15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Fehercsoki
    #12659
    FFB milyen?Szóval akkor megéri a pénzét vagy nem?
  • Stig95
    #12658
    Tartós kormány. 7 éve megvan, kegyetlenül sokat (!) hajtottam és még mindig működik de a váltó része az már nem tökéletes. (nem érzékel mindig)
  • thedriver
    #12657
    Nem hinném, hogy érdemes olyat venni, sajna olcsó húsnak híg a leve...
    FFB-s kormányt -ami használható is- 20 alatt sajnos nem nagyon kapsz.
  • Fehercsoki
    #12656
    Compressor Supreme kormányról ki mit tud? Megéri ilyet venni? Mennyire szoktak elromlani? FFB milyen?
  • JUVEfun
    #12655
    IGEN 900-t fordul
  • JUVEfun
    #12654
    Igazad van ! Benéztem!
  • arty
    #12653
    (jah, 21 EUR a posta, ha valakit érdekel)
  • arty
    #12652
    pedálom van a g27-hez, H váltó pedig... meglátjuk mennyire hiányzik majd :)

    legrosszabb esetben azt is vennem kell hozzá ... :/
  • SirAlo
    #12651
    es ez 900 fokba is fordul ? tenyleg nagyon olcso igy , meg a DFGT-nel is olcsobb csak ugy halottam hogy sok hiba van a Fanatec kormanyokba
  • thedriver
    #12650
    Ahhoz viszont tényleg nincs pedál és H váltó. :)
  • arty
    #12649
    wow, a csr már csak 200eur!

    kösz a tippet :)
  • peetfire
    #12648
    Hoppá!
    Nem elírás?És nem túl olcsó így?
    Mármint nekünk nem...de nekik?
  • thedriver
    #12647
    Tévedsz.

    Content:

    * Force Feedback racing wheel
    * Pedals with clutch
    * 6+1 speed shifter
  • JUVEfun
    #12646
    A kormány az 100 euro , plusz a pedál 50, H váltót meg nem találtam a linken így az +?? euro
  • thedriver
    #12645
    Én nem mondtam ilyet. :) Ha megteheted, szerintem a T500 RS-t válaszd.
  • peetfire
    #12644
    Akkor maradjon a G27?
    rFactor 1-2,GTR-ek...ilyesmik amik érdekelnek...
  • thedriver
    #12643
    Már ez sem igaz, mert a Fanatec Porsche 911 Carrera kormány is kuplungos, H váltós, és csak 100 euró. :)
    Link

    Ha idén még nem is, de szerintem a G27 utódja el fogja érni a T500 RS szintjét. :)

    peetfire, amúgy milyen játékokban használnád a T500 RS-t?
  • bardocz
    #12642
    Nem hiszem, hogy meghatja őket, az alsó kategóriát ők uralják, és övéké a legolcsóbb kuplungos, h-váltós kormány is, ffb is jobb minden másnál. Nem hiszem, hogy megéri nekik kifejleszteni egy új felsőkategóriás kormányt.
  • peetfire
    #12641
    Úgy gondolod hogy a Logi is kijöhet egy új kormánnyal,vagy netán árat csökkentenek?
    Így még akkor érdemes lenne várni a vásárlással?
    A linkelt oldalt is már átnéztem
  • thedriver
    #12640
    Esetleg a Gtr-masters fórumán nézd még meg, ott is írt egy T500 RS tulaj:

    Link
  • thedriver
    #12639
    Szerintem olyan sok embernek nincs még ebben tapasztalata itt. Az biztos, hogy egy kategóriával a G27 felett van a cucc. :) Én legfeljebb egy dolog miatt haboznék: a Logitech mit lép majd, mert látszólag most a Fanatec és a Thrustmaster is lehagyta őket, nem hagyhatják sokáig válasz nélkül. :)
  • peetfire
    #12638
    Amúgy az itteni szakik véleményére lettem volna kíváncsi
  • peetfire
    #12637
    Igen,köszönöm,láttam már,bár angol nyelvtudás híján csak a kormányt és a csajszit nézegetem
    Érdekelne amúgy hogy mit mondanak róla.
    Így kívülről és távolról szép és kell nekem,de közelről és élőben nem tudom milyen lenne :)
    Vajon kilehet rakva magyarhonban egy áruházban,ahol tekergetni is lehet próbaképpen?
    Az biztos sokat számítana a döntésben...
  • thedriver
    #12636
    Gondolom akkor ezt a tesztet is láttad már:

  • peetfire
    #12635
    Köszönöm,ezt is már átnéztem,mert érdekel a téma,de inkább több tulaj véleményére lennék még kíváncsi.Érdekelne a sok tapasztalat,adok mások véleményére,és általában meg is fogadom őket.
    Brutális lehet ez a kormány,de vajon tényleg többet ad e,mint a konkurencia?
    Egy átlagfelhasználónak érdemes vajon ennyi pénzt kiadnia?
    A G27 már eléggé bejáratott...mint név,mint kormány szempontjából.Gondolom kijött már minden hibája,ami csak kijöhetett.
    A T500 vajon hogy használódik el?Mennyire együttműködő és szimpatikus a szervize?
    Sajna én is csak fizetésből élek,jól meg kell gondolni melyiket veszem (bár most lesz adóvisszatérítés,így lenne lehetőségem a vásárlásra )
    Amúgy nem vagyok az a gyakran műszaki cikket cserélős fajta

    Mákvirág: tetszik az F1 is,de ugye ez is csak pénztárca(ja most nézem,tehát akkor a Ferrarit nem pluszként adják az eredeti mellé,hanem csak ez van hozzá pakolva).
  • Mákvirág
    #12634
    http://www.gamesmen.com.au/catalog/t500-rs-thrustmaster-ferrari-f1-wheel-p-30172.html
  • Mákvirág
    #12633
    Told meg még egy kicsivel,és ilyet vegyél!
  • thedriver
    #12632
    A cikk írója biztosan:
    Teszt
  • peetfire
    #12631
    Sziasztok!
    Használ itt valaki Thrustmaster T500 RS-t?Ezen a kormányom filózom már egy ideje,és ITT ha minden igaz,"csak" 123 690 Ft.Gondolom ez már barátibb ár érte,mint más helyen a 135.Vagy érdemes várni,hátha még lejjebb megy?
    Vagy elég egy G27 is?
  • Norbi1990
    #12630
    Ha minden USB-s eszköz működik akkor valószínű a kártyaolvasó a nem jó :)
  • TruckerDave
    #12629
    Nem igazán tartozik ide, de nem találtam értelmes topicot, ti meg értetek az ilyen dolgokhoz :)

    Gépen az usb csatlakozómmal valami történt de nem tudom mi. Minden működik ugyan úgy kivéve a kártyaolvasó. Mindig azt írja akár hova dugom, hogy ismeretlen eszköz. Kormányom is működik (hogy ne legyen nagyon off ;)) csak ez nem akar. Most a géppel vagy a kártyaolvasóval lehet gond ?
  • peti193
    #12628
    Sziasztok! Eladó a Logitech DFGT-m nagyon jó állapotnak örvend !

    Ha érdekel írj ide:[email protected]

    vagy ide: [email protected]


  • JUVEfun
    #12627
    Újat max. külföldön. legutobb ebay-n láttam........
  • b-type
    #12626
    újat nem lesz egyszerű.
    Az enyém pl. rendesen használva volt, és általában órák hosszat ment. Mielőtt eladtam még egyszer átnéztem, elolvastam a jellemző hibákat ilyesmi.
    Semmi nem volt, a kormány tengelye nem kotyogott, a H váltó precízen kapcsolt...minden tökéletesen működött.
    Jó kormányt adtam el, szal sztem bőven jó a használt is, elég strapabíró cucc.
  • pointer4
    #12625
    Olyan nincs. Raktáron majd egy éven nincs, csak G27.
  • uszilard
    #12624
    Már le volt beszélve a másik mondom jó lesz az nekem de a srác inkább a haverjának adja el. Ezt meg már elvitték. Újat kitől lehet venni? Olyan kellene akinél van is raktáron és nem kell rá heteket várni.


    Kösz

    ÜDv
  • cila1
    #12623
    Megtörtént és ugyan úgy villog.Az összes gomb működik a kalibrációs felületen csak a kormány nem mozog.Nem tudom mi a baj.
  • Debilon
    #12622
    húzd ki, dugd be újra (USB és táp)

    akkor szokott villogni a közepén a GT gomb, amikor áramszünet, áramtalanítás vagy USB-ből kihúzás miatt újra van aktiválva

    próbáld ki másik USB portban is
  • cila1
    #12621
    Sziasztok.
    Van egy DFGT kormányom és egy kis baj van vele.Ma reggel szerettem volna egy kicsit használni és nem nagyon akar működni.Mármint csak a kormány eltekerését nem érzékeli.Az összes gomb működik.A szoftver újra telepítése megtörtént,másik gépre is feltettem.Ott sem megy.Csak kalibrálja magát és forogni forog de nem érzékeli a kalibrációs képen.Középen a GT gomb nem világít hanem villog.Találkozott már valaki ilyen hibával?Persze telefon holnap logi tesónak az csak természetes.De akkor is bosszant.A kormányt 3 hónapja cseréltettem velük.Már ráfér a csere.
  • b-type
    #12620
    ide tettem fel képeket:
    PH!