15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • juve60
    #12458
    megjött a dfgt-m
    3 év garit adtak rá !!!!
  • Pitbull1111
    #12457
    köszönöm.
  • neilszab
    #12456
    Thrustmaster T500RS bemutató és teszt
  • Dietrich
    #12455
    logitech esetében magyarország nem számottevő piac...ez inkább a magyar képviseleten műlik..
  • sanzik
    #12454
    Kormány visszaküldés sem lenne,csak simán kapnád a másikat de mivel a magyar nagyon leleményes így többen gazdagodtak meg a logitech jóindulatából és ez azért gondolom előbb utóbb feltűnő lett,hogy a Magyarországon eladott g25-ök nagyobb számban hibásodnak meg mint más országokban....
  • somdav95
    #12453
    de ez is csak december óta, mert aki novemberben cseréltetett g25-t, az még megtarthatta..
  • Dietrich
    #12452
    mert Mo-n nem javít a Logitech semmit, hanem cserél.
    Pár éve ilyen garis ügyben lekellett vágni az usb csatit és azt elküldeni.
    tavaly nem kellett semmit küldeni csak fényképezni. most ez a variáns van mint nálad.
  • somdav95
    #12451
    Ami teljes mértékben érthető is.. Logitech-en kívül én még nem láttam olyan gyártót ami szó nélkül cserélt volna eddig.. Meg ami ilyen gyors lett volna.. ( már elvitte a futár a kormányom.. )
  • Pitbull1111
    #12450
    Üdv !

    Van már valakinek t 500 rs kormánya?
  • Dietrich
    #12449
    ja vége már a számlanélkülilejártgariskormánycsereegyjobbraésmegtartvaarégit történetnek :p
  • juve60
    #12448
    nekem már uton van hollandiáből a DFGT
  • somdav95
    #12447
    :) teljesen korrekt!

    Gariztatás update:
    Holnap jön az UPS a csomagomért, viszik Hollandiába, egy magyar nevű személy a címzett (érdekes :), és akkor vagy jön a g27, vagy nem :) Kíváncsi vagyok már nagyon..
  • juve60
    #12446
    nekem logitech ex-romlott el
    telefon logitec-nek ,nagyon kézségesek
    vissza kellett küldenem az ex-t,számlamásolatot elküldeni mail-ban
    ex árát 15900-ft visszautalják
    kaptam egy 50 %-os kupont amivel vettem egy DFGT-t 23000-ft-ért
    korrekt
  • Mákvirág
    #12445
    Sziasztok!

    Van valakinek véleménye illetve tapasztalata a Thrustmaster T500 RS-ról?
    Amennyivel többe kerül a g-27-től annyival jobb is?
    Ezt pedig már meg sem merem kérdezni
    http://www.thrustmaster.com/product.aspx?ProductID=240&PlatformID=5
  • bardocz
    #12444
    Igen, ők kicserélték, igaz egy kis késéssel fordultam hozzájuk:D
  • pointer4
    #12443
    Aham :D És csodálkoznak ha a hozzáértő vásárlók elkerülik a PC-s boltokat messziről.
  • somdav95
    #12442
    :D:D:D és utána a logitech-hez fordultál? gondolom ott szó nélkül segítettek...
  • bardocz
    #12441
    Utána megmagyarázták, hogy a dfp amúgy nem működik számítógéppel. Feladtam:D
  • somdav95
    #12440
    Mindegy, nincs mitől aggódnom, nem nyúltam hozzá, gondolom cserélik :)

    #12439: Gratulálok nekik :D Kicsit komplexebb a dolog azért
  • bardocz
    #12439
    Aqua kompjúternél a kivizsgálás: rákötik az aktuális nfs-re, és ha ránt egyet amikor nekimennek a falnak, akkor jó.
  • Neoncsoves
    #12438
    a nagy kivizsgálás tudod mi lesz szerintem? a nagy semmi :D
  • somdav95
    #12437
    Szóval ha valakinek lenne ilyen ügye, egy kis info:
    1. Telefonos beszélgetés, mailt küldenek. ( ami jó ha harmadjára összejön nekik, bár ha betelefonálsz már harmadjára furcsa mód egy 15 másodpercen belül megérkezik.. na mindegy :) )
    2.Megnézik a számlát
    3.Készségesen felajánlja hogy g27-t tud küldeni helyette ha a bevizsgálásnál tényleg hibát állapítanak meg. ( rendben oke, méla undorral elfogadom..:) )
    4.Közli h Ups futár küld egy mailt 2-3 napon belül, hívjam fel, beszéljük meg hogy mikor lenne jó ha érte jönnének.
    5.Csomag megy Hollandiába
    6.Bevizsgálás
    7.Küldenek helyette g27-t ( vagy ha idegen kezűséget állapítanak meg, akkor nem, bár az rohadt érdekes lenne, mert ki akartam takarítani néhány hete, de inkább hagytam, csak hazajöttem és játszani akartam, ami nem igazán jött össze.....)


    Szóval most vagy lesz g27-m, vagy nem :)
    Majd kiderül, de lehet ideges leszek ha csak a hibás g25-t küldik majd vissza...



  • somdav95
    #12436
    Nembaj, az a lényeg h kapjak újat :)
    Amúgy segítőkész nagyon a telefonos diszpécser, de a logitech rendszere rohadt lassú... Egy órát vártam arra hogy megkapjam az e-mailt, amit először kiküldenek.. Most várom a másodikat :) Persze, nem az ő hibájuk, de kicsit unatkozom közbe.. Kíváncsi vagyok h hogyan döntenek majd a bevizsgálás után...
  • pointer4
    #12435
    Már nem :(
  • somdav95
    #12434
    Na felhívtam a logitech-et, bekell scannel-ni a számlát, feltölteni hozzájuk, utána visszahívni őket és megbeszélni a részleteket.... A kormányért majd jön egy futár, bevizsgálják, és utána döntenek hogy kicserélik-e. Elég gáz lenne ha nem cserélnék...
  • somdav95
    #12433
    Nem lenne gond, csak kapjak újat....
  • Holland Kemence
    #12432
    vissza kell küldeni már!
  • Norbixx75
    #12431
    Szia !

    Gondolatba ejtő ... javítás ... mail ment :)
  • Sponnyabob
    #12430
    Rakd fel valami használt oldalra szoktak keresni rossz G25-öt is csere alkatrésznek hátha adnak valamit érte. Egy próbát megér...
  • cselt
    #12429
    Megtarthatod
  • somdav95
    #12428
    Értem, köszönöm, akkor megnyugodtam :)
    A g25-t vissza kell majd küldenem, vagy elvágni a kábelt, vagy megtarthatom és azt csinálok vele amit akarok? ( konkrétan nem sok minden lehet vele .... )
  • wollnerd #12427
    Van még garanciád... biztos hogy ingyen kapod meg a g27-est. :)
  • somdav95
    #12426
    Jólvan, akkor hétfőn hívom őket.. Remélem kicserélik g27re... Mintha olvastam volna hogy már volt ilyen itt a fórumon is.. De volt aki meg csak 50%os kupont kapott... Arra pedig most nemigazán vágyok.. nem nagyon akarok még egyet venni
  • bardocz
    #12425
    A boltot felejtsd el, hívd fel őket.
  • somdav95
    #12424
    Hoppá, mégis megvan a számla, 2010.05.12-én vásároltam, és 24 hónap garancia van rá. Ez a gyártónál is 24 hónap? És cserélik ha bescannelem majd nekik a számlát, vagy forduljak inkább a bolthoz, ahonnan vettem?
  • somdav95
    #12423
    Sziasztok!
    Most költöztem haza, összedugom a g25-t ( állt egy 3-4 hónapot.. ), bekapcsolom a gépet, erre kalibrálásnál végtelen sokáig forog jobb oldalra... Szóval sikeresen elromlott a második g25-m is. Természetesen számla nincs, oda-vissza költözés során elveszett. De nem régebbi egy évnél, ha jól emlékszem... Valakinek volt már ilyen? Javították? Vagy cserélték g27-re?
    Köszi előre is..
  • juve60
    #12422
    thx
  • Dietrich
    #12421
    szélesség
    pedálnál: 23cm
    talp(vagy saroknál)27,3cm

    hossza
    32,7cm
  • TruckerDave
    #12420
    Ha tudsz várni délutánig lemérem, de lehet addigra valaki leírja neked.
  • juve60
    #12419
    valaki meg tudná nekem mondani hogy a LOGITECH DFGT kormány pedálja hány cm széles illetve hosszú ??
    pedáltartót akarok késziteni hozzá mire ideér hozzám a kormány

    thx