15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • lac coo
    #12538
    Igazad van, nem ér annyit, tegnap amúgy is jó hangulatban talált mindenki itt a fórumon :)
  • neilszab
    #12537
    Az nem gond, ha iritál, de próbálj meg úgy reagálni (még ha adott esetben a másik fél nem is így tesz), hogy ne kelts vele további indulatokat, mert az soha nem vezet semmi jóra. Egy fölösleges semmit mondó balhéhoz ugyanis minimum 2 barom kell... ne te legyél a másik! ;) (ezt általánosságban írom, kérlek ne vegye senki magára)

    Ugyan akkor a magam részéről azt sem tartom fairnek (de ez csak az én saját véleményem), hogy ha valaki megkérdezi, hogy tudunk-e jó magyar ligát, akkor mindenki sorra utána beírja a sajátját...

    (pláne, hogy mikor még azt sem tudjuk, hogy milyen irányban gondolkodik a srác: (profi, amatőr, pálya, ovál, open wheel, GT, rally, oldschool?)

  • lac coo
    #12536
    Én játszottam nem egyszer úgy, hogy mellettem a mezőny fele stability helpel, automataváltóval ment , mert nem tudtak még normálisan váltani, soha nem zavart még ha le is előztek emiatt .

    Engem nagyon irritál, hogy alig várják ezek az emberek, hogy új, kezdő liga megszólaljon, rögtön rohannak bújni a szabályzatot, hogy lehessen játszani a kemény szimulátorost !!!
  • neilszab
    #12535
    Valahogy el kéne jutnunk egyszer arra a szintre, hogy mindenki ne csak a saját kedvenc játékát és saját ligáját tartsa nagyra és tolja a többiek arcába és hogy emellett toleráljuk, elfogadjuk, elismerjük, sőt barátként tekintsük egymásra, egymás szórakozására és ligájára a teljesen fölösleges ellenségeskedés helyett.

    ml85ml:
    A fenti írásban fel vannak sorolva a szimulátorok, próbálgasd ki őket, fedezd fel, hogy melyik stílus, játék tetszik neked, majd nézz szét a neten és keress egy neked szimpatikus ligát/közösséget! ;)
  • lac coo
    #12534
    Itt is toljátok a kőkemény szimulátor trollkodást???
    Mindenki úgy játszik ahogy akar, mit zavar az téged, főként ócska rFactorral ....
  • juve60
    #12533
    nem vagyunk betelve ,most lett vége a szezonnak és a F1RFT 2011 -T tettük fel próbálni és a következő szezonra keressük a tagokat
  • TruckerDave
    #12532
    Amúgy minek hirdeted, ha hónapok óta be vagytok telve ? Várólistán várjon ?
  • juve60
    #12531
    inkább hagyjuk ----
    az előző szezonra volt érvényes a szabályzat aminek már vége
  • Dietrich
    #12530
    új jelentkezőre nem ez vonatkozik?

    a., „Amatőr” liga - megengedett segítségek:
    Kipörgésgátló (alacsony ) – Stabilitás segítség ( alacsony ) – Blokkolásgátló ( alacsony ) –
    Auto shifting- Automata váltó

    most vagy nem tudod mi van írva a honlapotokra, vagy nem tudod mit írsz ide.

    b. profi liga

    MI NEM VAGYUNK PROFI LIGA

    most melyik a nem igaz?
  • SirAlo
    #12529
    auto valtoval is lehet profi liga szerintem, aki hasznalja ugyis veszit vele sokat, szoval aki gyors akar lenni az manualist hasznal
  • juve60
    #12528
    azé vannak most segitségek engedve a szerveren hogy az uj jelentkezők ne 1 kör után hagyják abba, a ligatagok 99% kézi váltóval és segitségek nélkül megy,MI NEM VAGYUNK PROFI LIGA
  • Dietrich
    #12527
    b., „Profi” liga - megengedett segítségek:
    Auto shifting- Automata váltó


    egy profi ligába nincs automata váltó engedve csak automata kuplung...ezen még csiszolnotok kell :)
  • Dietrich
    #12526
    offline-hoz legjobb a simbin féle GTR2, race07 és társai.
    az rfactor csak online-ba jó.
  • juve60
    #12525
    www.asracing.hu
    felkerült a szerverre a F1RFT 2011-es mod
    ip:80.98.112.212:34312
    jelszó: S2010
    a legjobb 24 versenyző indulhat a következő szezonban
    próbáljátok ki a modot !!4
    a mod letölthető a www.f1rft.net oldalról

    gyere nézz be hozzánk, a www.f1rft.net oldalon minden infot megtalálsz a telepitéshez,a mi ligánk is ingyenes,segitünk a kezdőknek is
  • neilszab
    #12524
    Itt felettem van egy nagy piros link: Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz

    Ebben le van írva, hogy kell helyesen belőni a kormányt, illetve milyen játékokat érdemes kipróbálni! Ne ess bele a mindent (tudni) akarok és egyszerre hibába, fő a fokozatosság. ;)

    Magyar bajnokságok, ligák is vannak szép számmal, van sok ingyenes is, de általánosságban elmondható itt is, hogy a minőség költséggel jár... érdemes olyan helyet keresni, ahol a versenek között is komoly élet folyik és hozzájárulnak a fejlődésedhez...
  • arty
    #12523
    gt legends, lfs ? ezekből van korlátlan ideig használható demo :)

    indulásnak egy népszerű "csapat" bajnokság témában: http://www.gtr-masters.hu/

    Richard Burns Rallyt próbáltad?
  • ml85ml
    #12522
    kaptam karácsonyra egegy g27-es logitech kormányt már kipróbáltam pár arcade játékkal és tök király (nfs, f1 2011). Viszont kedvem lenne egy jót szimulátorozni, azonban ezeket a szimulátorokat nem ismerem. Mit ajánlotok? Rfactort nézegettem kaptam is a kormányhoz egy 1 órás próba verziót de öcsém eljátszotta. rfactor bejön de nincs vmi demo változata pl 1 autóval 1 pályán? vagy milyen játékot ajánlotok. rfactort csak neten lehet megrendelni? boltba nem kaphatom meg?szoktan lenni magyar szimulátor bajnokságok? ha igen nektek mik a tapasztalatotok ezekkkel? ingyenesek? mennyit kell fizetni?
    Azt hiszem a g27-el vagy elindultam a lejtőn és összes pénzemet elkölthetetm rfactorra plusz hozzá modokra vagy kukázhatom.
    jah csak pályaversenyes szimulátor van rfactrothoz? rally nincs?
  • Dietrich
    #12521
    tudom :)
    mi baja lenne vitrinben? max. akkor lenne rajta valamilyen károsodás ha érte volna nyáron a tűzőnap reggeltől estig, de az is csak a borításban látszana meg.
  • pointer4
    #12520
    Ellenben lehet szar az original, ez meg ha kipróbált, megy rendesen. :P
  • bardocz
    #12519
    Két nappal tovább tart, míg beporosodik:D
  • pointer4
    #12518
    Miben ?
  • Norbi1990
    #12517
    Ezért akcijós :D
    Nem tudom mennyire használták a vitrinbe, de egy új azért jobb szerintem.
  • Dietrich
    #12516
    ezzel megszületett a renew kormány a renew monitor,tv,laptop után
  • Dietrich
    #12515
    A Kormány Vitrinbe Kiállított darab! Dobozában visszacsomagolva!
  • bardocz
    #12514
    Jaja, ez szerintem is teljesen jó ár. Ennél jobb úgyse nagyon lesz.
  • arty
    #12513
    pláne 310es EUR mellett...
  • somdav95
    #12512
    Ha úgy nézed pont olyan áron van mint a G25 bevező ára volt kb... Így nézve nem olyan drága az 52...
  • Stig95
    #12511
    micsoda ár!
  • arty
    #12510
    g27 akcio
  • juve60
    #12509
    www.asracing.hu
    felkerült a szerverre a F1RFT 2011-es mod
    ip:80.98.112.212:34312
    jelszó: S2010
    a legjobb 24 versenyző indulhat a következő szezonban
    próbáljátok ki a modot !!4
    a mod letölthető a www.f1rft.net oldalról
  • lac coo
    #12508
    Tilus nem hajlandó válaszolni, nem szaladgálok tovább utána ....
  • somdav95
    #12507
    g25 cseréről: Magyarok tettek rám nagyba, 2 hétig egy mailt se kaptam, írtam egy másik mailt, gondoltam mások csak segítőkészebbek az UK-ba :)
    Másnap válaszoltak hogy felülvizsgálják a dolgot, ma meg már írtak hogy küldenék a g27-t ha megfelel...
  • Pitbull1111
    #12506
    Akkor elvileg pl xp vel menni kéne a kormánynak?
  • pointer4
    #12505
    Nem mélyedtem még bele a kérdésedbe, de windows7-en nincs gameport támogatás. Avagy drivert sem írnak rá, olyan eszközökre, ami gameportos.
  • Pitbull1111
    #12504
    ÜDV Mindenkinek !

    Nekem is kormányproblémám lenne.
    Van egy régi Saitek R4 kormányom,egy win 7 a gépen,ezt kellene működésre bírni.Sajna ez a kormány még nem usb-s hanem soros vagy com portos.Van a gépben külön hangkártyám,arra tudom rákötni,de sajna nem tudom felinstallálni sehogy sem,Letöltöttem hozzá drivert felrakta de a kormányt nem látta.

    Ötlet ?
  • Pepe7807
    #12503
    engem is érdekelne. :)
  • Gerdai
    #12502
    Aztán mennyiért dobnád nekem a DFGT kormányt?
  • atenza
    #12501
    Nincs semmi baja egyiknek sem, csak mivel van g27-em, így nincs szükségem a dfgt-re és eladnám, csak nem tudom h van-e arra gari... Azért más garival vagy gari nélkül eladni :)
  • Dietrich
    #12500
    anno megadtak egy referencia számot amit egy papírra leírattak a kormány mellé kellett rakni, lefényképezni és elküldeni nekik egy megadott email címre.
    nekem azt mondták ha bármi gond lenne 2 év alatt a kormánnyal erre a ref. számra hivatkozzak.
    szerintem nálad is ez van.
  • somdav95
    #12499
    Írta hogy gariztatva volt, vagyis semmi hibája :)