15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #12378
    Forrasztgatni kell, meg kábeleket szétszedni, és akkor nem fog működni a kuplung. Egyszerűbb külön elektronikát beszerezni, amivel külön játékvezérlőnek érzékeli a gép.
  • TruckerDave
    #12377
    DFGT-hez se G25 vagy 27 pedál nem kompatibilis??
  • Sponnyabob
    #12376
    Szerintem is elég a legfrissebb drivert felrakni. Nálam is csak az van fent és a kormányt, a gamepadot meg a fülest is kezeli. Bár igaz, hogy a te esetedben két kormány van, de nem hiszem, hogy ez gond lenne.
  • bardocz
    #12375
    Elég az egyiket felraknod, minden logitech játékvezérlő ugyan azt használja, ha jól emlékszem.
  • SirAlo
    #12374
    Egyszerre fenn lehet a dfgt drivere es a formula ex drivere is?
  • Sponnyabob
    #12373
    Hali!
    Az előbb elővettem a DFGT-met és most tűnt fel, hogy a kormány mögött jobbról eléggé recseg a műanyag. Használat közben hallatszik kicsit, de annyira nem zavaró. Gyorsan szét is szedtem, de semmi rendellenességet nem találtam. Akinek van DFGT-je meg tudja mondani, hogy ez csak nálam van vagy másnál is ilyen?
    Egyébként kb. másfél év után szedtem szét a kormányt és csodaszép belülről nincs por, se kopás vagy hasonló sehol. Mindjárt tolok is valami versenyt így örömömben :)
  • NÉMÓ510 #12372
    Én most olvastam.De csak 2011.11.11ig érvényes.Ha valakinek kell a kód,sikítson.
  • JUVEfun
    #12371
    Nekem sem pedig tuti reggelve vagyok.....
  • Anonymus20
    #12370
    Nekem nem jött semmi :/
  • SirAlo
    #12369
    Loginal ma osztogattak 40%os promo kodokat, akinek van regisztralt logi termeke nezze meg az email cimet:)
  • Kenny85
    #12368
    Nekem amúgy is kell a magasítás, nem szeretek, úgy vezetni, mintha egy kamionban ülnék. Akkora zsiráf meg nem vagyok a 160 néhány centimmel :D Fúrni faragni nem kellett mert fadarabok adottak voltak, kerekeket le lehet pattintani, Csak szigetelőszalag kérdése az egész
    Ja és nem is csúszkálok el :D
  • Roger6
    #12367
    Ja, a pléd elejére rá lehet tenni a pedált, így az sem csúszik el.
  • Roger6
    #12366
    Hát... Ez olyan, hogy amcsik kifejlesztettek egy tollat, ami fog az űrben is, oroszok meg felvittek ceruzát. Miért nem lehet rakni egy használaton kívüli törölközőt/plédet/lepedőt a szék alá? Teljesen frankón megállítja a széket, nem kell barkácsolni, fúrni-faragni.
  • Ombika
    #12365
    Loll szek lab megoldas, bar szerintem elcsuszik meg igy is! :)
  • Kenny85
    #12364
    nem mai kép, de a technológia még mindig ugyanaz :D
    mondjuk tyúkbél miatt tényleg rizikós megoldás, de kuplung nagyon nincs használva, szóval az az oldala nincs annyira nyomogatva, hogy megtörjön a kábel
  • somdav95
    #12363
    de ez legalább működik, a tesco-ssal ellentétbe :)
  • bardocz
    #12362
    Ez tudtommal nem FFB-s, hanem szimplán van benne valami kis excenteres motor, és úgy rezeg, mint a telefon.
  • somdav95
    #12361
    Igen tudom, attól van 2-3 centire van rakva.. 2 éve működik ez a módszer :)

    Valaki írta nemrég h a kínai gagyi tesco-s kormánya nem akar működni.... Az nézze meg EZT
  • Dietrich
    #12360
    Nekem a számítógép asztal aljához van tolva. Keresztbe van egy alsó polc a nyomtatónak a polc nem ér a talajhoz kb. 2cm-ra van tőle, így a kábel sem törik. Régebben megvolt oldva az is, hogy ne guruljak a székkel nagyobb fékezésnél

    így
  • SirAlo
    #12359
    egy hibas Formula Force EX-et mire tudna a logitech lecserelni ? meg van ra garancia de mar nem gyartanak EX-et
  • pointer4
    #12358
    Közvetlen a hátát megtámasztani csak óvatosan, ott jön ki az a tyúkbél kábel, és könnyen megtörhet.
  • somdav95
    #12357
    G25-nek is ugyanolyan a pedál hátulja, ki lehet támasztani. Nekem konkrétan egy könyv volt oda, meg a parketta szegő oldalához téve, bal oldalt a gépház, jobb oldalt meg semmi. Fél évente ha 2x kicsúszott maximum...
  • SnyperD
    #12356
    Egy kicsit elcsesztem de ha 26 ért akkor nem fizetem a postát szóval ugyan ott vagyunk :)
  • pointer4
    #12355

    :)
  • CamelX
    #12354
    Hát mit is mondjak, elég extrém megoldás a lakás jövőjére nézve :)
  • Roger6
    #12353
    Ára: 26-30. Szerinted ha beleírtad a 26-ot, ki viszi el 30-ért? Üzletkötő ne legyél soha...
  • SnyperD
    #12352
    Hali !
    Már " Euro Truck Simulator 2 " topikban megemlítettem hogy eladóvá vált a DFGT-m anyagi problémák miatt ( Angolra kéne...) . A Kormány hibátlanul működik, Augusztus végén vásároltam.
    Az ára 26-30 000 FT. Ha 30k ért venné valaki állnám a posta költséget !
  • Mákvirág
    #12351
    Heló!

    "áramvonalas a pedál hátsó része" ez jó!

    Megoldás=csavarozd le a pedaliont a pallóhoz,oszt nem fog csúszkáni!

    ui: Egyet se hálálkodj!
  • Dietrich
    #12350
    nincs mert a DFP-nél már más pedál jött ki javítva az elcseszett momo félét.
    DFGT-nél pedig semmit nem csináltalak vele ugyanaz mint a DFP-é.
    Egyébként a DFP/DFGT pedál kompatibilis a momo kormánnyal :)
  • CamelX
    #12349
    Szép napot nektek! Kéne egy pár ötletmorzsa hogyan tudnám legolcsóbban/legpraktikusabban csúszásmentessé tenni a G27 pedálomat? Adott a lambéria padló, egy átlagos számítógép asztal, aminek lábrészében épphogy elfér a pedál és a mélynyomó egymás mellett.

    Gondoltam szőnyegre, vagy gumilapra, de nem tudom mennyire válna be, persze az asztal súlyával lecsíptetve. Na meg a hátulról kitámasztás is eszembe jutott, de olyan áramvonalas a pedál hátsó része, hogy azt meg gyorsan elvetettem :)
  • SirAlo
    #12348
    a Logitech Trade-in Program-ot probalta mar valaki? Regi logi cuccod ha vissza kuldod kapsz 20-25% kedvezmenyt ha veszel valamit toluk, de a visszakuldes postakoltseget en kell fizessem vagy hogy van?
  • Sponnyabob
    #12347
    Nincs vele baj. Bár tény, hogy nem használtam szét, de nekem még semmi problémám nem volt a pedáljával.
  • bardocz
    #12346
    Nincs. Csak ránézésre ugyan az. DFGT sokkal jobb, fékezni is lehet rendesen vele.
  • SirAlo
    #12345
    DFGTnel nincs ugyanaz a pedal problema ami minden Momo kormanynal is van? ranezesre ugyanolyan pedal van a 2 kormanyhoz
  • peti193
    #12344
    Mikor egyetemre jártam nekem is csak a hétvége volt ,de nagyon szerettem minél ritkábban tudtam használni annál nagyobb élvezet volt :)
  • Sponnyabob
    #12343
    Akkor nem csak szerintem k*rva jó kormány a DFGT. Én is imádom sajnos a suli miatt csak a hétvégén jut rá egy kevés időm, hogy használjam vele, de nagyon jól eltalált cucc az tuti. Ráadásul anno 20k-ért szereztem meg újonnan. Azt hiszem életem egyik legjobb vására volt :D.
  • peti193
    #12342
    Nálam is hasonló a helyzet DFGT 1 éve és imádom :)
  • Dietrich
    #12341
    DFP 3 éves semmi baja dobozában pihen..az lett a tartalék..DFGT nekem is 1,5 éves semmi baja.
  • Falkon
    #12340
    Spongya leírta a lényeget. Ilyen olcsó szarokat nem szabad venni. Mint a mondás: Olcsó húsnak híg a leve. 2 évig szenvedtem ilyen olcsókkal. 2 év alatt 3 ilyen trágya szarom volt. Pedig alig használtam. Meguntam, és 1.5 éve vettem egy DFGT-t. Lehet drága volt, de jobban megérte. Mert a 3 kormány összesen volt 30, és ütöttem és csak szívtam. A dfgt volt anno 28, és még most is tökéletes. Pedig voltak több órás krúzok vele.
  • somdav95
    #12339
    EZ elég jó...