15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Pepe7807
    #12498
    Mi a dfgt hibája?
  • Toby0501
    #12497
    Logitech oldalán a saját fiókodnál a korábbi rendelések alatt mindegyik termékhez tartozik egy rendelési szám. Az kell nekik.
  • atenza
    #12496
    A logi oldaláról vásárolt kormányhoz hogy van a gariztatás? Csak 1 db papírt küldtek ami a külső barna kartonra ragasztott kis fóliában van, , amin szállítási adatok vannak, illetve a a lap másik felén a kormány ára táblázatban... Ez lenne a számla és ezt kell nekik gariztatásnál bescannelni?
    Azért kérdezem mert az oldalról vásárolt g27-hez is, illetve a régi hibás dfgt-m gariztatásával kapott új dfgt-hez is ezt a lapot mellékelték csak, és a dfgt-t eladnám, de nem tudom h arra is van-e gari avagy nincs?
  • somdav95
    #12495
    Közben megtaláltam, nem tűnik vészesnek, még meggondolom..
  • somdav95
    #12494
    Mennyibe fáj a pt racing pedál? Elég jókat olvastam róla ..
  • lac coo
    #12493
    Köszönöm !!!!
  • neilszab
    #12492
    Mondom a lépcsőidet ár/minőség szerint növekvőbe:

    Logitech DFGT + ClupSport pedal
    Hazsnált G25 + PT Racing pedal
    Logitech G27 + PT Racing pedal
    Thrustmaster T500RS + PT Racing pedal (ha már elkészült a T500RS-hez)
  • unrealnoise
    #12491
    DFGT-m van most, aztán lehet lecserélném valami komolyabbra. milyen alternatívák jöhetnek szóba?
    a G27 megér 70ezret? Vagy van valami alternatíva egy clubsport pedálhoz? mert így azért feleslegesen perkálom ki a G27-es pedál árát. Meg hát a H váltóét is. (Mert már ideje lesz úgyis egy sim-gear váltónak...)

    esetleg még költségesebb megoldás is jöhet, ha tényleg bevált, jó és időtálló cuccról van szó.
    előre is kössze. :)
  • pointer4
    #12490
    Írtam neki este, hogy itt keresed. Majd csak előkerül.
  • lac coo
    #12489
    Azzal sokra nem megyek, én nem ismerem :)

    Pár emailt váltottunk, most hogy a fizetéshez jutottunk nem jelentkezik :(
  • Toby0501
    #12488
    Lenyűgöző a Logitech hozzáállása. Tavaly vettem tőlük egy G27-et, amit aztán tovább is adtam, most azonban megadta magát (nem kalibrál, halványan világít a LED). Felhívtam őket, elmondtam, mi a gondja, kértek egy rendelési számot, és mondták, hogy első körben egy új tápegységet küldenek nekem. Megkérdeztem, hogy nem lehetne-e, hogy annak küldjék, akinél most a kormány van és simán megoldható volt, sőt, még ha nem oldódik meg a probléma a tápcserével, a referencia szám alapján már a srác is tudja intézni a többit magának.
  • pointer4
    #12487
    Tilus? Most nincs fent msnen, de este is láttam ts-en.
  • lac coo
    #12486
    PT Racinges sráccal nem tudjátok mi van ? Vennék pedált, de sehol nem akar válaszolni :)
  • juve60
    #12485
    én már megkaptam a ex árát ,átutalták 1 héten belül ,meg a dfgt is megjött hollandiából
  • Dietrich
    #12484
    na azért ;)
  • somdav95
    #12483
    Kettő akart lenni, elírtam :)

    Kormányról amúgy semmi hír. Elvitték több mint egy hete, 12-én érkezett meg hollandiába..Valakinek valami tapasztalat? Mikor írnak hogy gariba cserélik-e vagy nem?!
  • Dietrich
    #12482
    mióta lett 3 év? hol van ez leírva?
  • bardocz
    #12481
    Ez már egy gariztatott kormány. Meg ha vissza kéne szállítani, akkor a pedált is szét kéne kapnom teljesen, ráadásul ahhoz az eredeti kábel nincs is meg:D
  • somdav95
    #12480
    miért ne tudnád? elvileg 3 év gyári gari van minden logitech termékre... még ha lejárt, én akkor is megpróbálnám a helyedbe.. Lehet sikerül, igen jó fejek tudnak lenni.... Próba, szerencse :)
  • Gerdai
    #12479
    Sziasztok! Logitech G25-ös kormányt vennék! Akinek van eladó az írjon!
  • Pitbull1111
    #12478
    arra sajnos nincs ötletem.
  • bardocz
    #12477
    Ez nem a váltófül, hanem a szekvenciális váltó. Sajna most nem rF-ezek, így az nem megoldás. netKar-ban semmi ilyesmit nem találtam.
    Gariztatni ezt nem tudom.
  • Dietrich
    #12476
    ez nem G25 vagy G27 betegség..DFP is ezt csinálja. ez logitech betegség
  • Dietrich
    #12475
    nekem ez volt a gariztatás oka.
  • Pitbull1111
    #12474
    Sajna nekem is csinálta.Én kicseréltem a mikrókapcsolót,erre 2 hét múlva újra elromlott.Szerintem A váltófüllel lehet valami.Mindenesetre 2 megoldás is van elvileg.Ha Rfactorral játszol ott vhol be lehet állítani,hogy x időn belül csak 1 et váltson vissza,magyarul hiába vált duplát a váltód,1 nek fogja venni.Persze ez más gameba nem megoldás.A másik amit én is csináltam,hogy rugót tettem akormánykerék és a váltófülek közé.Sokkal feszesebb lett a kar picit erösebben kell húzni,de nekem utána megoldódott.A G 27 be automatikusan raktam át, amint kibontottam.Majd lefényképezem,és délután felrakom a képet hogy van megoldva.
  • bardocz
    #12473
    G25 szekvenciális része elkezdett duplákat váltani felváltásnál. Valahogy lehet orvosolni?
  • bigiboi
    #12472
    Örülök hogy az asszony megengedte hogy berakjam a házba ! Ugyhogy nincs v8 max fülessel:DD
  • juve60
    #12471
    www.asracing.hu
    lehet jelentkezni a következő szezonra
    a tesztek elvileg a jövö héten indulnak ( az f1rft 2011 kiadására várunk de nem biztos hogy azzal a moddal megyünk )
    a ligában való versenyzés dijtalan
    regisztráljatok a honalapon és a megfelelő forumtopicban adjátok le a jelentkezéseteket
    asracing
  • pajti
    #12470
    bigiboi:
    Subwoofer-en ülsz majd ? Élmény lehet a V8-as alapjárata :D
  • juve60
    #12469
    e-mailban
  • pointer4
    #12468
    Jajj, egy karambolnál fel ne nyársalódj arra a rúdra XD

    kép linkje
  • bigiboi
    #12467






    Én ezt "álmodtam" meg egyik nap :D
    Nekem ez 12ezerbe van mármint a hozzávaló + 1.5 nap meló!
  • bardocz
    #12466
    Ez marha jó. Annyi, hogy a csiribí hosszú í-vel van
    Esetleg kiegészíthetnéd úgy, hogy a monitort is rá lehessen rakni, illetve a pedálnak egy állítható dőlésű tartót. Mindent tudna.
  • pointer4
    #12465
    Faxa :D
  • sure
    #12464
    Naggyon zsír!
  • fuszhi
    #12463
    ide süssetek mit "álmodtam meg"
  • somdav95
    #12462
    Nekem már hollandiába van a csomag, viszont semmiféle értesítést nem kaptam hogy kapok-e g27-t,vagy nem...téged hogy értesítettek? Felhívtak vagy mailt írtak?
  • juve60
    #12461
    nekem akkor mondták amikor a cserét intéztem hogy 3 év nemzetközi gari van rá
    nyomtassam ki a számlát és kész
  • SirAlo
    #12460
    hol irja hany ev garit adtak ra? en megrendeltem es kihoztak es semmi papirt nem adtak a garirol
  • pointer4
    #12459
    Király! :D