15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #13379
    Ha visszaolvasol találsz róla infókat... PL

    Azóta arról volt szó, hogy a kormányok maradnak, de ezek szerint nem... bízom benne, hogy csak készlethiány, bár akkor nem hiszem, hogy levennék, max azt írnák, hogy nincs raktáron. :S
  • Fehercsoki
    #13378
    Micsoda?:O
  • Solt
    #13377
    Azért amiért a G940... valószínűleg nem gyártják tovább.
  • Solt
    #13376
    Igen? Van erre valami felmérés, vagy ez ilyen spontán rúgjunk magunka megnyilvánulás? :)
  • Fehercsoki
    #13375
    Igen de máshol nincs is rá szükség. Nem tetszik valami a vevőnek rögtön visszaveszik, akkor is ha nincs baja, itt meg megpróbálják a vevőt átverni.
  • JUVEfun
    #13374
    Azért az igazsághoz az is hozzá tartozik , hogy a világon sehol nem próbáltak annyian csalni ,visszaélni a garival ,mint nálunk......
  • Fehercsoki
    #13373
    G27 miért tűnt el logitech webshopjából?:O
  • Neoncsoves
    #13372
    Milyen tipikus magyar? Ha valami szar akkor nem le kell nyelni, hanem odaállni, hogy a pénzedért nem ezt a minőséget vártad... Ennyi. Persze a legjobb ezeknek a cégeknek, ha az emberek inkább nyelnek, ezért mindenhol megpróbálnak keresztbe tenni, garanciáztatásnál, stb. Külföldön is ugyanúgy reklamálnak, csak ott nem kirívó eset az, hogy valaki kiáll a saját dolgáért, meg ott már rájöttek a cégek, hogy jobb betartani az ilyen törvényeket, mert kemény milliókra megb*szhatják őket. Egyébként abszolút nem sértésnek szántam, de sok magyar ember inkább eltűri és lenyeli a dolgokat ahelyett, hogy kiállna magáért.
  • IXEMGabeo
    #13371
    Hagyd ezt a baromságot, ha meg odaszólok és állandóan panaszkodnék akkor meg azért lennék tipikus magyar, mert semmi nem jó...

    Bírtam mindig az ilyen jellegű megnyilvánulást. Legalább Arty-é építő jellegű kritika volt
  • Neoncsoves
    #13370
    birkatürelmű nép ez a magyar... aztán majd elérünk egy pontot amikor elfogy és robbanunk...
  • arty
    #13369
    Más embert is azért koptatnak le - téged is - mert "senki" nem akar foglalkozni a dologgal. Majd ha lesz 5 bejegyzés a vásárlók könyvében hasonló esetekről, akkor kapnak egy millás büntit és utána talán átgondolják, hogy mi éri meg jobban - gariztatni vagy elsunnyogni.
  • IXEMGabeo
    #13368
    Teljesen mindegy más embert is ugyanígy megpróbáltak volna lekoptatni ilyen téren...Valaki hagyja, valaki nem. Én nem fogok idegeskedni azon, hogyan álljak "bosszút" nem szeretek ilyen dolgokkal szenvedni még akkor sem, ha tisztában voltam vele, hogy ezek a nagy szemetek, mert állandóan a vásárlás utáni 3. napra hivatkoznak.

    Ez az ipon
  • arty
    #13367
    Na, ezért néznek birkának. Magadnak csinálod.
  • IXEMGabeo
    #13366
    Szóval Thrustmastert ne vegyen senki, aki kicsit agresszívan vált...
  • IXEMGabeo
    #13365
    Gondoltam rá csak nem vagyok balhés típus... Ez már másfél éve volt úgy voltam vele akkor leszarom használom amig tudom, de egyszerűen ez, ha használva van akkor nem bír ki 1-2 hónapnál többet. (Váltója)
  • arty
    #13364
    Hazudtak. Amennyiben "megrendült a bizalmad" a termékben a sok meghibásodás miatt, és mivel látható, hogy javíthatatlan a termék, elállhatsz az üzlettől, a vételárat ki kell fizetniük.

    Ha erre nem hajlandóak:
    - fenyegetőzés, törvényre hivatkozással
    - beírsz a vásárlók könyvébe (leírod az esetet)
    - fogyasztóvédelemmel beszélsz, hogy mit tudnak tenni
  • Fehercsoki
    #13363
    Igen addig lehet INDOK NÉLKÜL, de ha már 3x volt javítva és megint szar akkor jogodban áll visszakérni a pénzed és vissza kell adniuk.(nem ám vásárlási utalvány formájában!) Ha ezt nem teszik meg akkor említsd meg a fogyasztóvédelmet...
  • IXEMGabeo
    #13362
    Azt már próbáltam arra hivatkoztak, hogy a termék megvásárlása utáni 3. napig lehet visszakérni a pénzt...
  • Fehercsoki
    #13361
    Bizony ennyi alkalom után kérd vissza a pénzt, ez jogodban áll.
  • arty
    #13360
    visszaviszed, pénzt visszakéred, veszel DFGT-t ... :/
  • IXEMGabeo
    #13359
    Van valakinek Thrustmaster RGT Clutch kormánya?

    már vagy 3x vittem vissza amikor még garanciális volt, ebből 2x ment tönkre a váltókar (lefele váltásnál) most vagy én vagyok agresszív vele vagy pedig ez alapjáraton típushiba a thrusmastereknél....Megint megy el a rúgója ennek a szarnak sajnos, de már nem viszem vissza.

    Van valakinek valami tippje miképp lehetne megjavítani a hibát?
  • unrealnoise
    #13358
    sorry srácok, de eladó egy elég komoly MABO cockpit meglehetősen jó áron szvsz. :) állítható üléssel, bill-, H-váltó-, monitor-, pedál- és kormánytartóval. hátha valakit érdekel. :) az ár irányár. link
  • Fehercsoki
    #13357
    Csak azért kérdeztem mert láttam olcsón de akkor mind1.
  • thedriver
    #13356
    Csak tűnik. Elég sok gond van a pedáljával, el szokott törni a műanyag pár hónap után, és a 270 fok elég kevéske, ha szimulátorozni akarsz...
  • Fehercsoki
    #13355
    Szerintetek Ferrari F430 kormányt megérheti megvenni? Csak 270 fokot fordul és árban DFGT körül van, viszont minőségibb.(nek tűnik)
  • Rainbow15
    #13354
    Na hát végülis átrágtam magam a kommenteken. Az egyik hozzászóló írta le, hogy neki egy feszültség védő dióda ment tönkre. Gondoltam próba szerencse, kiveszem, aztán megnézem megy-e. És igen, működik :) Már csak szereznem kell egy ilyen diódát.
  • Rainbow15
    #13353
    Ti ebből értetek valamit? Gyenge az angolom. Ugyan az a gondja neki is. Egy másik oldalon olvastam, hogy az a fekete kis sz*r eltört neki, azért nem volt jó. A linkelt gyereknek nincs eltörve, nekem sincs, de nem értem mit magyaráz. Örülnék ha csak ennyi lenne a gondja.
  • bardocz
    #13352
    Elektronikai boltokba nézelődj szerintem. Ezek nem ilyen horror összegű cuccok szerintem. Az is lehet, hogy tudod olyannal helyettesíteni, ami nem pont ugyan úgy néz ki.
  • Rainbow15
    #13351
    Igen. Most nézegetem youtube-n van 1-2, azt írják optikai szenzor csere. Csak azt nem tudom, hol kapok ilyet, ebayen nincsen.
  • Fehercsoki
    #13350
    Nem szoktak de azért még nyilván megeshet, felismeri a gép meg minden csak nincs hatása annak ha elforgatod?
  • Rainbow15
    #13349
    Logi DFGT kormányom elromlott, a kormányzásra nem reagál. Játék közben először az FFB volt furcsa, aztán újraindítottam a gépet, utána már a kormányzás nem működött. Más gépen sem. Mi lehet a gondja? Elvileg a DFGT-k nem szoktak elromlani.
  • shakwill
    #13348
    Üdv mindenkinek! Ölembe hullott egy" hama MS-900 force wheel" kormány+pedál. Oda akarom ajándékozni egy ismerősömnek, hogy a srácai játszanak vele, viszont nem találok hozzá xp drivert. az eredeti driver még w95-ön és 98-on muzsikált. A cucc működne ha lenne driver. Ha volna egy vén májer aki segíteni tudna hálás lennék neki, mert az ismerősnek esélye sincs ilyesmire pénzt kiadni, A kormány a maga idejében eléggé menő volt, mai megfelelöi bőven ötven rugó felett kaphatók.
  • Falkon
    #13347
    Már csak 1 évem van, az a bizonyos technikum! :) Talán nem vérzek el! :D
  • Csabesz6
    #13346
    :D Még jó hogy eljöttem onnan...na OFF vége.
  • Falkon
    #13345
    Nagyon jól megy a Fàynak! :D Ilyennel jutalmaznak! :D
  • Csabesz6
    #13344
    Honnan van neked Bömösöd, Fáyis ösztöndíj? :D
  • Laceee
    #13343
    Nekem lett egy Driving Force GT-m, meg egy -50%-os G27-em, 2 hibás DFP-ből :)
  • Solt
    #13342
    Na igen... kíváncsi lennék, hogy a garanciális reklamációk hány százaléka valós... :S
  • arty
    #13341
    kiváncsi lennék h logitechen ez csak itthoni gyakorlata-e (megérteném, a sok nyerészkedő kecsegnek pedig köszönöm :( )
  • Solt
    #13340
    Az megint más, amikor ők mondják, miután megtörtént az egyeztetés! Hiába széria hiba, honnan tudják, hogy a szétszedés előtt is rossz volt?

    Egyébként meg úgy néz ki megszűnt a jó világ a Logitechnél is... a náluk vásárolt cuccok garanciális ügyintézése átkerült valami FixIt rendszerbe... nincs csere kapásból, elviszik és javítják, ha valaminek nyűgje van.