15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • tomsolo
    #12699
    Hány 64 bites autós játék igényel 64bite sdrivert?
  • cselt
    #12698
    Ezt most nem igazán értem. Miért nem jó az a driver ami a logitech honlapján van és teljesen hivatalos? Ill milyen más driver van hozzá?
  • Solt
    #12697
    Na egy pillanat! Komolyan még neked áll feljebb? Lehet az első hozzászólásodban is ki kellett volna bontani, hogy pontosan mit szeretnél, és akkor nem ilyen választ kapsz...

    Javaslom a másik két hely használatát... úgy látszik ott profi DFGT felhasználók vannak, akik fél szavakból is értik, hogy pontosan mit szeretnél.
  • pajti
    #12696
    Találtam egy ilyet:
    5.10.127
  • Black Ghost
    #12695
    ha kiakarsz oktatni valakit, előtte gondolj arra hogy a kérdést feltevő talán ismeri ezt a lehetőséget.

    Igen mielőtt megkérdeztem én is rákerestem, de ez egy általános logitech vezérlőkhöz használt driver.
    A DFGT-hez jó ideig nem volt gyári PC-s támogatás, viszont valakik csináltak hozzá egyet ami nagyon jó lett, én ezt kerestem és közben meg is találtam. A gond az hogy csak 32bit-es rendszerhez jó, nekem pedig 64 kell, ilyen viszont nincs. Így maradtam a már általam is ismert gyári drivernél .

    Még két helyre linkeltem ugyan ezt a kérdést, mindkettőnél értették hogy mit akarok.
  • Dietrich
    #12694
    ??
    ha valaki nem tudja hol keresse hazsnálja a guglit. én így tettem és elsőként ezt adta ki Logitech DFGT driver kérdésre.
  • cselt
    #12693
    Logitech honlap
  • Black Ghost
    #12692
    Sziasztok!

    Logitech driving force gt-hez keresek driver-t, win7 64bit-s rendszerre, de nem találok megfelelőt, tudna valaki segíteni?
  • pajti
    #12691
    Tegnap oda ültem egy kicsit LFS-ezni, pár perc után 'elszállt' a váltóm (másodjára is..:D), csak 5-ös volt akárhova kapcsoltam..
    Most már hibátlanul működik újra, egy forrasztás kellett neki..:)



  • bardocz
    #12690
    Iponban g27 67k most.
  • arty
    #12689
    nekem a lépcső alatti elhelyezés tetszik :) sajnos én a nappaliban egy cockpitet sehoy nem tudok elhelyezni... :/
  • Pitbull1111
    #12688
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1084209955&index=2

    itt a link.közép tájon pitbull képei.ott minden fent van.
  • bigiboi
    #12687
    Sziasztok!
    Keresek jó állapotban lévő g25-öt ha valakinek van vagy hall eladót dobjon már egy üzit!
    Köszi!
  • pointer4
    #12686
    Akkor írj róla linket :D
  • Pitbull1111
    #12685
    van kép a szimulátor cockpit fórumban róla,sajna én nem tudom felrakni mert túl nagy méretűek,oda is pointer rakta fel,szal ott megnézhetitek
  • Pitbull1111
    #12684
    Ment a válasz
  • peetfire
    #12683
    UP a cuccnak :)
    Ment privi :)
  • Mákvirág
    #12682
    Csatlakozom az előttem szólóhoz!
  • arty
    #12681
    egy képet szívesen megnéznék :) (nem vagy komoly érdeklődő, csak a kíváncsiság...)
  • Pitbull1111
    #12680
    Urak !

    Lenne eladó logitech g 27 el loadcell fékkel,gamepad kivezetékelve,műszerfalba építve,fordulatszámmérő rev burnerrel levillanóval,valamint egy cockpit állítható rajta minden kagylóval.egybe és külön is eladó,de ha lehet az egészet adnám egybe.Privben várom a komoly érdeklődők jelentkezését.
  • peetfire
    #12679
    Sziasztok!
    Van itt Thrustmaster T500 RS tulaj?Kíváncsi lennék rá,jöttek-e elő hibák mióta megjelent.
    Úgy néz ki 1 hónap múlva már megtudom venni,ezért érdekelne hogy vajon tuti vétel lenne-e még mindig?
    Árgép szerint,ha a PIXmania-t nem veszem figyelembe,akkor 132-től kapható.Viszont találtam egy helyet,az expansys.hu-t,ahol "csak" 115 335 Ft.
  • peti193
    #12678
    Nekem van egy DFGT-m jó áron

    Eladó DFGT
  • Black Ghost
    #12677
    köszi!
  • juve60
    #12676
    max logitech ex szintjén van, a dfgt más kategoria ,talán a f430 van vele egy szinten,de inkább logitechet vegyél
  • Black Ghost
    #12675
    Sziasztok!
    Viszonylag jó áron (15 ezer) tudnák hozzájutni egy ilyenhez:


    A kérdés az hogy megéri? Van ez olyan jó mint pl. egy LOGITECH DF GT?
  • Hecker007
    #12674
    a pedálja elég vacak, de poticserével javítható, a kormány része elég korrekt csak az a piros gumi ami van rajta nekem valamitől ragad :S már mindent megpróbáltam de semmi nem segít rajta... :S mondjuk már jó pár éve megvan
  • Fehercsoki
    #12673
    Formula Force EX-ről vélemények? Érdemes használtan venni? Mennyire tartós kormány?
  • arty
    #12672
    ha valaki rendelne fanatectől, írjon rám, lehet kéne egy váltó :) (csr shifter)

    sajnos 21 EUR a szállítás, ami egy 60 EUR-os cuccra nagyon sok lenne nekem egyedül ...
  • pointer4
    #12671
    Ez már szinte a Fanatec védjegye :D
  • arty
    #12670
    az úttörők októberben vették, drágábban :)

    döbbenet, hogy 3-4 hónap után még mindíg szinte használhatatlan a cucc...
  • Toby0501
    #12669
    Én azért irigylem a problémáit. :) Nekem a DFGT mindig középre áll be és így már teljesen unalmas, nincs mivel szenvedni, minden működik. Mintha Svájcban lennék.
  • pointer4
    #12668
    Kezdődik... Éljenek az úttörők!!!
    Legjobbakat, jó és gyors frissítéseket!
  • arty
    #12667
    nemtudom, első Fanatec cuccom + szétszed nem fogom amíg garis :) (amit nem tudok meddig tart, hiszen SEMMI papírt nem küldött a csomagban a fanatec... érdekes)

    kipróbáltam közben a kormányt:
    - xboxon az ms wireless wheel után komoly előrelépés, de erre a platformra maradt a legkevesewbb időm egyelőre, alig 6 kört mentem forzában. nagyon egyszerű volt összehozni a boxal, ment minden elsőre). ami gáz, hogy a center kalibráciohoz kell az xbox guide gomb, igy xbox módban kb képtelenség egyszerűen újrakalibrálni - márpedig el-elmegy a közép :(((

    - ps3-on hasonlóan egyszerű a csatlakoztatás, itt már kell az usb kábel is, hogy összekössük a géppel. gt5-el teszteltem, épp egy versenyem volt elmentve a 90. körben (boxutcában lehet menteni). betöltöm az állást, első kör ugye nem mérhető kör, második pedig közel -1 mp-es körrekord a g27es időmre :) ezt így nemigazán értettem, mert még meg se szoktam jóformán a kormányt és mégis ennyivel jobban tudtam vele menni... (vagy csak szerencse?). mentem 20 kört, a végére kezdtem megszokni, megkedvelni - a nagyobb, vastagabb kormánykerék eleinte kényelmetlen volt, ám valószínüleg pont ettől tudom könnyebben kordában tartani a kocsit, jobban kezelhető így a hardver(?)

    - pécé. basszus, ezzel mennyit szívtam :( v115-ös driver után a win7 többé nem bootolt... szerencsére vasárnap csináltam mentést, abba visszaálltam, beta v116ost feltettem azzal oké volt - 1x! aztán beragadt a gáz félállásban, a kuplungot egyáltalán nem érzékeli, majd egyszer kicsavarodott jobbra a kormány és ugymaradt ... namondom, itt az idő fw-t frissíteni, (röhejesen bonyolított mód, nemértem miért nem lehet automatizálni...) v706 volt a legújabb amit találtam (miért kell blogbejegyzéseket áttúrnom érte???). a kormány így visszaállt jól középre, de a pedálok votábbra sem működnek és a kis ventillátor is maxon kezdett járni a kormányban :( ezt végül sok szívás után (a leírt módon nekem men ment, végül össze vissza nyomkodtam a gombokat és jó lett) sikerült visszakapcsolni hőföggü fordulatszámszabályzósra... ami gáz, hogy driverben bekalibrálom közére, eltekerem full jobbra, full balra és nem középen lesz a közép :(( ez nagyon gáz, szerintem ezt érzem xboxon is. ps3on mintha nem jelentkezett volna, bár lehet ott van a játékban némi deadzone középen(?)

    2 kör lfs után nem vonnék le következtetéseket, de ereje van, az biztos. egyelőre várhatok uj druverre, firmwarre ... :(

    eddig nagy csalódás, a g27et semmiképp nem képes kiváltani, ami az ára mellett elszomorító :(
  • neilszab
    #12666
    Én úgy tudom, hogy belülről tok ugyan az, mint a 911 GT3 és 911 GT2 kormány...
  • peti193
    #12665
    Sziasztok! eladó a Logitech DFGT-m

    bővebb információ itt:Eladó DFGT!

  • arty
    #12664
    Pontosan 1 hét alatt megjött! Ma itthonról melózok miatta, eddig az árához képest enyhe csalódás. Nagyon más mint a logitech, de hogy fair legyen az összehasonlítás meló után gt5 alatt is letesztelem (eddig csak forza4 alatt mentem vele 6 kört).



    (ugyanitt jobbszélső eladó ;) )

    Majd írok egy rövid szösszenetet róla, ha kicsit jobban összebarátkoztunk.
  • juve60
    #12663
    üdv ! van 1 logitech dfgt-m és az a gondom hogy gép ujra telepitésnél sikerült eltüntetnem a logitech profile-beállitásaimat,tudna valaki segiteni és adni beállitási értékeket,rfactorhoz ,f1-hez használom
    előre is thx
  • Stig95
    #12662
    Igazából ennyi pénzért nem érdemes elvárni a FFB-t, ha van is se ér sokat.
  • Fehercsoki
    #12661
    5-8k között van neten,de ha FFB 0 akkor inkább használom a mostani kormányom(nincs benne FFB).
  • Stig95
    #12660
    FFB az 0... Mennyiért árulják?