15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • fekete0012
    #13259
    semis a kérdés
  • fekete0012
    #13258
    hali a dfgt kormányhoz lehet g 25 vagy g 27 pedált rakni müködne vele
  • JUVEfun
    #13257
    Érdekes , hogy külföldi (német , osztrák) 'licitálós" oldalakon sokkal szerényebb árak vannak (sokszor még szállítással együtt is ) bár ott csak annyi a probléma , hogy nem tudod kipróbálni. Viszont előnye , hogy általában jobban megkíméltek , mert ahogy megjelenik az új , ők megveszik.
  • Fehercsoki
    #13256
    Az a baj, hogy sokan azt gondolják, hogy a használt olcsóbb és jobban megéri, és nem is nézik meg az új árakat=/ Sokszor még az eladó sem tudja, hogy mennyit ér az amit kínál. Most is akartam Nintendo 3DS-t használtan, erre 35k a legolcsóbb pedig újan 38k=/
  • arty
    #13255
    szerintem is reális a beárazásod, kár, hogy a valóság nem tükrözi :((

    (és lehet h igy is megveszik az emberek a használtat?)
  • Ombika
    #13254
    Kiprobalja, ha nincs holtjatek megveszi... :-)
  • Fehercsoki
    #13253
    55-60-ért új G27 van, egyszerűen csak hülyék/pofátlanok az emberek... 40-et megérne használtan a G27, ahhoz képest szerintem a 32k jó a G25-ért, mert azért G27 újabb(azaz jobb állapotban lesz).
  • arty
    #13252
    +1

    H feeling, pedálok.
  • arty
    #13251
    mivel én g27eket 55-60ért látok, szvsz megérhet picit többet is egy g25, ha szoros a büdzsé.

    régen mentek 40élrt a g27ek, nemtudom most mi történt
  • Ombika
    #13250
    Nekem volt mind2. en G25-ot javaslok mindenkeppen....
  • MauroN
    #13249
    Kezdtek meggyőzni...Már csak két kérdés. Használt DFGT? Vagy ennyire már ne zsidózzak, szánjam rá még azt a durván 5 rugót, és akkor legyen új? Illetve a másik kérdés, hogy ha van lehetőség vétel előtt kipróbálni a G25-öt, akkor se nagyon kockáztassam meg?
  • Ombika
    #13248
    En se hasznaltam egy eve,es nem adom el. Osszesen miota megvan max 15 orat hasznaltam...
  • sanzik
    #13247
    Az utóbbi 1 évben a szimes fórumokon azért én találkoztam nem egy behalt G25-el...
    Én már csak akkor mernék venni ilyet ha tudom megbízhatóan az előéletét.
    Ha mindenképp ez a kategória kell akkor megéri spórolni inkább még egy olyan G27-re ami nem öregebb 2 évnél,mert arra van gyártói garancia.
    Vagy ha nincs annyi zseton és nem vagyunk hardcore szimesek akkor teljesen jó és megbízható a DFGT.
    szerintem
  • Solt
    #13246
    Én sem használom, és mégsem adtam el... ráadásul nagyon jó állapotban van.
  • Fehercsoki
    #13245
    Maximum ennyit éri meg rákölteni, ha ennél drágábban van csak akkor inkább DFGT, vagy lealkudod.
  • MauroN
    #13244
    Akkor azt a számot honnan szedted? Azt mondod, hogy akkor már inkább vegyek DFGT-?
  • Fehercsoki
    #13243
    Amúgy nem tőzsdézek, még csak az kéne....
  • Fehercsoki
    #13242
    Minőségi és régi és valószínűleg nagyon nyúzták... Aki nem használta az már rég eladta.
  • MauroN
    #13241
    Te tőzsdézel? :D Egyébként én szerintem használtan 33-at meg ér a G25, ha nincs semmi baja..Oké, hogy már nem gyártják és használt, de akkor is egy minőségi termékről van szó..
  • Fehercsoki
    #13240
    Alkudd le...

    #13239 Használt G25 piaci értékének közelítése. Miért lett volna jobb, ha kerek számot mondok? (mondjuk 32k vagy 33k)
  • MauroN
    #13239
    :DDD

    Mi ez a 32578 Ft? :D
  • arty
    #13238
    most nézek egy g25öt 32579ért, de akkor lemondok róla :(
  • Fehercsoki
    #13237
    Hajrá, de azzal legyél tisztában, hogy DFGT új ára 28 ezer forint, G25t meg 32578 forint fölött nem éri meg használtan megvenni.(új meg már nincs) Sokan 25-28k között hirdetik a DFGT-t és meg vannak róla győződve, hogy annyit is ér=/
  • MauroN
    #13236
    G25 vagy DFGT kormányt vennék!
  • PeAm
    #13235
    Hali!Vettem 1 CANYON Cng-GW4 et és azt szeretném megkérdezni hogy 2 váltó van rajta 1 a kormány mögött lévő fülecskék amik a gáz és fék pedálokkal vannak egyhangolva de én külön szeretném másik gombokra átrakni hogy oldhatnám meg hogy ne a gázt nyomja mikor váltani szeretnék?Van rajta 1 mode gomb de hosszan nyomom vagy egymás után 2 szer akkor sem történik semmi!K0RLEK segítsetek
  • bardocz
    #13234
    Írj a forgalmazónak.
  • JUVEfun
    #13233
    sajna ott sincs ......(ez is ez a cool games kiadás) pedig csak a kód miatt vettem meg!
  • bardocz
    #13232
    Füzetének a hátoldalán sincs?
  • JUVEfun
    #13231
    Az létezik (szintén "pirosmadaras" tescos) ,hogy nekem nincs is a dobozán az online kód ? (vagy vak vagyok és nem látom)
  • Debilon
    #13230
    így van, nekem is valami "CoolGames" szériából van meg a dobozos és a matrica bele van ragasztva a tokba az online kóddal
  • bardocz
    #13229
    Nem a cd-n lévő, hanem a másik. Nekem sem fogadta el elsőre. Ja és nekem nem Tescos, hanem auchanos! Szóval ez biztos nem gond.
  • arty
    #13228
    én g25/27 pedált keresek, az van valakinek? :)
  • neilszab
    #13227
    Logitech G25-höz való tápot keresek (24V - 1.75A), ha valaki tud eladót kérem jelezze!

    Köszi!

  • neilszab
    #13226
    Ami nem a DVD-én van, hanem a dobozban. Steam-be kötőjelek nélkül kell beírni. ;)
  • pointer4
    #13225
    Melyik az az online kód? Mert se a cdkey, se az aktiválós kód nem jó neki. Vagy az aktiválós kód lenne jó, csak a 2k huf-os gagyi tesco dobozoshoz nem jó?
  • lac coo
    #13224
    Nekem volt ilyenem, nem ajánlom !!! Alapból elég zavaró holtjátéka volt ,ami a használat után egyre nőtt, picit tudtam javítani rajta de soha nem volt az igazi. FFB jó, az ékszíjas átvitel szerintem jó ötlet .... Fél évet bírt ....
  • Fehercsoki
    #13223
    Hát akkor ne ott nézd:D
  • Neoncsoves
    #13222
    én amikor utoljára néztem, arukereson a legolcsóbb 33ezer volt...
  • Fehercsoki
    #13221
    Meg hát mi ez a "mifelénk", manapság már mindenből lehet olcsóbbat találni a neten, még kiszállítással együtt is.
  • Fehercsoki
    #13220
    Árulni bármennyiért lehet...