15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #13339
    Nem akarok utólag okoskodni félre ne érts, de szerintem alap, hogy mielőtt nekiállsz a szerelésnek, egyeztetsz velük! Dokumentálod a jelenséget, megírod nekik mi a nyűgöd, és csak akkor állsz neki szétszedni, ha hozzájárulnak... Értem én, hogy ez idő, várni még mindig jobb, mint ekkorát szívni... :S

  • Csabesz6
    #13338
    Senki semmi?
  • arty
    #13337
    Azért ez nem ilyen egyszerű.

    Amikor nekem elromlott a fanatecem, a hivatalos(!) eljárás volt h szedjem szét és cseréljem ÉN az érzékelőt.
    Emellett tudja a fanatec is h gyárihibásak a pedáljaik.

    Ezekután így intézni a garit, vicc.
  • arty
    #13336
    A német minőség a németországban gyártott termék nagyrészére igenis igaz volt.
  • Falkon
    #13335
    Tesvírekre gondoltam... Amikor vásárlás előtt álltam, 5 Mercit megnéztem, abból 4, brazil gépsoré volt, az utolsó meg szétrohadva! Majd egy komolyabbat keresek, ha ott tartok! Egyelőre imádom a bmw-emt! :) 21 éves létére, még mindig nagy tisztelete van! :)
  • RedRiot
    #13334
    OFF:
    Az itthoni 124-esek 80%-a tényleg kotvány, a maradék 20% meg nem eladó. Ezért érdemes külföldről behozni egyet, vagy itthon venni olyat amit nemrég importáltak. Csúnya emberek autója? A maffiózóknál már vagy 15 éve nem menő, a tesvírek is átálltak a lefingott W210-esekre. (Mondjuk az pont nekik is való, az egyik legrosszabb autó amit a Mercedes gyártott. :D)

    Szerintem mostanában érdemes W124-et venni mert a jó példányok ettől olcsóbbak már nem lesznek. Néhány év és ugyanúgy eltűnnek az utakról mint a 123-asok - azokból a kotványok már kidőltek, a szépekhez meg ragaszkodnak a tulajdonosaik. Ugyanez lesz a 24-essel is.
    ON
  • Falkon
    #13333
    Pontosan ilyen kombinàcióval kerestem én is! :) Azért nem ilyen lett, mert nagyon sok rohad, és csúnya emberek közkedvelt autója! Nekem a bömös is 2liter, 5gang manuàl, és klímàs! :) Ja és ehhez tàrsul 4elektromos ablak! Imàdom, de a következő egy 3liter benzin, coupe lesz! :)
  • RedRiot
    #13332
    Nem a komplett burkolatot rögzitettem ragasztóval hanem csak a potméterek statikus részét. Ezek ugyanis a ebben a csodában nincsenek rögzítve normálisan, csak be vannak illesztve két műanyag pöcök közé, felülről meg a burkolat felső része kéne hogy a helyükön tartsa őket. Ez viszont nem bizonyult elegendőnek mert a pedál mozgás közben kiugrasztotta a potikat a pöckök közül.
  • RedRiot
    #13331
    Itthon nincs forgalmazója a Fanatecnek, csak Németországból a "gyártótól" lehet megrendelni a termékeiket. Így a gari-ügyintézés kicsit körülményesebb a bedobom a pedált a kocsiba - visszaviszem a boltba - kicsapom a vackukat az asztalra ügymenettől. Másfelől a fórumokon senki sem írt olyat hogy kapott egy új, hibátlan pedált a hibásért cserébe, vagy pénzt kapott volna vissza a vételárból. A drágább pedálok gariját is úgy intézték hogy küldtek csere loadcellt és cserélje ki a user ahogy akarja. Ennél a pedálnál jelentkező hibákra pedig azt választolták hogy mivel a terméket már nem gyártják nem tudják kicserélni, vegyen a kliens tőlük egy még gyártásban lévő, drágább pedált.
    A probléma sem tűnt olyan bonyolultnak hogy ne tudnám félóra alatt megoldani. Szóval ezért szedtem szét.
  • DummyBoy
    #13330
    Sajnos a pillanatragasztó a legrosszabb választás volt, lehet érdemesebb lett volna kifúrni a csavarokat és másikat betenni ...

    Gari ügyben: igazat adok Soltnak, de veled is egyetértek ... műszaki ember révén a fene megesz, mikor valamit meg tudnék magam is oldani, de szarakodnom kell a gariztatással. Így jártam anno az Enermax tápommal is ... 1 hónap gariztatás, vagy kicserélem benne a ventit magam ... Persze hogy venticsere lett, aminek következtében még ma is működik tökéletesen, de eladni már nem lehet normális áron :(
  • Solt
    #13329
    Ez mind szép és jó, de miért szedsz szét egy garanciális terméket? Ha ezt egy Logitech termékkel játszod el, ők ugyanúgy elhajtottak volna... jogosan!
  • RedRiot
    #13328
    OFF
    Köszi! :) Kétliteres benzines, 5seb. kéziváltóval, automata klímával - ez elég ritka kombináció. Full gyári állapot, semmi tuning. Én is sokáig csak vágyakoztam hogy egyszer lesz egy szép, régi Mercedesem, míg végül januárban megvalósult az álmom. :) Jó érzés reggelente meglátni a ház előtt a parkolóban.
    Ha W124-ben gondolkodsz azért számíts rá hogy más karakter mint a BMW. Nem sportosságra inkább a kényelemre van hangolva.
  • Csabesz6
    #13327
    Sikerült már másnak is elnyalnia a pedáltaposók imbuszfejű csavarjait? Sajnos a bele való fej nyalta el, aztán be is durvultam...később rájöttem, ha erősebben rányomom, old a kötés (tiszta sor, ez mindig így van, csak most valahogy nem volt a bugi a kezemben.) Lényeg a lényeg, a fékpedál és a gázpedál felső csavarjait sikerült elbarmolni...nem vagyok magamra büszke, sőt. Kérdés, hogy ilyenkor mit érdemes? Szétfúrni a két csavar fejét, aztán pótolni másik csavarokkal őket? Amúgy potméter pucolás miatt esedékes a bontás (amit félig sikerült is, akkora résen át mahináltam a technikát, amennyit a pedálok engedtek, lévén azokat nem sikerült leszedni. Poti tiszta lett, viszont elállítottam a fogaskerekeket a potméteren, ezért kb szabályozhatatlan a gáz adagolása. Ezért szeretném RENDESEN szétszedni, leemelt pedállapokkal. Ahhoz viszont ki kéne imádkoznom azt a két benyalt csavart. )

    Bocsi a regényért, mert a kérdésem ugyan egyszerű...de most kikívánkozott, marha mérges vagyok magamra.
  • Falkon
    #13326
    Isten vagy, hogy W124-esed van!!! Álmaim autója, igaz egy E34-et hajtok! :) Majd a következő! :)
    Motor? :) Gyönyörű állapotú!!
  • RedRiot
    #13325
    Német minőség létezik, csak nem a Fanatec-nél. Szerencsére az autómat még nem Kínában rakták össze, és nem ment tönkre féléves korában: :)
  • Fehercsoki
    #13324
    A "német minőség" sosem létezett, csak marketing szöveg, drágán árulnak szart.
  • RedRiot
    #13323
    Fanatec tanmese következik.
    Tavaly úgy döntöttem hogy lecserélem az elhasználódott DFP-met egy hárompedálos szettre. Használt cuccot nem akartam, és a Fanatec Carrera Wheel jó választásnak tűnt: pozitív kritikák és felhasználói vélemények, 900fok, H-váltó, kuplung - ráadásul még szállítással is olcsóbb mint egy G27. OK, fogaskerekes a mechanikája de ez igazán a DFP-nél sem zavart.
    Rendelés után pár nappal meg is jött a pakk Németországból, igényes csomagolás és a tartalma is minőséginek tűnt. Jól is működött minden eleinte, az rFactor HistorX és DRM modjai valamint az iRacing is sokkal élvezetesebbek voltak az új kormánnyal. (Tehát nem a tízéves Pistike rugdosta szanaszét vmi arcade szeméttel szórakozva.)
    Aztán egyszercsak a pedálokat nem lehetett rendesen bekalibrálni: a fék és a kuplung is csak a maximális kitérés kb. 80%-át produkálta. Rákerestem a problémára a neten és rá is akadtam a megfejtésre: a potméterek a pedálon belül nincsenek megfelelően rögzítve, ezért elmásznak a helyükről. OK, pedál szétszed, potik visszarak, pedál összerak, minden fasza. Kb. kéthavonta meg kellett ismételni ezt a rituálét, aztán a múlt héten a gagyi kínai csavarok közül kettő feladta a harcot és beletört a menetbe.

    Ezután írtam (képeket is mellékeltem) a Fanatecnek hogy tudnak-e valami megoldást javasolni. Nyilván a pedál megbontása érvényteleníti a garanciát, de mégiscsak egy konstrukciós hiba okán vált az alig féléves áru használhatatlanná. A válasz az volt amit sejteni lehetett: gari érvénytelen, sorry.

    OK, akkor segítsünk magunkon potik foglalata erős pillanatragasztóval a helyükre, pedál összerak, go! Kuplung és gáz tökéletes, fék maximális jele 25% és 100% között ugrál aztán beáll max. 25-re. Óriási. Pedál felnyit: minden a helyén. Nincs több ötletem.

    Fanatec: Advanced German Gameware -> Primitive Chinese Garbageware

    Senkinek eszébe ne jusson a Fanatec szarjaiért egy fillért is kiadni, okkuljatok a történetemből és vegyetek inkább Logitechet ,akár használtat is! Csoda hogy a Porsche egy ilyen vacakhoz adja az emblémáját és a nevét -> ez max. egy Dacia logót érdemel.
  • Solt
    #13322
    Gonosz vagy pufi a jó Isten áldjon meg... :D
  • pointer4
    #13321
    betallózon neked egy szarvas a szélvédőn :P
  • Solt
    #13320
    Nekem exe betallózás után múkodj van... :))
  • DummyBoy
    #13319
    Mindenhez sikerült :) Csak manuálisan kellett őket váltogatni állandóan :)

    Hogy kicsit ontopik is legyem: volt nálam egy G25 is pár hétig (Sajnálom is hogy visszaadtam, de azzal vigasztalom magam, hogy XBOX-hoz nem jó :) ) és az sem szerette, szóval lehet a probléma az én készülékemben volt, de nem voltam egyedül anno ezzel a problémával, ahogy olvastam a neten ...
  • Solt
    #13318
    Mihez nem sikerül profilt csinálni?
  • DummyBoy
    #13317
    Én mondjuk vártam azt a nagy durranást amit beígértek ... Mondjuk lekopogom, más gondom nincs is a cuccal, de hogy egy olyan "alsókategóriás garázscsapatnak", mint a Logi, nem sikerül megoldani az alkalmazásfüggő profilkezelést az kicsit ciki ... :)

    Ettől függetlenül igazad van, csak ilyen árkategóriában nem éppen jó ómen egy sell and forget termék :)
  • Solt
    #13316
    Az utolsó firmware-l és az utolsó driver-l működik minden normálisan... :) Inkább ne babrálják! :D
  • DummyBoy
    #13315
    Azért ha egy kezemen jobbról balra elkezdem számolni a megjelent FW frissítéseket, és mellette balról jobbra a Driver update-eket, akkor is bőven marad lehetőség, hogy ugyanazzal a kezemmel kifejezzem az érzéseimet xD
  • Solt
    #13314
    Naaaa... azért ez elég túlzó kinyilatkoztatás! :)
  • DummyBoy
    #13313
    Loginál eddig sem érdekelt senkit ... Ebből kifolyólag én nem mernék tőlük mégegyszer olyan HW-t venni, ami 5 ojrónál drágább és SW kell a működéséhez ...
  • Solt
    #13312
  • pointer4
    #13311
    Az úgy se érdekli a kutyát se :P
  • Solt
    #13310
    Én is azt az infót kaptam, hogy a kormányok maradnak... Viszont a G940-s vonalnak végleg vége... :S
  • GPx8
    #13309
    Logitech – The Era Continues..
  • Dietrich
    #13308
    ez onnan ered, hogy az elődjét a DFP-t PS/2-hez rendelte a Sony a cégtől a PC nem volt megnevezve mint használható platform. De mivel USB-s csatlakozója van így semmi gond nem volt vele mikor kijött az 5.0 driver. Utána már írták, hogy jó PC-hez is.
    Volt a kék színű Logitech EX meg a piros EX.
    Előbbit PS2-re utóbbit PC-re adták. árban 13K és 17K volt. Aki tudta, hogy detto ugyanaz a két kormány csak színben tér el a kéket vette meg és használta PC-n :)
  • oneal1
    #13307
    akkor megint az égben lesznek a g25 meg g27 árak...
  • nigthden
    #13306
    Sziasztok, Van egy InfiniMAX TM-STW típusú kormányom, de mikor bedugom csak 3 másodpercenként működik, épp hogy felismeri a gép, de aztán kikapcsol. A kábel nincs megszakadva. Szerintetek mi a problémája?
  • Fehercsoki
    #13305
    Ja nem PS2-vel is kompatibilis, tehát mindhárommal amit írtál.(wiki szerint)
  • zorba3333
    #13304
    Köszönöm szépen a választ.
  • Fehercsoki
    #13303
    Egy féle van, és arról írnak mindenfélét. PC és PS3 kompatibilis.
  • zorba3333
    #13302
    Sziasztok!
    Lenne egy nagyon láma kérdésem DFGT-vel kapcsolatban....
    Létezik, hogy két különböző platformra készült, de azonos típus van ebből a modellből egyforma név alatt?
    Azért kérdezem, mert nézegettem az webshopok kínálatát, és az egyik helyen kompatibilis platformnak PC/PS3, a másik helyen PS2, PS3 van feltüntetve.

    Én PC alatt szeretném használni, így ha netán tényleg két különböző típus van belőle azonos név alatt, akkor nem mindegy melyiket veszem meg, ezért inkább kérdezek a vásárlás előtt.

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • sure
    #13301
    Furcsa, én azt hittem, a DFGT-t vitték a népek, mint a cukrot, kvázi "Momo 2"-ként; szerintem az utóbbi évek legjobb ár-érték arányú kormány/pedál kombója volt, komoly típushibák nélkül.
  • zorba3333
    #13300
    Köszönöm a gyors választ. Sejtettem, hogy valahol sántít a dolog, mert ennyiért nagyon olcsónak tűnik egy 900 fokot forduló kormány, ami "elvileg" FFB-s.

    Nézegettem a DFGT-t, csak közben ráakadtam erre, és mivel olcsóbb, és szintén 900 fokos, gondoltam hátha....

    Köszi ismételten a választ :)