15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #13019
    Én EU-s adószámra veszem, így nekem még a kinti áfa is lejön belőle...

    96000.- Forint a shopban, az árgépen pedig a legelső értelmes üzlet ahol kapható ( digitaltrend ) 64000.-Ft...
  • Fehercsoki
    #13018
    Még 50%al is alig lenne a kisker ár alatt, így meg még jóval drágább.
  • Solt
    #13017
    Na, azért nehogy neked álljon feljebb, mert nem kaptál ajándékba 50%-t! :DD

    Bárcsak minden support ilyen lenne... Nálam pár hete behalt egy G930 headset... bemondásra szó nélkül küldték az újat, a régi meg maradt nálam. Igaz, hogy szar, és semmire nem megyek vele, de akkor is... még csak nem is kételkedtek a szavamban!

    @cselt: Azt hittem kiderül abból amit írtam! :)
  • Fehercsoki
    #13016
    Mert az nem moddolható.
  • cselt
    #13015
    miért zsákutca a DFGT?
  • Fehercsoki
    #13014
    Híres logitech support nem győzött most meg=/
  • Fehercsoki
    #13013
    Jeleztem a hibát, és akartak adni egy 20%os kupont, csak sajnos egyszerre nem lehet használni a kettőt pedig úgy jó árban lett volna, na mind1 marad a kisker=/
  • Fehercsoki
    #13012
    LOL, a honlapon 95990-ért van kirakva, ha megpróbálom berakni a kosárba akkor már 102000 az ára:O
  • Fehercsoki
    #13011
    Na kaptam kupont, viszont még így is 2 ezer forinttal drágább mint kiskerből szállítással együtt.
  • arty
    #13010
    g27 + gtlegends

    tetszeni fog :)
  • Fehercsoki
    #13009
    A másik bajom meg az, hogy most egyik szim sem tetszik, netKar Pro lenne jó, de túl kevés autó van benne, és még az a kevés is mind open wheel.
  • Solt
    #13008
    Az egy dolog, de az meg egy másik, hogy még mindig nem hívtad őket... előbb kapd meg egyáltalán a kupont, aztán ráérsz agyalni, hogy mire költöd...

    Ha sokat akarsz játszani, és hosszú távra tervezel, akkor G27... fix, hogy nem bánod meg. Ez még mindig alakítható később... másik kormány, pedál moddolás, stb... a DFGT zsákutca...

    De, ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz! :D
  • Fehercsoki
    #13007
    Hát nehezen tudok dönteni ez tény, de mégis 60 ezer forintról van szó.
  • Solt
    #13006
    Te rosszabb vagy mint nő vazzeg... mit össze pöcsölsz! :D
  • Fehercsoki
    #13005
    Még nem hívtam fel őket, azon gondolkoztam, hogy lehet elég lenne a DFGT is, az meg még akkor is olcsóbb kiskerben, ha 50%-os kupont adnának. Csak annyira műanyagnak tűnik az egész=/
  • Solt
    #13004
    Na valami infó? :)
  • komorszabi
    #13003
    Xar ügy...... XD
  • Mayorpapa
    #13002
    Vettem egy Genius Speed Wheel 5 pro kormányt, amit ha bedugok, a játékok nem indulnak el, exe hibával kilépnek. Valamit nem állítottam be, vagy mi lehet a gond? (drivere fel van telepítve, op. rendszer felismeri). Egyik autós játék sem indul el, ha be van dugva. (több usb portot is kipróbáltam, de nem ment egyikkel sem)
  • Fehercsoki
    #13001
    Hétfőn akkor felhívom őket, ha maguktól nem ajánlják fel a kupont akkor próbálkozzak még vagy inkább ne mert akkor úgyse fognak adni?
  • peetfire
    #13000
    Solt,én csak a vásárláskor kapott blokkot vittem magammal.Gondolom akkor ha ez elég volt a boltban,akkor elég lehet 1 év elmúltával a Loginál is,ugye?Ha akkor már csak a gyártói gari él.

    De jó amúgy hogy itt nincs semmi ami egyszerű és világos lenne

    Kíváncsi vagyok jön-e holnap szállítmány.Már nagyon szeretnék autókázni!
    De ha nem jön...akkor eladom a cockpitet mérgemben,és tojok mindenre
  • Fehercsoki
    #12999
    Fú tényleg csak 1 van, viszont az háromszor le van írva egymás mellé minden részleghez...
  • Solt
    #12998
    A honlapjukon egy magyar telefonszám van tudtommal.
  • Fehercsoki
    #12997
    És melyik ügyfélszolgálatot hívjam, a keresekedelmeset, vagy a kormányosat?
  • Solt
    #12996
    A leírtakból következtetve szerinted? :)
  • Fehercsoki
    #12995
    És neked a magyar ügyfélszolgálat adott kupont?
  • Solt
    #12994
    Az üzleti titok! :) Legyen elég annyi, hogy olcsóbban vettem meg, mint amennyiért a kisker árulta...

    Igen van, a honlapjukon megtalálod.
  • Fehercsoki
    #12993
    Van magyar ügyfélszolgálat?(vagy legalább angol?)
  • Fehercsoki
    #12992
    Mekkora árengedményt kaptál?
  • Solt
    #12991
    Felhívod a logitech ügyfélszolgálatot, elmondod, hogy nem találtál olyan számodra szimpatikus kiskert, akinél van raktáron, ezért náluk szeretnéd megvenni, viszont náluk nagyon drága... ekkor elhallgatsz egy kicsit, ezt úgy hívják hatásszünet, majd, ha szerencséd van, akkor az operátor közbevág, hogy esetleg fel tud ajánlani egy X %-s kupont...

    Nekik is jó, neked is jó... egy próbát megér, nekem már egyszer bejött. ( Így vettem a G940-t )
  • Fehercsoki
    #12990
    Hát most adtam/adom el a gitárom, szóval a G27et is ki tudnám fizetni.(egyébként egyikre sem lenne pénzem) Megvenném mellé a netkar pro-t szóval sokat használnám:D (utána meg jön az AC, más most nem érdekel, magasak az elvárásaim amióta a netkar pro demó verzióját kipróbáltam) Hol éri meg G27et venni? Mindenhol készlethiány van vagy drága és még a kiszállítás is sok:S Vagy esetleg nézzek használtat? Csak az meg lehet hogy nagyon szét van hajtva=/
  • Solt
    #12989
    Két év gyártói garancia, tehát első évben a kisker intézi, ha gáz van, a másodikban pedig a logitech.

    Én biztos a G27-t venném, de neked kell tudnod mit enged meg a pénztárcád, mennyit használod, stb...
  • Fehercsoki
    #12988
    Bocsi hogy már 3. hsz-t írom csak megint eszembe jutott valami...Miért van az, hogy minden kisker 1 év garit ad a G27re? Nem 2 év gari van rá?
  • Fehercsoki
    #12987
    Egyébként szerintetek ár-érték arányban a DFGT vagy a G27 a jobb?(vagy a korábban említett porsche 911 carrera wheel?) DFGT most 29k szállítással, G27 meg 60k.
  • Fehercsoki
    #12986
    Ha valakinek lenne eladó 50%os logitech kuponja akkor engem érdekelne, többi info pü-ben.
  • Solt
    #12985
    Melyik boltról van szó?

    Garancia papírt minden esetben kapnod kell! Akkor is, ha csere darabot kapsz! Ha nem akarnak adni, akkor kérd, hogy ezt írásban adják a tudtodra!

    A gyártási szám akkor elég, ha a logitech oldaláról rendelted. Ők regisztrálják, hogy mikor vetted náluk, és a szám alapján ki tudják keresni... Viszont, ha kiskerben veszed, akkor MINDEN esetben kapnod kell garancia papírt!
  • peetfire
    #12984
    Köszönöm szépen,ez eszembe sem jutott
    Viszont van még egy dolog.Új kormányhoz adnak új papírokat is?Mert amikor kaptam a 2 cserekormányt,csak megkaptam a nagy dobozokat,és annyi.
    Semmi egyéb garipapír,vagy akármi.
    Ezek szerint akkor elég lehet mondjuk a gyártási száma,vagy valami ilyesmi,hogy megtudják állapítani,mennyi gari van még rá?
    Bár most lehet hogy mondtam egy jó nagy hülyeséget
  • Solt
    #12983
    Dehogynem! A gyártói garanciád attól még él!
  • peetfire
    #12982
    De ha a bolt mégsem adná meg a 2 évet az új kormányra,akkor azzal gondolom a Logi sem tud mit csinálni,ugye?Mármint ha jelezném feléjük ,hogy lett egy zsírúj kormányom...
  • Solt
    #12981
    Kizártnak tartom, hogy a gyártó ilyenekkel foglalkozzon... egyszerűen nem éri meg.
  • Fehercsoki
    #12980
    Egy helyi PC bolt, de nem ők cserélték:D Elvileg ki kellett küldeni külföldre mert a helyi szerviz nem tudott vele mit kezdeni(Gainward ATI 4850, csíkozta a képernyőt), és azt mondták a boltban hogy a ram ment tönkre és kicserélték.