15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bboyatty
    #13219
    Hát azért mondom, mert erre mifelénk bőven 30on felül árulják a használtakat...azért tűnt nekem olcsónak.
  • Fehercsoki
    #13218
    Dehogy olcsó, 28k az új...
  • bboyatty
    #13217
    Nagyon olcsón adod...ha még kint lennék Magyar honban ma mennék is utána.
  • Falkon
    #13216
    Bocsánat az off-ért!
    Eladó a kormányom!
  • bardocz
    #13215
    De, az online kód, és akkor vége a dvd-vel való szopásnak végleg.
  • pointer4
    #13214
    GTL serial kódja nem aktiválható steamen ? :D
  • DANIELTRUCKER
    #13213
    Sziasztok!

    G25-ösömmel lenne olyan problémám hogy egyszerűen nem hajlandó bekapcsolni. Valamiért nem kap áramot a trafón keresztül csak a gépből. Tegnap még jó volt és a konnektor is működik. Ha valakinek van sejtése miért nem indul és ezt meg tudná osztani velem igazán hálás lennék.

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • neilszab
    #13212
    Hát te tudod, hogy mi tetszik neked. ;)

    Az tény, hogy a WTCC most a legnépszerűbb, illetve talán az különböző műfajok közül kezdőként a legkönnyebb is, mert nagyon kezesek benne az autók és több sikerélményt ad... és hát sok ligát is találni, itthon is, tehát jó választás!
  • Neoncsoves
    #13211
    Köszi!


    Igazából gondolkodtam és arra jutottam, hogy a GTR autók annyira nem fekszenek nekem :) Steamen viszont a Race On bundle + STCC2 duóra beruháztam, ugyanis ahogy látom ez a duó kell a legtöbb online ligához és a túraautók valamivel közelebb állnak a szívemhez mint a GTR autók. Azért még erősen gondolkodom a GTR2 megvételén is, mivel az a 2,5 euro nem sok érte.
  • neilszab
    #13210
    Igen, folyamatosan van bajnokság, hetente futamok. Most van vége a szezonnak, illetve karácsonyi fun futamok vannak és január végén kezdődik majd az új bajnokság.

    Itt kutakodj:
    HGTRM - GTR2 Bajnokság

    Ez meg a GT Legends Karcsonyi futam linkje, korábban elrontottam:
    GTL Karácsonyi FunRace
  • Neoncsoves
    #13209
    GTR2 még aktív valamennyire?
  • arty
    #13208
    megjegyzésként említettem meg a dolgot, mert nem biztos, hogy mindenki annyira szimezni akar (hanem inkább gyors lenni)

    (nem magamra célzok, nekem az überszimség sem elvárás, míg a kuplung + H annál inkább)
  • Fehercsoki
    #13207
    Szimulátorozásnak nem (csak) az a lényege hogy te legyél a leggyorsabb.
  • arty
    #13206
    kuplung + H miatt a g25 sokkal nagyobb élmény :)

    HA nem zavar, hogy miattuk lasabb vagy...
  • Falkon
    #13205
    Nekem DFGT-m van, kuplunggal, h-váltóval! A h-váltó saját gyártmány! :)
  • Fehercsoki
    #13204
    G27 fémből van, van kuplung és H váltó, pedálokon valósághűbb az ellenállás. FFB szerintem hasonló.
  • MauroN
    #13203
    G27-et biztos nem veszek, mert drága. A DFGT is ugyanúgy átadja a vezetési élményt, mint a G25? Mert igazából engem csak ez érdekel..A többi baromság, hogy hangosabb, meg műanyag pedál, meg nem bőr kormány, az nem érdekel..
  • Fehercsoki
    #13202
    Teszteld le mielőtt megveszed vagy vegyél g27-et. Attól függ mennyire gondolod komolyan a szimulátorozást, mert a DFGT is egy jó kormány.
  • MauroN
    #13201
    Köszönöm. Csak az a baj, hogy ugye már nem gyártják, így csak használtan lehet beszerezni, és félek ettől, mert mi van, ha valami rejtett kis hibája van, amit itthon használat után veszek észre...
  • Fehercsoki
    #13200
    G25 nyilván jobb mint egy DFGT.
  • MauroN
    #13199
    Jövőre tervezek kormányt venni. Szerintetek melyik a jobb?

    Logitech DFGT vagy G 25
  • neilszab
    #13198
    Közérdekű közlemény minden kormányt tekergető fórumozónak:

    Immár Steam-en is elérhető a GT Legends és a GTR2, valamint a karácsonyi akció keretében óriási leárazok (70%-os) minden Simbin szimulátorra:
    Steam - Simbin szimulátorok

    GTR2 - 2,70 euró
    GT Legends - 2,70 euró
    STCC2 - 1,49 euró
    Race Injection - 4,48 euró
    Simbin MegaBundle (összes Simbin szimulátor) - 17,47 euró


    Nem közérdekű közlemény:

    Ennek öröméré rendezünk velük pár karácsonyi futamot, a részvétel nyílt:
    Race07 - Karácsonyi Puttonyos Futam!
    GT Legends - Karácsonyi FunRace!
  • Firerock
    #13197
    Ha ezt írja ki a devcon. akkor jól működik ugye!?



    Felraktam a win8-at,próbáltam beállítani úgy mint eddig,be is jön,de nem történik semmi
    Ezt ütöttem be:
    C:\Windows\devcon.exe disable "HID\VID_046D&PID_C29B&REV_1238"

    ezzel van valami baj?
  • mmovar
    #13196
    Sziasztok. G25 vagy G27 pedált keresek. Ha van valakinek vagy tud eladót kérem írjon PÜ-t. Thx
  • Fehercsoki
    #13195
    Rossz FFB,kicsi elfordulás, használt DFGT sokkal jobb vétel.
  • arty
    #13194
    most hogy jön a karácsony, már nem fért be 20 alá, de szvsz ez lenne a legközelebb a kívánt ársávhoz
  • Fehercsoki
    #13193
    10-20k között kérdezte, ha ennyiért van bármi abból amit felsoroltál akkor már rendelem is meg:D
  • maujuri #13192
    Na azért ezeken kívül van még pár jó kormány, pl Thrustmasterek közül az F430FFB, vagy T500Rs(bár ez csillagászati összegekbe mérhető, főleg ha F1 kormányt vesz hozzá az ember). Nameg ott vannak a Fanatec kormányai is.
  • Fehercsoki
    #13191
    Ha csak kormány kell akkor Formula Force EX használtan(kb. 6-8k-t ér, jó állapotút keress, nincs velük probléma,200 fok fordulás), ha olyan kormány kell ami 900 fokot fordul akkor Driving Force Pro vagy GT.(szintén használtan ennyiért, 28k újan a DFGT, és nagyon megéri az árát) Ezeken kívül sajnos mást nem éri meg megvenni, kerüld a más márkájú FFB kormányokat, mert sokszor gyenge,szar,nem valós az FFB.
  • Suzaka
    #13190
    Sziasztok 10-20K között tudtok ajánlani valami tűrhető kormányt amihez pedál is van? Nem igen értek hozzájuk látatlanba meg nem akarok. Előre is köszi!
  • Fehercsoki
    #13189
    Van egy ötletem, DFGT-vel meg lehetne azt csinálni, hogy egy gomb lenyomására a a bal oldali pedál kuplung a jobb oldali pedig gáz lesz és egy másik lenyomására pedig kuplung és fék lesz? Mert így akkor lehetne egyszerűen pótolni a 3. pedál hiányát.
  • sanzik
    #13188
    lenne egy eladó leo bodnar kábel G25/27 pedálhoz,ha valakit érdekel...
    9000 Huf
    érdeklődni priviben lehet
  • arty
    #13187
    kuplung nem megy (driver miatt), de amugy igen

    ill. ha a leobodnar féle usb csatolot használod, akkor a kuplung is menne - mert ezesetben a kormány és a pedál két külön játékvezérlő (ráadásul a pedál ilyenkor sokkal precizebb is), ehez azonban a játéknak ezt támogatnia kell!

    pl ps3 kompatibilitás, csomo nfs kategoriáju játék ugrott!
  • arty
    #13186
    igen, neten vannak leirások is, hogy mit hova kell kötni, ill kész adater is kapható (de az drága)
  • bboyatty
    #13185
    Szerintem nem, vagy ha igen akkor nem fog mind a 3 pedál menni.
  • fekete0012
    #13184
    Hali DFGT kormányhoz lehet csatlakoztatni g25 pedálokat ?

  • Solt
    #13183
    Mondjuk ez is valami! :D
  • pointer4
    #13182
    Legalább én nem Sims-ezek :P
  • Solt
    #13181
    Amiatt a tankos idétlenkedés miatt dobtad a szimulátorozást? Basszus... :((
  • pointer4
    #13180
    Jaja, tank, asszony. gyerek :)