15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • arty
    #12899
    ez nem force feedbackes, csak vibrálós - középre (gondolom) gumiszalag rántja vissza
  • komorszabi
    #12898
    Én újonnan ezt néztem ki:: http://www.argep.hu/product_565709.html
    Vélemények??
  • Solt
    #12897
    Azért ne túlozzunk... az egyik legjobb ár/érték arányú, de nem az egyik legjobb! Nem mindegy...
  • juve60
    #12896
    az egyik legjobb kormány a dfgt , én is több éve használom
  • juve60
    #12895
    új kormány nem kapsz 15e-ért,csak tescosat
  • Laceee
    #12894
    Ahhoz adják, de van driver a Logitech oldalán Pc-hez, több éve használom Pc-n...
  • komorszabi
    #12893
    Úgy tudom h csak PS3 hoz van
  • Laceee
    #12892
    Miért ne lenne kompatibilis ?
  • komorszabi
    #12891
    Bocsi de nem érdekel mert nem kompatibilis PC-vel. Egyébként is újat szeretnék venni.
  • arty
    #12890
    lehet h szerencséd lesz :) van prohardveres accountod?

    nála 15k a logitech kormány, irj privit!
  • komorszabi
    #12889
    Sziasztok!
    Szeretnék venni a gépemhez kormányt, de nem tudom h milyet vegyek.15000 van rá előre is köszi.
  • pajti
    #12888
  • arty
    #12887
    nna, ugy néz ki küldenek egy új kormányt... (előre félek annál mi jön majd elő...)

    levélben megígérték, lássuk ez milyen gyorsan ér ide :)
  • arty
    #12886
    és lehet, hogy Ő aláz szarrá, csak mivel nincs mikrofonja ... gr4ndmutt3r_1932 ...

    eszem megáll :D
  • wollnerd #12885
  • pajti
    #12884

  • arty
    #12883
    ez az optikai érzékelő kb minden tipusban tipushiba

    azt sem értem amugy, hogy a cseredarab 1:1 ugyanaz, azonos dátum a nyákon, mint a behaló - szerintük az mitől lenne/lesz majd jobb?!
  • unrealnoise
    #12882
    ejh. :/ macera. mondjuk meglepődnék ha küldenének helyette másikat, de ha gari akkor gari. pedig rohadjak meg, nem értem... teszteljék le rendesen és hosszabb távon.., miért kell valamit így kiadni. mert azt kötve hinném, hogy csak nálad jött volna elő a hiba. a régebbi kormányukkal is volt pár embernek szívás, már ahogy néha olvasgattam...
  • unrealnoise
    #12881
    G27-et ki nyomja kesztyűben? ki milyet ajánlana? Gondoltam hogy beszerzek valami jól szellőző kerékpáros kesztyűt. De hátha esetleg valaki tudna valami tutit. Eddig mindig csak műanyag, vagy gumis bevonatú kormányom volt... Előre is köszöntem :)
  • arty
    #12880
    ám nem volt a kálvária teljesen hasztalan:

    logout bejegyzés a fanatec csr szétszedéséről, optikai érzékelő cseréjéről:
    LINK
  • arty
    #12879
    működött is, 2 napig, aztán újra szar lett.

    ma szétkaptam, kicseréltem a szenzort és .... még mindíg rossz :(
    vagy a csere-szenzor is rossz vagy más a gond - írtam a supportnak, hogy most milegyen .... :(

    remélem ezúttal küldenek egy cseredarabot, nincs kedvem tovább lottózni.
  • pajti
    #12878
    :D portalanítani lehet belülről is, sűrített levegővel kifújni a villanymotort, újra zsírozni a fogaslécet, esetleg a forrasztásokat átnézni.. G25-nél ezeket szoktam.
  • cselt
    #12877
    Max a port kell a tetejéről letörölni :D
  • Fehercsoki
    #12876
    Szerintem nem nagyon kell, legalábbis DFGT karbantartásról/gyakori hibákról nem hallottam még.
  • Neoncsoves
    #12875
    a Logitech DFGT-t karbantartani milyen módszerekkel érdemes? Tehát mit érdemes rajta X havonta kitisztítani, stb?
  • cselt
    #12874
    olcsón adod :)
  • unrealnoise
    #12873
    hát akkor kicsit reklám, de elég sürgősen eladó egy fanatec clubsport pedál. :)
    ez itt: clubsport

    a hirdetés és infók itt: hardverapró az ára 30.000, állapota alig használt... (ugye pont azon okok miatt, ami miatt platformot váltok.)
  • unrealnoise
    #12872
    Tass, Budapest alatt 50 km. Mondjuk pestre fölcibálnám valahogy, ha arról lenne szó. gari szerintem két év volt rá, az már lejárhatott. határeset. papírjait elő kéne kaparnom. 19 körül adnám.
  • Fehercsoki
    #12871
    Legkorábban jövő hónap közepén lesz rá pénzem, és még nem biztos a DFGT, attól függ milyen G25öt találok és mennyiért. Te mennyiért adnád/milyen idős/gari van-e? Ami még fontos, helyileg merre található a DFGT? Kormányt nem veszek tesztelés nélkül, és nagyon messzire nem mennék el érte.
  • unrealnoise
    #12870
    Nem tudom érdekelne-e, de én most szabadulnék meg a DF GT-től. :) alig használtam ki, jóformán fél éve nem játszom, mert PC-re nincsen igazán ínyemre való, komolyabb rendszerrel megtámogatott, közösségi szimulátor.

    hibátlan cucc, a pedált pedig jóformán alig használtam két hónapot, mert utána vettem egy Clubsportot. :)
  • unrealnoise
    #12869
    :DD legalább van pótalkatrészed. :)
  • arty
    #12868
    elvileg a szétszedés trükkös csak, a betétel nem probléma

    viszont most be akartam szerelni, erre a kormány bekapcsolt, bekalibrálta magát és működik :/
    csodás.
  • Fehercsoki
    #12867
    Kuplung és H váltó miatt igen, nem használnám ki, de akkor is tetszik. De most látom csak, hogy hiába írták, hogy az árban benne van a szállítás, Mo.-ra további 21 euróért hozzák ki, szóval inkább mégsem kell.(amúgyis szar most az euró)
  • unrealnoise
    #12866
    hát igen, jól beszoptad. :/ mondjuk ezt amit küldtek, mennyiből tart betenni? nem vagyok elektrotech-zseni. :)
    pedig sanszos, hogy nekem is fanatec lesz a nyerő, már csak azért is, mert oda-vissza kompatibilis mindennel. PC, xbox, PS3...
  • arty
    #12865
    Kuplung + H váltó miatt?
    Biztosan kihasználnád?

    Mert egyébként egy DFGT vagy egy használt G25 szvsz jobb vétel... (igen, a gari problémás, mert németbe kell kiküldened, vagy neked kell otthon megjavitani ha alkatrészt küldenek németből).
  • Fehercsoki
    #12864
    Meg ha innen rendelném, akkor gari hogy lenne rá? Németorszgába kéne visszaküldeni, vagy valahol Mo.-n is átveszik?
  • Fehercsoki
    #12863
    Ezt a kormányt néztem ki, 99.95 euróért szerintetek megéri vagy inkább keressek mást? Honnan éri meg megvenni, innen a fanatectől, vagy máshonnan?
  • Mersant
    #12862
    logi oldalarol szedjel le hozza drivert, ha nincs win7-es akkor vistahoz valot. ugyan az.
  • miki10
    #12861
    Sziasztok!

    van egy Logitech wingmam formula force gp force feedback kormányom. nem egy mai darab még 2004 be vásároltam, és ugy gondoltam hogy megint előveszem már jó pár éve nem használtam. És nem müködik a force force feedback.:S a drivert feltepitetem igaz win 7 re ami eredetileg xp vel kompatibilis. utána mértem az adapternek is, és az le adja a 24V-ot.
    szerintetek az fbb motor be adta magát, vagy csak a win 7 miatt nem müködik?:S
    esetleg megprobáljam szét szedni a kormányt és megjavitani?
  • arty
    #12860
    link?