDave
    #12281
    Valaki tapasztalta már DFGT-nél, hogy ha játék közben dugja be a kormányt akkor nem működik utána se ha kilépsz akkor se. tegnap fent volt asztalon kormány de még nem volt bedugva. Elindítom Extreme Trucker 2-őt, és eszembe jut bedugni gyors bedugtam, de addigra belépett. Akár hányszor léptem ki kapcsoltam újra be a gépet és dugtam be úja a kormányt nem működött. Más játéknál esetleg már egy gép restertót működik, de ez meg még ma se működik, ma hogy kipihenjem a napot kicsit játszani akartam el is felejtettem, hogy tegnap volt ez a gubanc. Ma már nyomtam volna a gépnek egy kövéret, de semmi. Gombok nyomkod semmi. Beállításokban nézem nem érzékeli a kormányt. Most még nem próbáltam újra indítás után jó lesz-e, de nagyon remélem, mert különben nem tudom mennyit kéne várni vagy mit kéne csinálni ,hogy működjön.
  • JUVEfun
    #12280
    ITT nézz körül...
  • Sponnyabob
    #12279
    Sziasztok!
    Tudtok-e ajánlani olyan kormányt ami 10k-ba kerül max és használható is. Egy használt Logi EX-re gondoltam, de ha tudtok valami jobban írjatok. Köszi!
  • bardocz
    #12278
    Nekem meg betölt a várakozási idő lejárta előtt úgy, hogy közben sg-t olvasok, és pont ugyan olyan hamar tudok elkezdeni játszani, mint ti:P
  • Dietrich
    #12277
    :))
    engem SSD nélkül is elsők között tőlt be
  • Dietrich
    #12276
    orosz tankkal kezdtem de ráuntam eladtam mindent kezdhettem a német traktorral elölről :)
    most meg van RO2 azzal is néha lövök egyet-kettőt :)
  • arty
    #12275
    nem az enyém, de másnak jól jöhet az ajánlat!
  • pointer4
    #12274
    Eddig nem vitted túlzásba a játékot :D
    Húzzál bele :D
  • pointer4
    #12273
    Nincs ilyen bajon, 55-56 sectől kell várnom a visszaszámlálást (ha már mentem pár kört, mert nekem winyón van) :D
  • neilszab
    #12272
    Vazz... az ember meg azt gondolná, hogy vmi pocakos szakállas kamionos vagy .... mint Pointer!
  • neilszab
    #12271
    Én a tank miatt vettem SSD-ét, mert baromira zavart, hogy mindig engem tölt be utoljára.

    Most, első5-ben vagyok, és bent a pályán a tankban üldögélve várhatom míg az utolsót is betölti, szóval megérte...
  • Toby0501
    #12270
    Ez mennyire igaz! Bár, ha kicsit szar a géped és lassan tölti be a pályát, hamar rá lehet unni. :D
  • Dietrich
    #12269
    simát nem engedte regelni..
    666-os
  • lac coo
    #12268
    DFGT-hez lehet valahonnan alkatrészt szerezni, rendelni ?
  • Gerdai
    #12267
    Sziasztok! Vettem egy tartalék kormányt használtan és az lenne a problémám hogy nem találok hozzá drivert és a gyártó oldalán sem találom. Legyetek szívesek segítsen valaki. Thrustmaster 360 modena pro kormányról lenne szó.Előre is köszi a segítséget.
  • TruckerDave
    #12266
    Enyémet még csak talán anyám. :D Meg apám, mert most kezdtem középsulit, azt így is minden jegyemmel baja van már :D
  • pointer4
    #12265
    De síma Dietrichet nem találok. Te vagy a 99-es ? :D
    Aktívan tolod egyáltalán ? :D
  • Dietrich
    #12264
    :D
  • Dietrich
    #12263
    szerinted a nickem miért az ami? COD1 majd az UO és már tankba is voltam ;)
  • bardocz
    #12262
    Igazat ebszél! :D
  • pointer4
    #12261
    Igen, és ne kezd el, mert beszippant, és csak akkor hagyod abba, amikor az asszony lerúgja a monitorodat az asztalról! :D
  • TruckerDave
    #12260
    Bocs offért de Word of tankról beszéltek ?? Mert régóta elakarom kezdeni, de mindig halogatom :D
  • pointer4
    #12259
    Te is fiam... ? :D
    Keress meg :D