15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Marcinko
    #13779
    SteelSeries Simraceway SRW-S1 Gaming Steering Wheel

    Tudom, hogy nem force feedbackes de valakinek van tapasztalata erről ?
  • pointer4
    #13778
    Nincs még Európa felkészülve az ötletes csóró Magyarokra
  • BooMiller
    #13777
  • arty
    #13776
    szervizelik a sok csaló miatt
  • Nyilas Lehel
    #13775
    most jöttem rá hogy mindjárt lejár a garancia a már garanciáztatott DFGT-m ről,
    hogy tudjátok még mindig küldenek másikat vagy most már szervizelik
    szerintetek mit csináljak? nem ártana most már valami jobb kormány
  • Tirdi
    #13774
    900° megvan, FFB finomítás lenne a lényeg. Megköszönném ha elküldenéd. :)
  • Marcinko
    #13773
    Nekem ez jött be:
    https://www.youtube.com/watch?v=OOh6MEBy-ko
  • Norby646
    #13772
    Nem tudom aktuális-e még, ha gondolod én nagyon szívesen elküldöm a kormányhoz valló beállításokat. Nekem g25 van de a 900 fok a lényeg. Amúgy inkább az ets 2 topikba kellett volna írni ezt. :)
  • BooMiller
    #13771
    Lényeg hogy megoldódott:)
  • Tirdi
    #13770
    Na jó, most már tényleg nagyon szégyenlem a pofám a sok hsz.-ért.
    DFGT ETS2 beállításokat küldenétek? És ezeket valahogy fájlból lehet betölteni?
  • Tirdi
    #13769
    Köszönöm mindenkinek a segítséget, aki segített a problémámban, és bocsánat az egy oldalon keresztüli hülyeségemért. Windows Installer frissítéssel megoldódott a probléma.
  • Tirdi
    #13768
    Kipróbáltam a telepítőt másik gépen, kiderült, hogy ki kéne jönnie még egy telepítőnek, ami a Profilert telepíti. Így szerintem csak a drivert telepítettem, kérdés miért nem jön elő a Profiler telepítő. Víruskeresésé, amint be tudok üzemelni egy vírusirtót.
  • Tirdi
    #13767
    Nem terveztem. De lehet átgondolom...
    Az a baj, lassabban mennek úgy a dolgok, jobban zabálja a Win7 a gépet.
  • arty
    #13766
    Marad a win reinstal... W7 lesz?
  • Tirdi
    #13765
    Hát oké, de a lényeg, hogy látnom kéne.
  • BooMiller
    #13764
    Nem rak semmiféle ikont sehova...nálam a tálcán van a felnyíló kis ablakban a logitech profiler és onnan indítom ennyi..de ugyan úgy elérhető a vezérlőpult/game controllersből..
  • Tirdi
    #13763
    Itt kezdtem. Nem vagyok hülye. Átnéztem mindent, nincs. Win újratelepítés lesz, előtte víruskeresés.
  • chilios
    #13762
    Valahol meg kell lennie, ide rakja magát:
    C:Program FilesLogitechGaming Software
  • Tirdi
    #13761
    SP3, nem változott semmi. NINCS nyoma a telepítésnek. Rendesen ikont kéne raknia az asztalra? Tényleg, mi lehet az oka, hogy egy telepítő nem csinál semmit? Nem dísznek vettem egy 40 000FT-os kormányt.
  • arty
    #13760
    nem lehet windowst 64bitesíteni, az tuti nem lehet gond

    az sp3 hiánya már inkább fájhat bizonyos programoknak....
  • Tirdi
    #13759
    Van tulajdonságok, speciális minden ott, de hasznos dolog biztos nincs. Régebbi kormányomnak nem volt drivere.
  • Tirdi
    #13758
    Hirtelen abban sem vagyok biztos, nem varázsoltam-e valahogy 64bitessé az XP-t. Hol is lehet ezt megnézni? Rendszertulajdonságokba nem találtam, pedig mintha ott lett volna. Volt nemrég egy kis zűröm, ezért épp SP2 van fent, ez nem lehet probléma?
  • bardocz
    #13757
    Játékvezérlőbe van pedig emlékeim szerint. Jobb klikk, és tulajdonságok, vagy speciális, vagy valami hasonló. Drivert fel se kell rakni, felismeri magától. Momo-t használtam úgy, és mindent tudtam állítani a szögön kívül, de az meg logikus hogy nem volt.
  • Tirdi
    #13756
    Be tudnám én állítani de nincs hol.
    @bardocz
    Nekem nincsenek fülek. Vezérlőpult, játékvezérlők. Sima, haszontalan kalibráló. Nem tudom vele megértettetni, hogy ez 900°.
    @Norby646
    Igen, XP 32bit-et szedtem le, kb 5x. Települ, nem mondja meg hova, nyoma nincs.

    Gondolom az a szoftver kéne ahhoz, hogy érzékelje a játék a bajos gombokat, a 900°-ot, és a pedálok is jók legyenek. Full lenyomva nem jelez teljes gázt.
  • Norby646
    #13755
    Az xp-hez való drivert szedted le? 32 vagy 64bit-es változatot kiválasztottad a letöltésnél?
  • bardocz
    #13754
    Hát márpedig ott lehet a szöget, ffb-t, és hasonlókat állítani. Eszközök fül alatt talán, vagy játékvezérlők.
  • Szabi #13753
    user error :D

    a DFGT nekem így tetszik minden játékban


    az ETS2-es beállításaimat meg átküldhetem ha kell
  • Tirdi
    #13752
    Lófaszt se lehet ott állítani...XP alatt? Nem tudom ETS-ben beállítani a duda gombot, váltót, tekerőt, PS gombot...
  • bardocz
    #13751
    Hagyd a picsába, vezérlőpultban keresd meg, úgyis ott kell állítani a fontos dolgokat.
  • Tirdi
    #13750
    Nem akarja sehogy. Legfurcsább, hogy nincs nyoma telepítésnek. Esetleg valaki tudna régebbi verziót küldeni?
  • hungary27
    #13749
    Töröld le, és rakd fel újra. Telepítés előtt húzd ki a gépből a kormány usb-jét, majd amikor a telepítő kéri dugd be azt. Így fel fogja majd ismerni.
  • Tirdi
    #13748
    Akkor jó, ezt már fölraktam. De nem látom következményét, hol lehet megnyitni?
  • Norby646
    #13747
    Innen tudod leszedni, csak válaszd ki, hogy milyen op.rendszert használsz.
  • Tirdi
    #13746
    A Logitech Profilert honnan szerzem meg? Leszedtem valami Gaming Software-t, de nem látta a DFGT-m. Melyik progi kell ennek a beállítására?
  • Tirdi
    #13745
    Oké. Köszönöm a válaszokat!
  • chilios
    #13744
    1. ilyennel tudod használni.
    3. Nem árt, tekergetheted nyugodtan :D
  • Szabi #13743
    1-nem, nekem klaszikus eu-s van, többi passz :D
    2-de, viszont praktikusabb Logitech oldaláról frisset tölteni
    3-hm ? :DD
    4-az enyém 4éves, nem ótvam hűdenagyon, de nem is toltam rá ruhásszekrényt :D
    5-könnyedén, a balratekerést is egy gombnak érzékeli és a jobbratekerést is
    6-amikor bedugod akkor igen, de ha bedugva hagyod akkor logitech profileres beállítás függő, én 20%os középre ugrásra raktam, nekem az bevállt
  • Tirdi
    #13742
    Sziasztok!
    Megjött a DFGT-m. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Tesztelni még nem tudtam élesben, mivel nem vagyok erre alkalmas gép közelében.
    1-Amerikai dugós adaptert kaptam hozzá, amire az van írva, hogy 100-240V. Ez azt jeleni, hogy érzékeli a feszültséget, és jó neki az amerikai feszültség is, és a 220 is? Ti is ilyet kaptatok, és hogy oldottátok meg a bekötést?
    2-Driver CD-t, kézikönyvet nem kellett volna mellékelniük?
    3-Nem árt neki, ha elektromos bekötés nélkül használom? Egyáltalán lehet így használni?
    4-Kábel elég vékony, nem megy tönkre hamar? Nagyon óvni kell?
    5-Azt a tekerőt miként érzékelik a játékot?
    6-Ha be van dugva, a kormány autómatikusan középre ugrik? Ha igen, ki lehet ezt kapcsolni?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Anonymus2011
    #13741
    Üdv, a minap szétszedtem kicsit a kormányomat, mert váltásnál előfordult hogy kettőt váltott egyszerre, és gondoltam befújom wd-40-el, meg is tettem, meg még a kormány belső részét is fújogattam a force feedbacknél, leszedtem onnan is a burkolatot. Kipróbáltam, minden fasza volt sokáig, aztán egyszercsak vmi kattanás volt, és hülyén viselkedett a force feedback és gyenge is lett, mostmár lassan kalibrál be és zajos kicsit. Én ártottam neki? :D Már több mint 3 éves, lehet 4 is.
  • arty
    #13740
    ha van régi gamepadod, amit szétkapnál, átépítenéd és amihez driver is van, annyira nem....