15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Sponnyabob
    #12338
    Ha van valami hivatalos oldala a kormányodnak akkor nézd meg van-e valahol driver, vagy ha ott nincs akkor google a barátod és próbálj keresni valami drivert. Egyébként jó tanácsként mondom, de ilyen cuccot sose vegyél tescoban, mert drága és nem is jó. Megbízhatatlanok, hamar tönkre mennek és mindenféle kompatibitási problémák lépnek fel. Inkább itt nézz szét. Én most ugyanebben a cipőben járok, nincs pénzem egy normális kormányra, de ahogy olvasgattam a neten ilyen olcsó kormányt sose szabad venni akkor inkább használtam valami jobbat.
  • kisvory
    #12337
    Falkon milyen driver-re gondolsz?
  • Falkon
    #12336
    Mákvirág: :DDDDDDDD

    Kisvory: Esetleg keress hozzá drivert.
  • somdav95
    #12335
    biztos arra gondolt h elég gyenge minőség. vegyél valami használt momo-t, vagy dfgt-t, gyűjts még ink kicsit...
  • kisvory
    #12334
    Mert mért is?
  • Mákvirág
    #12333
    Sajnos segíteni nem tudok. Csak az jutott az eszembe,hogy "anyukád büszke lehet rád!"
  • kisvory
    #12332
    Hello
    Vásároltam egy M-Tech MT-189 Turbo Racing Force Feedback-nek nevezett tesco-s kormányt tudom elég gagyi de hát ez van . Az a problémám vele hogy a gép teljesen felismeri minden oké vele a játékok is felismerik de amikor beakarom állítani az irányítást nem érzékel semmit már minden gombot megnyomtam de egyiket se érzékeli. köszi előre is a segítséget
  • JUVEfun
    #12331
    "Nelson Piquet Jnr. is the son of former Formula One world champion Nelson Piquet, one of Brazil's all-time successful F1 drivers."
    (facebook)

    Braziloknál az a divat ,hogyha becézik akkor teszik a végére , hogy : inho . Lásd a fociban .Ronaldo = Ronaldinho /azaz a kis ronaldo/
  • Dietrich
    #12330
    Ana Beatriz, whose given name is Ana Beatriz Caselato Gomes de Figueiredo, has the nickname Bia.
  • peti193
    #12329
    Én valójában csak arra szerettem volna utalni, hogy nemárt megkülönböztetni a nevében valamilyen módon édesapjától. Egyébként szőrszálhasogatás de: Nelson Angelo Piquet
  • Firerock
    #12328
    Man! Ya' Failed!
    Hivatalos neven Nelson Piquet. Nelson Piquet Jr.-nek hívják és Nelsinho Piquet-nek becézik:)
  • peti193
    #12327
    és nem Nelson Piquet hanem Nelsinho Piquet nem mindegy....(tényleg nem)
  • Mákvirág
    #12326
    Ami, G-25.
  • JUVEfun
    #12325


    ...de igen , ő meg Nelson Piquet
  • Stig95
    #12324
    De azt akarja! :)
  • Pitti
    #12323
    Miért, Ő kicsoda? Ugye nem azt akarod mondani, hogy Kovalainen?! :)
  • SirAlo
    #12322

    meg ha a forma1 pilotak is G27et hasznalnak biztos jo:D
  • Dietrich
    #12321
    + nem minden játék szereti a fanatec kormányt a logitechel ellentétben...elötte ezt is utána kell nézni melyek ezek.
  • NÉMÓ510 #12320
    Nem vészes pedig hidd el.Ha van egy megfelelő csavarhúzó ami nem darálja szét a csavarokban levő nútokat,akkor már csak arra kell figyelni hogy ne keverje össze őket az ember.
    Olyan mint a lego :)
    Amúgy minden cucc csak egy helyre jó,nemigen tudsz eltéveszteni semmit.De van hogy bontásnál minden lépésnél fotózok,és ha összerakásnál valami nem kerek akkor visszanézem :)
  • somdav95
    #12319
    Igen arra a leírásra gondolok... Akkor ink maradok a sűrített levegős kifújásnál. Meg a pedált is szét kell szednem, ahogy láttam, összeakadt benne egy csomó haj/kosz/morzsa meg mittudoménmi páros...
    Majd vmeik nap megcsinálom, csak még most se lakom otthon, majd írok hogy hogy sikerült (vagy nem sikerült) így full hozzá nem értőként..
  • NÉMÓ510 #12318
    Arra a leírásra gondolsz ahol pengével tisztította a kollktorokat a forgórészen?Szerintem ha időnként kifújod sűrített levegővel a mocikat,már az is jó.
    Ma tisztítottam én is,és 8Ω-ról egyből felment 26ra az érték.Közben forgattam a motorokat,hogy mindegyik kollektor közül kifújja a lerakódott szénport.A 10bar meg a szűkített fújópisztoly megtette hatását.Esetleg még a kontakt spray bevetésén gondolkodtam,de aztán az elmaradt.
    A fogasléc környékén meg letöröltem a koszos zsírt,és vazelinnel (ne röhögj) kentem újra.Gumitömítésekhez azt használom ugyanis :)
    Bár gondolom azt megcsináltad.
  • somdav95
    #12317
    Köszi!
    Találtam még leírást arról is, hogy a motorokat hogyan lehet kitisztítani, de lehet ebbe inkább nem kezdenék bele laikusként..
    Egy g25-m már megadta magát olyan 2,5 év után, azért próbálok rá vigyázni...Bár ahogy olvasgatom általános hibajelenség hogy megadják magukat ennyi idő után..
  • pajti
    #12316
    Nem rossz, de azt jó lenne tudni
    fém vagy műanyag alkatrészek
    vannak-e a belsejében.
  • bardocz
    #12315
  • JUVEfun
    #12314
    ...és , hogy néz ki ? (link v. kép)
  • bardocz
    #12313
    Már van. Váltási érzet elvileg jó, de a komplett cucc így rohadt drága.
  • JUVEfun
    #12312
    ...de ígéret van rá ,hogy lesz. Amúgy valóban sokkal drágább (annyival pedig nem jobb a G27-nél) viszont a pedálja nekem nagyon bejött. ( azért pár hónap után visszatértem a G27-hez ,rallyhoz sokkal jobb ,legalábbis nekem)
  • SirAlo
    #12311
    es ahogy nezem meg valto sincs hozza:(
  • SirAlo
    #12310
    ez azer joval dragabb mint a g27
  • Stig95
    #12309
    Thrustmaster T500 RS
  • SirAlo
    #12308
    kar erte pedig nagyon jo kormany lenne :( van egyaltalan a G27-nek ellenfele ?
  • pointer4
    #12307
    Olvassátok végig ezt a fórumot, ha közelebbit akartok megtudni. Ráadásul ők nyertek 1-1 et.
  • pointer4
    #12306
    1-2 óra teszt alapján igen, akiket ismerek azon nyomban adták tovább, amint kiismerték.
    Nem áll középre, vagy elveszíti idővel, megbolondul, firmware frissítés kell, support szarik rá, vagy postázd vissza megnézzük, ez ilyen szokj hozzá duma, stb stb....
    Ráadásul ezt ki se nőtték, a megjelenő új kormány tesztpéldányait is szarok mind, küldték is vissza őket a teszterek.

    Majd 4-5 generáció múlva lehet jók lesznek. Azt a biztos működést, amit egy logitech biztosít, még hírből sem ismeri a fanatec.
  • Stig95
    #12305
    Hardverapro vagy valamilyen boltból.

    #12303:
    :O miért?
  • SirAlo
    #12304
    mi a gond vele? a teszt alapjan az jott le hogy sokkal jobb a G27-nel:d
  • pointer4
    #12303
    Fanatec kormányt csak ha bosszankodást, vagy bánatot akarsz az életedbe, akkor.
  • SirAlo
    #12302
    Honnan akaord venni amugy? Es lehet G27 pedalt kulon venni ?
  • Stig95
    #12301
    Nekem is a 911 hangzik jobban de ahhoz még be kellene szerezni váltót és így a végén drágább lesz jóval mint a G27...
    Képtelen vagyok dönteni :D
  • SirAlo
    #12300
    elolvastam egy tesztet a Porsche 911 GT3 RS V2-rol es nagyon jo kormanynak tunik;) az amugy igaz hogy a G25/27-be surjen romlik a poti ?
  • Stig95
    #12299
    Hali
    Szerintetek melyik jobb választás?
    Fanatec Porsche 911 GT3 RS V2 + G25 pedál vagy Logitech G27
    Áruk kb ugyanannyi de az elsőhöz nincs váltó.