15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • GPx8
    #13139
    Átlopom a CARS topicba, mert ott pont erről megy a beszélgetés!
  • neilszab
    #13138
    Írtam egy kis szösszenetet a kormányszög, steering lock, kormányelfodulás, steering ratio, áttétel, 900 fok körüli mizériáról:

    Kormány áttétel - elméleti háttér
  • Fehercsoki
    #13137
    Működik a link a képen is.
  • neilszab
    #13136
    Vááh, hogy ez nekem sosem működik...

    Itt a link: GT Legends Bajnokság

  • neilszab
    #13135
    Egy kis reklám...



    Katt a képre!
  • Pitbull1111
    #13134
    Mi a baja a tiédnek?
  • SylarHun
    #13133
    Uraim!

    Segítségre lenne szükségem!

    Logitech MOMO Racing kormányhoz keresek pedált!
    Ha esetleg valakinek lenne elfekvőben jól működő eladó darabja, én megvenném tőle.
  • neilszab
    #13132
    Köszi, pont mint a G25-é úgy látom...
  • unrealnoise
    #13131
    fél éves G27 eladó 40k-ért, részletek itt: hardverapro
  • Mersant
    #13130
    kimenete 24V 0,75A
  • neilszab
    #13129
    Sziasztok, valaki meg tudja mondani pontosan, hogy milyen táp való a DFP-hez?

    Köszi
  • ronnydown
    #13128
  • GPx8
    #13127
    Ne hagyd magad átverni! Én simán adok érte 16ezret! ;)
  • arty
    #13126
    egy ilyen "tuningolt" forgószékért akár 15ezret is megadnék :D
  • pointer4
    #13125
    Akkor inkább szétszedem, és karfát csinálok belőle a forgószékemre :D
  • arty
    #13124
    clubsportért adok 15ezret! na?! :D

    és ne is hirdesd, többért nem fog elmenni, ennek ennyi az ára!!! :))
  • pointer4
    #13123
    Urak, mennyiért lehet manapság egy club sport pedált, illetve egy SST lightning H váltót eladni?
    Mindkettő tökéletes állapotú, csak az utóbbi 1 évben kihasználatlan.
  • Ombika
    #13122
    NEM SEMMI OKOR BESZOLAS!!!!
  • CamelX
    #13121
    Én se tudom mióta nem divat autós játékokat nem kormánnyal játszani, de már én is csak röhögök ha valaki sír hogy 2 tizeddel kevesebbet megy mint gamepaddal :)
    Játék -> Arcade = élvezet,
    Szimulátor = szimuláció + élvezet

    any other arguement is invalid
  • arty
    #13120
    1.) teszek rá, hogy ki-hogy-milyen glicset, sutaságot használ ki a legjobb idő elérésére
    2.) teszek rá, hogy mekkora szimulátor
    3.) teszek rá, hogy szerinted mekkora szimulátor

    jó játék, autós játék, kormánnyal sokkal élvezetesebb játszani -> kormánnyal érdemes játszani
  • Fehercsoki
    #13119
    Sehol sem számítanak be használtat.(legalábbis a boltok nem, maximum konzolból szoktak, de ott meg külön értékesítik a használtat és nem új áron adják)

    #13118 Majd ha a legjobb időket nem segítségekkel és gamepaddal érik el, akkor megéri kormányt venni hozzá, amúgy meg attól hogy nem need for speed szinten van még nem lesz szimulátor.
  • arty
    #13118
    "GT5höz meg semmi értelme kormányt venni."

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • James33
    #13117
    Azért köszönöm mindenkinek a hozzászólást.
  • sanzik
    #13116
    szerintem próbálkozz a GT5 topicban a problémával,lehet,hogy ott jobban tudnak segíteni
  • James33
    #13115
    Miért nincs értelme gt5höz kormányt venni? Hol lehet állítani a force feedback-ot?
  • James33
    #13114
    Ezt a kormányt már vagy négy éve gyártják. Valahova el kell sózni azokat az árukat is amit használtan beszámítanak. Szerintem. Engem az idegesít hogy mikor elmentem érte a dobozon a ragasztás (cellux)ketté volt vágva ez lehet azért is mert belerakta a garancia levelet de nem előttem vágta szét hanem már így hozta ki.Magyar nyelvű tájékoztató füzet pedig nincs benne. Ezért gondoltam hogy használt lehet.
  • Fehercsoki
    #13113
    Igen valószínű hogy használtat kaptál és ezért ilyen szar a GT5 Honnan szedted ezt a használtas dolgot egyáltalán? Mert amióta írsz ide mindig ezt mondogatod. GT5höz meg semmi értelme kormányt venni.
  • James33
    #13112
    Azt pontosan hol lehet? Igazából az ipontol rendeltem de nem volt benne magyar kézikönyv. Lehet,hogy használtat sóztak rám?
  • sanzik
    #13111
    pedig ha helyetted akar kanyarodni az tipikusan olyan mintha valami kormányzási segítség be lenne kapcsolva..
    ha pedig nem akar befordulni mikor te be akarsz akkor vagy gyorsan mész :) vagy ha 900 fokon használod a kormányt,lehet sokat kell tekerned hozzá,nem ismerem a GT5-öt,nem tudom hogy kezeli ezeket...
    ha nagyon rángatózik akkor meg vedd kisebbre a force feedback értékeket
  • James33
    #13110
    Helló sanzik.
    Gran Turismo 5 játékban tapasztaltam a hibát.Már próbáltam úgy is hogy minden segítséget kikapcsoltam akkor is korrigál.
  • sanzik
    #13109
    milyen játékról beszélünk?
    amúgy meg minden segítséget kapcsolj ki a játékban és úgy próbáld
  • James33
    #13108
    Üdv mindenkinek.
    Tegnap végre birtokomba került a DFGT kormány.
    Nagyon örültem neki. Próbálgatások közben észre vettem egy olyan hibát amivel nem tudok mit kezdeni.
    Mégpedig az hogy játék közben helyettem akar kanyarodni,vagy mikor én akarok kanyarodni ő nem akar. Valakinek esetleg volt már hasonló problémája? Esetleg ki lehet kapcsolni ezt az úton tartás opciót mert elég idegesítő hogy nem én vezetem.Egy egyszerű egyenes úton is mikor gázt adok elkezd a kormány rángatózni,korrigálni. egy élesebb kanyarnál viszont nem enged bekanyarodni,vagy csak nehezen.Így elég élvezhetetlen a játék a kormánnyal.Bár a kormány kinézete és anyaga szerintem nagyon jó. A válaszokat előre is köszönöm.
  • juve60
    #13107
    nincs alkatrész a logitech kormányokhoz !!!! cserélik a kormányt ha elromlott,még garidő lejárta után is !!!
  • James33
    #13106
    Köszönöm a hasznos infót.
    Még az érdekelne,hogy lehet-e a DFGT-hez itthon bajuszváltót venni,rendelni?
    Esetleg ki mennyiért rendelt külföldről?
  • Adam Jonas
    #13105
    Ha Logitech DFGT-t szeretnél, akkor sztem az iPon-ról érdemes rendelni, most relatíve olcsó:

    http://ipon.hu/webshop/product/logitech_driving_force_gt_ps3/31572

    Én az iPon-ról rendeltem már egyszer egy notit, korrekt módon küldték ki, nem volt semmi grimbusz, szóval bátran ajánlom. :)
  • James33
    #13104
    Értem nagybetű)
  • James33
    #13103
    értem,köszönöm.
  • Fehercsoki
    #13102
    DFGT jó kormány, logitechel nem foghatsz mellé, ez a cockpites dolog meg nem biztos hogy annyira használható mint amennyire annak tűnik a képeken.
  • James33
    #13101
    Nem erre gondoltam.
    Thrustmaster Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Edition
  • arty
    #13100
    upsz, összekevertem a "sima" f430-al ezt a "cockpit"-et. szerintem ilyenje senkinek sincs, ergo a tapasztalat itt róla 0.

    azt hittem erre gondoltál, nem olvastalak el elég figyelmesen.