15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Sponnyabob
    #12418
    Szia!
    Itt nézelődj elég ritkán van EX, de néha megjelenik egy-egy. :D
  • juve60
    #12417
    üdv ! logitech ex kormányt vennék győr -budapest vonalon,megkimélt,jó állapotút
  • Mákvirág
    #12416
    Lehet,hogy ez budi bildereknek van kifejlesztve.
  • bardocz
    #12415
    Az hagyján, de mutassa már meg nekem valaki, hogy hogyan tartja fél órát is akár a kezét a levegőben.
  • Mákvirág
    #12414
    Persze,hogy nem!
    A kormány az fájintos,csak hát az erő visszacsatolás ugye........
  • bardocz
    #12413


    Mennétek-e másfél órás futamot ilyennel?:D
  • SirAlo
    #12412
    Nah mar kaptam is az emailt , jol gondoltam a nagy megrendeles miatt keshet meg a megrendeles 48 orat is
  • SirAlo
    #12411
    Nah megvizsgaltak a rendelest aztmonta hogy minden rendbe van, nem tudjak mier nem szallitjak meg, azt mondta megvizsgalja jobban es 48 oran belul kuld valaszt emailbe, szerintem csak nagyon sok megrendelest kaptak a 40%-os kedvezmeny miatt
  • JUVEfun
    #12410
    Jön a karácsony
  • Firerock
    #12409
    Holnap hívd fel őket hogy mivan!
  • SirAlo
    #12408
    Hi, penteken rendeltem egy DFGT-t logi shoprol es azota se valtozott semmit a rendeles allapota :| rendeles allapota: rendeles folyamatban, ez mindig ilyen nehezen megy vagy en kell valamit csinaljak ? Emailbe azt irtak 1 munkanapon belul szallitjak , erre meg fel se raktak szallitasra
  • SirAlo
    #12407
    amugy adhatnana a logitech is ilyen adaptert a pedalhoz meg valtohoz ha mar ilyen csucs aron adjak a kormanyt :(
  • TruckerDave
    #12406
    Jah, ok. Úgy néz ki sose lesz kuplungos pedálom :D De örülök annak ami van.
  • bardocz
    #12405
    Volt már itt a topikban szó róla, a pedálomban olyan elektronika van, de én Tilustól vettem a ptr szettel együtt, és nem tudom, hogy ő árulja-e, vagy az, aki gyártja:)
  • TruckerDave
    #12404
    Akkor hogy találtál rá ?? :D
  • bardocz
    #12403
    Van egy magyar gyártmány, ahhoz nem tudok linket adni, meg van ez.
  • TruckerDave
    #12402
    És ilyen elektronikát honnan lehet szerezni ??
  • Firerock
    #12401
    már cserélték g27-re:)
  • Dietrich
    #12400
    nem gond az sem :) felhívod a logitechet elmondod mi a problem azt is, hogy a gari lejárt 1 hónapja..vagy adnak kedvezményes vásárlásra kupont vagy nem. Mit veszítesz vele? Semmit.
  • pointer4
    #12399
    Hajrá! Semminek sem vagyok az elrontója :D
  • Firerock
    #12398
    Egyik srác(Nemo) itt sg-n adna érte 25-t. nekem az tökéletes!
  • pointer4
    #12397
    De van neki komplett elektronikája, lehet érdemes lenne vele bussineselned :D
  • Firerock
    #12396
    lejárt.
  • Firerock
    #12395
    ezzel mire próbálsz célozni?:) kimértünk mindent:)
  • pointer4
    #12394
    Ennyire ne rohanj előre :D Van ismerősöm, akinek van G25 kormánya törött csapággyal :D nem is eggyel.
  • SirAlo
    #12393
    mier nem probalod meg gariztatni ?
  • Firerock
    #12392
    van egy eladó kormányhibás(valószínűleg panelhibás) g25-öm hibátlan pedálsorral és váltóval
    elnézést a reklámért:)
  • pointer4
    #12391
    Én csak ilyen koca szervízes vagyok, a nagyon elemi dolgokat tudom csak. Ha egy elektronika elszállt a áramkörön, ahhoz én se tudok bele avatkozni.
  • Firerock
    #12390
    yep,de már sikerült...
    de nem az a probléma:( csak nem érzékeli a forgatást,pedig a dióda jó fele áll meg minden oké elvileg:/
    Te vállalsz javítást?
  • pointer4
    #12389
    G25?
  • Firerock
    #12388
    abban tudtok segíteni hogy hogy tudom úgy összerakni a kormányt hogy középre legyen állítva? szóval azt a fogaslécet kéne úgy beállítani hogy középen legyen a kormány középpontja!
    Remélem érhető:D
  • TruckerDave
    #12387
    Rég voltam apróhirdetéses oldalon, nézz körül amerre árulnak ilyeneket, hardver apró stb.
  • Firerock
    #12386
    40 volt,vettem is belőle.

    #12381: Mennyi az a drágán? kb?
  • TruckerDave
    #12385
    A hasznátra értettem. Hog abból sincs már annyi eladó.
  • Dietrich
    #12384
    egyre ritkábban? már tavaly sem lehetett újonnan venni idehaza...2009 nyarán kiszórták a készletet potom áron 30K volt ha jól emlékszem.
  • Dietrich
    #12383
    nem kell kettő.
    elég a logitech driver mert az egységes driver az összes logitech kormányhoz.
  • Dietrich
    #12382
    nem
    DFP/DFGT pedál a Momo kormánnyal kompatibilis.
  • TruckerDave
    #12381
    Sokan keresnek hibás G"5-öt mert egyre ritkábban lehet kani, és elég drágán. Svzsz gyorsan el lehet adni, és szerintem nem is kell olyan olcsón. De mostanában nem vagyok jártas az adás-vételben.
  • Firerock
    #12380
    Mennyiert lehetne eladni egy hibas g25-t aminek csak az a baja hogy a kormanymozgast nem eszleli. Es mennyiert lehetne enelkul a hiba nelkul?
  • bardocz
    #12379
    Egyszerűbb helyett talán jobb szó a praktikusabb.