15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #13539
    Akkor linkelem megint :)
    tessék
    most nincs, de ha megrendeled pár napon belül lesz..mivel, hogy nem csak kisker hanem nagyker bolt is nem kell másik nagykerre várniuk.
  • Banki67
    #13538
    Üdv!
    Nekem van egy Thrustmaster RGT FFB Clutch kormányom, a problémám vele az hogy elnyíródott a csavarmenet az aljában, így nem tudom rögzíteni. Egyrészt az érdekelne, hogy lehet-e találni ehhez a kormányhoz valami szétszerelési útmutatót. A másik kérdésem meg az, hogy milyen alternatív megoldásokat tudnátok javasolni, amivel tudnám pótolni a kormánynak azt az alsó részét?
    Előre is köszönöm!
  • Neoncsoves
    #13537
    Én valószínűleg megválok a DFGTmtől, ha érdekel írj privit.
  • Fehercsoki
    #13536
    Hardverkerbe szinte hetente érkezik a DFGT, szóval nagyon sokat csak nem kell várnod.
  • unrealnoise
    #13535
    ááá, de utálom. nemrég vettem egy ilyet wheelstandpro, aztán ugye kormányom még nem volt, a G27-től korábban megváltam, konzolhoz bőven elég lenne egy DFGT is, erre nincsen sehol... :( Ahol meg van, ott baromi drága, másfélszeres pénzért én nem veszek kormányt...

    Most mi van? Elfogytak teljesen? a Logitech leáll a gyártással? Vagy új Gran Turismo, aztán új GT kormány készül? Érdemes várni még? h*rdverkerben "elő van" rendelve, csak nem akarok hoppon maradni, hogy ne maradjon, aztán a végén még ez a mobil cockpit sem lesz mivel használható... :( (már ha pl az új GT kormány jelentősen más felfogatásal bírna...)
  • Szabi84
    #13534
    30-33 belefér, a drága e felett például a mediamarkt:D 50ezer
  • Neoncsoves
    #13533
    Még várok egy kicsit, hátha megint megjön az isteni sugallat és elkezdem használni a kormányt, bár kétlem... Szeptembertől ha minden igaz egyetemre megyek, koleszba úgyse viszem magammal a cuccot, itthon szinte nem is leszek... Eladás lesz a vége sajnos :(
  • Fehercsoki
    #13532
    Igen, az a reális ár, de a sok nyomi (sokkal) drágábban árulja PH-n, szóval kezdj te is magasabb áron. Láttam én már használt DFGT-t 25k-ért is.(ami új ára ha kuponnal veszed amit szintén be lehet szerezni PHról)
  • Neoncsoves
    #13531
    Szerintetek egy 3-4 éves DFGT-t (jól működik, kb 2 hónapot volt folyamatosan használva, azóta csak alkalmanként... évente kb 2x) mennyiért lehetne elpasszolni? 15ezer reális ár érte?
  • Dietrich
    #13530
    Mit jelent az hogy drága? Korábban linkeltem ott ha nincs is beszerzik pár napon belül. 30-31K.
  • Fehercsoki
    #13529
    Most drága, akinél 3k volt az nem is hirdeti, de érdemes lehet várni ha számít az a 2k.(vagy alkudni)
  • cselt
    #13528
    Akkor annyi, tippeltem, felnéztem apróra és 5k-ért találtam egyet.
  • Falkon
    #13527
    Nekem van egy, ami lehet megy eladàsra. 2 éves kormány, de 1,5 évet a sajàt dobozàban pihent.
  • Fehercsoki
    #13526
    5-10k inkább 3k.(legalábbis amikor legutóbb néztem ennyi volt)
  • cselt
    #13525
    Logitech osztogat 50%-os kuponokat azoknak akiknek meghibásodott a terméke, de nem tudják/akarják javítani. Ilyen kuponkódokat árulnak apróban, amit megveszel 5-10k-ért és a logis webshopban féláron megveszed a kormányt. Így kb a legolcsóbb bolti árra tudod kihozni, viszont gyártói garanciád van, nem fognak szarozni veled ha baja van a kormánynak.
  • Szabi84
    #13524
    Ez mit jelent pontosan?
  • Fehercsoki
    #13523
    Vegyél logitechtől 50%os kuponnal.
  • Szabi84
    #13522
    Elfogytak a logitech driving force gt-k alig találok, ami van az meg drága:S
  • Pitbull1111
    #13521
    Üdv !

    Lenne egy eladó Thrustmaster T500 Rs Kormányom,Valamint hozzá egy Cockpit Sportüléssel,momnitoregér és billtartóval.220.000.Magyar Forintért(Aki pedig leszámolja kap hozzá egy rev burnert is ,illetve egy műszerfalat gombsorral gamepaddal sli kijelzővel grátiszba)
    Privibe tudok csak képeket küldeni,mert ide sose tudom feltölteni.
  • Stig95
    #13520
    Tudja valamelyikőtök mi a különbség a régi és a frissített G27 között?
  • bardocz
    #13519
    Az a pedál kábele, ami a kormányba megy.
  • Falkon
    #13518
    Sima usb :)
  • hungary27
    #13517
    18:52 nél
  • bardocz
    #13516
    Azok nagyon régiek lehetnek, vagy nagyon alsó kategória. Mind USB-vel kapcsolódik.
  • hungary27
    #13515
    Ez is egy megoldás. :)

    Amúgy ezek a kormányok simán usb-vel kapcsolódnak? Mert mintha olyan kapcsolót is láttam volna mint amilyen a monitormonak van.
  • Falkon
    #13514
    Vagy veszel egy másik logitech kormányt (wingman pl) és annak a gázpedálját használod kuplungnak :) Nekem így van kivitelezve a dolog :) (Eladó a dfgt-m + wingman-om)
  • cselt
    #13513
    Szerintem is inkább DFGT a kettő közül. Kuplungot max gombra rakod, úgyis az esetek 90%-ban auto kuplunggal megy az ember (legalábbis én).
  • Fehercsoki
    #13512
    Egyébként meg az a thrustmaster kormány elég gagyi, és a kuplunggal nem sokra mész H váltó nélkül, 270 fok meg nagyon kevés. Logitech azért minőséget kínál.
  • hungary27
    #13511
    Köszönöm
  • Fehercsoki
    #13510
    Sokkal inkább a DFGT mint bármi más.
  • hungary27
    #13509
    Üdv!
    Kormány vásárlása előtt állok, régen volt egy Saitek R100-as kormányom, de egyszer csak elromlott a váltója. Csak hobbi szinten használtam, mert ugye nem is FFB kormány. Most szeretnék picit komolyabban szimulátorozni, (nem célom világbajnoknak lenni) ezért szeretnék egy FFB kormányt vásárolni. Két terméket választottam ki. A Thrustmaster RGT FFB Clutch-ot és a Logitech DFGT-t. Mindegyik terméknek vannak előnyei és hátrányai a másikkal szemben. Sok keresgélés és olvasás után a Logitech mellet döntenék. 900°, Logitech, sok gomb. Azonban nincs kuplungja. Ez szerintetek mennyire baj a szimulátorozásban? Esetleg tudnátok ajánlani ebben az árfekvésben jobb kormányt?(én személy szerint nem találtam és a Logitech kormány állítólag best-buy) Előre is köszönöm.
  • komorszabi
    #13508
    Azt még hozzá tenném az előzőhöz, hogy még tegnap normálisan működött
  • komorszabi
    #13507
    Thrustmaster ferrari gt experience
  • Falkon
    #13506
    Milyen kormány?
  • komorszabi
    #13505
    Sziasztok, kellene egy kis segítség. A pedáljaimmal vannak problémák, egyszerűen úgy érzékeli a tengelyeket mint hogyha gombok lennének, próbáltam a vezérlőpultban a kalibrálást megcsinálni de semmi változás. Próbáltam hogy kihúzom aztán vissza be, de nem segített.
  • bardocz
    #13504
    Gamepadok meg joystick is van, talán a sikeresebb termékeiket meghagyják játékfronton.
  • Solt
    #13503
    No megint van G27 a Logitech shop-ban... örülünk... :)
  • Solt
    #13502
    Persze! Igaz az 1 év amit adnak a TIR-re, nem sokat ér...
  • Ombika
    #13501
    Garit is kaptal igy hozza??
  • bardocz
    #13500
    Akkor lehet lecsapok rá. Ezt holnap visszaviszem, elvileg garanciás, aztán hátha adnak egy jót helyette. Bár kétlem, hogy lesz raktáron.