15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • GPx8
    #13179
    Sziasztok!
    Ilyen kormánya van valakinek?
    Vélemény?
    Thrustmaster RGT PRO
  • JUVEfun
    #13178
    Idő,család,gyerek vagy ez így együtt ?
  • pointer4
    #13177
    Hát nem nagyon látnám értelmét.
  • bardocz
    #13176
    Érkező új cuccokat sem fogod próbálgatni?
  • cselt
    #13175
    Az biztos, hogy örömet okoz, amilyen olcsón adod. Én csak annak nem örülök, hogy már nem használod őket, pedig nagyon jó dolog.
    Mi lesz helyette? Tankot építesz? :D
  • pointer4
    #13174
    Nem használom ezeket több int 1 éve semmire, legalább karácsonyra valakinek örömet okoz.
  • cselt
    #13173
    Sosem örülök, ha egy régi szimes elkezdi eladogatni a cuccait :(
  • pointer4
    #13172
    Üdv urak! Ha valakit érdekelné egy használt pedál+váltó
  • Nyemec
    #13171
    Megtaláltam a megoldást. Utána olvastam a CM fórumon. A sok patch közül az egyiknek köszönhetően mászott el a FFB. Más is járt így, és a fórumban kért segítséget. A probléma a VSYNC -on- állásba kapcsolásával oldódott meg. Azóta ismételten tökéletesen műxik! Köszi mindenkinek, aki próbált segíteni!
  • JUVEfun
    #13170
    Rajtad nem nagyon lehet segíteni !
    A kormányodnak semmi baja ( mivel másikban jól müxik)
    Az F1 2012-ben meg tökéletesen be lehet állítani ( csak én innen nem tudom a tiedet)
  • Solt
    #13169
    Nem ismerem ezeket a játékokat... ha máshol szépen működik, akkor egyértelmű, hogy a játék beállításoknál van a gubanc. Szerintem a játék topikjában érdeklődj...
  • Nyemec
    #13168
    Először és is arra gondoltam, hogy valamelyik segítség bekapcsolva maradt, de nem. Kipróbáltam a Race 07-ben is a kormányt, ott szépen működik. Úgy néz ki, hogy csak a két F1 alatt csinálja, de nem tudom, hogy miért. Egy két nyújtott ívű v. nagyobb kanyarnál önállósítja magát és magától kezd el izomból kanyarodni nem győzök ellen tartani. Így nélvezhetetlen a játék. Kipróbáltam pár beállítást, de kifogytam az ötletekből. Esteleg valami tanácsot tudnátok adni?
  • Solt
    #13167
    Nem kapcsoltál be valami segítséget? Nem lenne egyszerűbb más játékkal is kipróbálni? Ha ott rendesen működik, vagy, ha ott is rossz, akkor tudnál tovább lépni...
  • JUVEfun
    #13166
    Centering Spring Strength
  • Fehercsoki
    #13165
    Felhívtam és hát már rég nincs meg a kormány:D A többi meg szinte új áron van...
  • Fehercsoki
    #13164
    Hú hát ez tényleg jó:O
  • Nyemec
    #13163
    Nem értem mitől lett ilyen! Állítok a driverben is a játékban is és a kanyarhoz közeledve kikapja a kezemből a kormányt, mintha önállósulna, hol jobbra, hol balra irányítja az autót. Mi a francot állítsak rajta, hogy jó legyen? Korábban szépen működött!
  • JUVEfun
    #13162
    Pl.: E Z se drága..
  • JUVEfun
    #13161
    Utána a játékon belül vedd lejjebb a középre húzást és állíts az FFB-n stb.stb (valószínűleg nem mentetted el a beállításaidat és vissza állt a "gyárira")
  • Solt
    #13160
    Először is próbáld ki más játékban is...
  • Nyemec
    #13159
    Sziasztok!
    Olyan problémám van, hogy nem tudom rendesen beállítani g27 kormányomat. (F1 2011, F1 2012) Korábban teljesen jól működött most meg pár napja olyant csinál, hogy kanyarba kitépi a kezemből a kormányt, próbálom megtartani, hogy az íven tudjak maradni, erre kattanik egy nagyot és oda a jó kör. Valaki tudna segíteni abban, hogy mitől vált ilyenné, esetleg hogyan tudnám rendesen beállítani. Sajnos így élvezhetetlen a játék.
  • Fehercsoki
    #13158
    Ja csak drágábban próbálja mindenki eladni mint az új ára:D:D
  • JUVEfun
    #13157
    hardverapro-n van több G 25-27 elfogadható áron
  • Linux01
    #13156
    Lesem. :) Köszke
  • Fehercsoki
    #13155
    Pár ezer forinttal drágábban van Fanatec Porsche Carrera kormány, viszont ez egy ideje el van tűnve fanatec webshopjából.
  • Linux01
    #13154
    Vennék G25-öt csak nem nagyon találok eladót. :/
  • Fehercsoki
    #13153
    Nincs ilyen.(használt G25 esetleg de nem nagyon árulják)
  • Linux01
    #13152
    Sziasztok!

    Olyan kormányt keresek, ami tud 900 fokot fordulni, H váltós, 3 pedálos. Árban max 30.000 Ft.
    Tud ilyet valaki?

    Esetleg áron kívül a Logitech G25 és 27 kivételével.
  • juve60
    #13151
    http://aprod.hu/hirdetes/logitech-dfgt-vadonatuj-kormany-IDDnL5.html#b8f847ef;r:;s:
  • JUVEfun
    #13150
  • JUVEfun
    #13149
  • JUVEfun
    #13148


    JÓL NÉZ KI !
  • cselt
    #13147
    Profilokkal. Létrehozol minden játéknak egy profilt és beállítod, hogy melyik exe elindulása esetén aktiválódjon.
  • Firerock
    #13146
    és hogy?:)
  • JUVEfun
    #13145
    IGEN
  • Firerock
    #13144
    Logitech Profilerben be lehet állítani hogy különböző játékokhoz különböző forgási szög társuljon?
  • Fehercsoki
    #13143
    Logitech Wingman Formula Force GP-ről mit tudtok? Érdemes még ilyen kormányt venni?
  • Debilon
    #13142
    m-tech web oldal? ha nincs hozzá driver akkor a játék egyáltalán felismeri, hogy van játékvbezérlő beállítva?

    control configban (ETS2-ben) ha kiválasztod mondjuk jobbra fordul és elfordítod akkor érzékeli hogy a kormány tengelyét szeretnéd?
  • DANIELTRUCKER
    #13141
    Heló mindenki!

    Egy kis segítségre lenne szükségem! Az egyik ismerősömnek szeretnék beállítani egy M-tech kormányt az ETS2-höz (Euro Truck Simulator 2), viszont nem igazán ismerem a kormányt. Ha bárki bármilyen segítséget tudna ezzel kapcsolatban, vagy tudna adni hozá drivert annak nagyon megköszönném!

    A segítségeket előre is köszönöm!

  • Solt
    #13140