15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Nyilas Lehel
    #12579
    Van egy DFGT-m és a legutóbbi verseny közben elkalibrálódott balra néhány fokot, előtte való napon meg amikor bekalibrálta magát a kormány akkor eltekertem jobbra és jobbra kalibrálódott el.
    ez mitől van? még garanciális a kormány de már érződik hogy volt rendesen használva a kormány picit lötyög és mintha az ffb is gyengébb lenne. ennyire lehet gariztatni?
  • wollnerd #12578

    Akkor a GTA SA-t is nyugodtan nyomhatom! :D
  • Neoncsoves
    #12577
    win7 eszközkezelő, tiltás
  • wollnerd #12576
    Sziasztok!
    Nem lehet letiltani a kormányt (G27) anélkül hogy kidugnánk a gépből? (nehéz is ki-bedugni.)
    Szeretem ha "összeveszekedik" a gamepad a játékkal, vagyis azt észleli és abból irányít. pl. forog kamera, automatikusan megy a karakter stb. -.- :@
    THX!
  • somdav95
    #12575
    Szerintem van esély, simán, megmondod hogy második tulaj vagy, de a kormány adatait be tudod diktálni az aljáról ! Próbáld meg, telefonálj be, általában nagyon segítőkészek .. ( mondjuk nekem a hollandok szimpatikusabban válaszoltak, meg sokkal gyorsabbak is voltak, de az más ügy.. )
  • Neoncsoves
    #12574
    jaja nézegettem. kösz a linket, de még várok ezzel a dologgal, nehogy aztán később megbánjam hogy eladtam... :)
  • Dietrich
    #12573
    ph-n van aki DFGT-t keres
  • Neoncsoves
    #12572
    oké, kösz a tanácsokat
  • bardocz
    #12571
    Nézd meg prohardveren a használtakat is. Már csak azért is, hogy ha valaki felhív, hogy ő annyit adna érte csak, mert más is ennyiért árulja, akkor tudd rávágni, hogy igen, de az övé kotyog, törött, akármi. Nekem javított 3ledes xboxxal próbálkozott egy csóka, hogy ő elviszi a meghirdetett ár kétharamadáért, mert hát hibás, meg ennyiért is árulnak. Igen, csak azokat még meg kell javíttatni.
  • Neoncsoves
    #12570
    még nem biztos, hogy meg akarok tőle szabadulni... vaterán legkisebb ár 35ezer (igaz, az bontatlan), boltokban is 35-40ezer körül van. szerintem 25-27ezerért elég korrekt lenne, főleg hogy semmi karc nincs rajta, olyan mintha új lenne. Itt porosodik mellettem az asztalon, elmúlt 2 hónap alatt max 3szor használtam...
  • bardocz
    #12569
    Szerintem nézz szét, hogy mennyiért árulják most a használtakat, és az alapján árazd be, hogy milyen gyorsan akarsz megszabadulni tőle.
  • Neoncsoves
    #12568
    Logitech DFGT-t szerintetek mennyibe lehet kb. eladni? 2 éves, teljesen jó állapotban van...
  • ofp
    #12567
    A csapágyház egy újnál is simán el fog repedni, mert nagyon ócska műanyag, persze egy g27 azért nem jönne rosszul. Cserére vagy kuponra számla nélkül is van esély? Használtan vettem és nem volt hozzá papír.
  • somdav95
    #12566
    Rakd össze, betelefonálsz logitech-hez, ők felajánlanak vagy egy cserét, vagy egy -50%-os kupont.. Egy próbát szerintem megér..(nem lényeges h nincs garid..)
  • ofp
    #12565
    Sziasztok!

    Szétszedtem a G25-ömet, hogy kitisztítsam és megnézzem minden rendben van-e vele mielőtt felrakok rá egy nagyobb 32-es kormányt. Miután leszedtem a borítást, észrevettem a csapágyházon egy méretes repedést, rákerestem net-en, látom, nem egyedi az eset.
    Garanciám már nincsen, Logitech pedig úgy tudom nem küld ilyen alkatrészeket, átmeneti megoldásnak gondolom jó lenne valamilyen ragasztó. Az új kormányt viszont így már nem nagyon merem rárakni. Láttam Pointer oldalán, hogy próbált kiönteni csapágyházat, lett végülis ebből valami?
  • Dietrich
    #12564
    Maradjon már meg ez a topic a kormánnyal kapcsolatos dolgoknak!
  • arty
    #12562
    én azokat amúgy se tudom vezetni, szal.... :))
  • lac coo
    #12561
    Nekem hiányzik, egy GT autóba az való :)
  • Norbi1990
    #12560
    Mondjuk GT autóba szekvenciális kapcsoló szokott lenni. Én ezekhez használok szekvenciálist. H váltót még nem tudok mert nincs olyan váltóm :D
  • arty
    #12559
    sose hiányzott :) ha nagyon tönkre akarom vágni a feelinget és csak a "hotlap" a cél, akkor ugyis pillangózok ...
  • lac coo
    #12558
  • Norbi1990
    #12557
    Tessék :D
  • somdav95
    #12556
    Én például egyszer se használtam amíg megvolt... Kalibrálj össze magadnak egyet hozzá ( ha már a g25-é elvileg nem működik vele), vagy maradj g25-nél, ilyen egyszerű :)
  • lac coo
    #12555
    Egy szekvenciális botváltó igencsak kéne rá ....
  • somdav95
    #12554
    :) Nekem ingyen volt, így boldog a fejem :)
  • arty
    #12553
    anno én csak a H váltó miatt cseréltem, annyival jobb szerintem is :)

    (viszont semmi más előnyét nem fedeztem fel azóta se a 27esnek)
  • somdav95
    #12552
    Tényleg : )

    JA, megjött a g27-em gariba! G25höz képest rohadt halk.. Kapcsolás érzet is sokkal valósághűbb(nem csak az mintha egy botot tologatnál...). Van itt fejlődés, még ha kívülről nem is sok látszik :)
  • Laceee
    #12551
    Nyah..., akkor egy kis ON is legyen a topikban :P : van egy elajándékozandó Logitech DFP pedálom, Dunaújvárosban van a pedál, sehova nem viszem, nem adom fel stb /kivéve a városban, esetleg kipróbálható, (amúgy meg ajándék lónak ne nézd a fogát ) /Cím/Tel privátban, ha érdekel a pedál.
  • Dietrich
    #12550
    15 év múlva már kerekek sem lesznek :p
  • Dietrich
    #12549
    tempomat már elég régi dolog..először vele én egy 1985-ös camaro-ban találkoztam még az átkos rendszerben..
  • somdav95
    #12548
    Kíváncsi vagyok hogy hogyan fognak ezek működni 10-15 év múlva, majd a harmadik-negyedik tulajnál... Nem bíznám rá az életem, az biztos :) (persze tudom, nem is ilyen időszakra gyártanak autót, de akkor is..)
  • somdav95
    #12547
    Origon is volt róla cikk... Igazából csak akkor működik ha te pont arra mész, és pont olyan sebességgel ahogy azt a gyár megadta. Már alapból nem nevezném így "automata vészfék"nek.. Van még rajta mit javítani, az biztos :)
  • lac coo
    #12546
    Jó is automata vészfék :)))) De volt sajtóbemutató, hogy gyalogos előtt is megáll magától...el is csapta a z operatőrt :))))

  • SirAlo
    #12545
    http://totalcar.hu/magazin/technika/2011/12/29/az_autozas_vege_auotamata_fek_es_gazpedal/
    ezekutan ne szoljatok ha a ligakba be vannak kapcsolva a segitsegek
  • pointer4
    #12544
  • neilszab
    #12543
    Egy kis fun :)



    Chevrolet Chevelle SS 1970
  • Dietrich
    #12542
    ezt is szétakarod baszni trollkodással mint az rf topicot?
  • lac coo
    #12541


    Én mást olvasok itt lejjebb .... :DDDDDD
    Nem kérte ő a te megtisztelő véleményed ....

    De hagyjuk, álláspontom ismert erről a dologról !!!
  • Dietrich
    #12540
    te seggfej..segítséget kért mit hogy kell állítani a szerveren és kapott is..viszont ne írja ki profi liga itt meg azt vallja nem profi liga.érted vagy ezt is szájbarágósan kell leírbni neked aki rfactor topicba trollkodni jár csak..
  • Dietrich
    #12539
    ha valaki igazán troll az sg-n az te vagy