15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Firerock
    #3450
    DFP???
    azmegmi?
  • Ombika
    #3449
    Hoztam ps2-hoz es probaltam csupan annyi es DFP-m van ,tudom mennyi a kulonbseg eg es fold!! :S
  • Firerock
    #3448
    De miért?Megijesztesz:o
    már késő de mi a gond vele?
  • Ombika
    #3447
    Sose vennem meg autoszimre ez a tapasztalat!! :))))))))))
  • CaviaR
    #3446
    Sziasztok!

    Van egy Thrustmaster Force Feedback Racing Wheelem, és valami baja van. Megvan már 6-7 éve, már nem is emléxem pontosan, ahoz képes elég jól tartja magát. :)
    Szal probléma az, h bekapcsolom, megy minden jól, majd kb 10 perc játék után leáll a forcefeedback, nem reagál semmire szal kifagy az egész. Ilyenkor kikapcs-bekapcs és megy, viszont ekkor a játékot is újra kell indítanom, és így már nem poén.

    Viszont ha kihúzom a pedált és a kormány alatti pedálokkal tolom, akkor nem fagy ki. Lehet h meg van törve a kábel? Segítsetek plíz!
  • Firerock
    #3445
    Hellosztok
    tudnátok mondani tapasztalatokat a Logitech Formula Force EX-el kapcsolatban
    igaz mrá megrendelte Péntekre ittvan de mire számíthatok
    vannak komoly bajai(hibái)vagy jó az egész!?
    cárom válaszotokat
  • Csokis
    #3444
    Már mind1! Másik fórumon már válaszoltak.
  • Csokis
    #3443
    Sziasztok!

    Remélem elfér itt a kérdésem. Adva van 1 használt (haveré) Logitech WingMan Formula GP (tehát nem FF-es!) USB-s kormány, amit meg akarnék venni, így ideadta tesztelni. Minden tökéletesen működik! Kicsit poros, de megtakarítom meg kis zsírt is kap, ez nem gond, de! A pedálokat és a kormányt összekötő kábel végén lévő dugó olyan, mint a telefonkagylót és a készüléket összekötő vezeték végén lévő dugó. Ennek a kis "kapcsa" le van törve, így nem marad ugyebár a helyén csak, ha a vezetékre teszek nehéz tárgyat. A kérdésem az, hogy ilyen dugót konkrétan lehet külön kapni vagy vegyek ilyen telefonkagylót és a telefont összekötő spirál vezetéket a T-Comba (200HUF körül van) és azzal toldjam meg?! Ez utóbbi nem munka nekem (szépen zsugorcsővel meg tudom oldani), de azért a külön kapható dugó jobb lenne! Havernak van ilyen összeszorító fogója (azt hiszem krimpelőnek hívják ) és akkor úgy azért szebb lenne.

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Lacika 79
    #3442
    lásd #3418

    "harmadrészt ez egy fórum, ha nem tetszik a beugatásom, akkor ne olvasd és ennyi :D"

    olvasgasd sűrűn, ezt Te írtad. ;)
  • Streetwarrior
    #3441
    Én erre gondoltam.És nagyon kényelmesek a pedáljai...
    http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=12933
  • Bucser
    #3440
    És van aki miután begyakorolta a G25-öt eredményesebb tud lenni vele mint a régi kormányával. Ez csak megszokás kérdése...
  • Ombika
    #3439
    Okes,de en tok mas oldalrol kozelitettem meg es o arra valaszolt ,most meg mast mond loll!! :)))
  • Tomo15
    #3438
    Erre gondoltam.
  • guardian hero
    #3437
    Nem erről van szó... a G25 a három pedál és az "igazi" váltó miatt valósághűbb vezetési élményt nyújt azokban a játékokban, amik támogatják ezeket. Ez a teljesítmény rovására megy valószínűleg, de van, akinek az élmény előrébb való, mint a tizedmásodpercek.
  • Ombika
    #3436
    Oks,akkor mond nekem azt ha vki nemtud elso lenni es DFP-je van,de ha adsz neki G25-ot elso lesz,mert akkor kuncogni fogok!! :)))))))
  • bertino
    #3435
    ja, az elég hülye módon néz ki
  • guardian hero
    #3434
    Olyan a pedálja, mint egy varrógépnek...
  • bertino
    #3433
    Trust GM
  • Tomo15
    #3432
    Nem csak az a lényeg:)
  • Ombika
    #3431
    HA van erzeked hozza,akkor DFP-vel is lazan elso tudsz lenni!!!
  • Streetwarrior
    #3430
    Truckd szerintem a Trust GM széria környékén nézegess.Ott a force feedbackes változat nagyon jó.Tudom,mert nekem is volt.Azt hiszem azt most 15 körül van.Szeritem azt vedd meg : jó pedál és 250 fokos forgathatóság.Ha nem hajtod szét,akkor egy örökélet...
  • Streetwarrior
    #3429
    Köszi a tippet,szerintem akkor még gyűjtögetek.Szeretnék komolyan versenyezni online ligákban,így szerintem marad a G25.
  • Tomo15
    #3428
    Ha komolyan tolod az autós szimulátorokat akkor igen!
  • Truck Driver001
    #3427
    A DFP-t énis nézegettem,de 15fölé nem nagyon akarok menni.
    Egypk köszi a véleményt!;)
  • Streetwarrior
    #3426
    Lenne egy nagyon fontos kérdésem.Megéri nekem gyűjteni a G25-re vagy annyira nem rossz a Driving Force Pro sem?Nem tudok dönteni.Please help,ki mire szavaz...
  • Mersant
    #3425
    nekem 1 Logitech Driving Force Prom van, ez olyan mint a Formula Force EX, csak a PS2es verzió, és 900°. kulso atmeroje 24cm, nekem elsore kicsit kicsinek tunt ,hisz ahhoz vagyok szokva ami a kocsiban van, de meg lehet szokni, ma mar nem zavar ,de azert lehetne nagyobb. a valtokart azert ne mlatod mert nem pillango, hanem 1 kb. 2cm szeles kapcsolo van a kormany mogott, szerintem nem gaz hogy ilyen kicsi, mert ugyis ugy fogom a kormanyt hogy kezre esik. Saitekrol nem tudok nyilatkozni
  • Prézli
    #3424
    Eladó nagyon jó állapotú, megkímélt, imádott Logitech MOMO kormányom. Az ok amiért eladom az, hogy a helyére beköltözött egy G25 és már csak a helyet foglalja.

    Irányár: 22K (alkudni lehet, de csak mértékkel)
    Helye: Pécs
    (Ha érdekel, küldök róla fotót, videót)

  • Truck Driver001
    #3423
    Szép napot emberek.Kormány vásárlása előtt állok,csak nem tudom épp melyiket vegyem a kettő közül!Igy segitségeteket kérném!:)
    Nos mit mondtok melyiket?
    Logitech Formula Force EX - Ez nem tűnik rossznak,csak nem tudom a kormány kerék átmérőjét,[élőben még nem láttam] és azon kivűl azt irják a kormánykerék mögött van 2váltókar.Ezt egy képen se vettem még észre,még oldalnézetből se.A másik,pedig egy Saitek Impact 3in1.Ez csak a váltókar miatt tetszik,bár ilyet se láttam még élőbe,igy nem tudom mekkora!:)
    Ezen kivűl nem találtam volna konkrét leirást,hogy a Saitek Force Feedback-es lenne.Na mind1.Várom a véleményeket!;)
  • bertino
    #3422
    másrészt inkább örülj neki, hogy nem modi adott büntipontot, jobb is, hogy én mondtam :-)
    mert ilyenér már BAN is előfordult párszor

    harmadrészt ez egy fórum, ha nem tetszik a beugatásom, akkor ne olvasd és ennyi :D
  • bertino
    #3421
    így van, ide se szoktam szagolni
    sose
  • Cowek
    #3420
    Jól gondolod :-)
  • Ch_Slater
    #3419
    gondolom egyel lentebb szántad :)
  • Cowek
    #3418
    Simán be szoktuk ám írni ha eladó valami jó cucc, mert ide biztos ilyen érdeklődésű emberek járnak. Ide sem szoktál szagolni, de azért beugatsz...
  • guardian hero
    #3417
    Akkor bocs... csak láttam, keresnek itt páran kormányt, gondoltam beírom. Törölje valami moderátor, nem szeretném sérteni senkinek a lelkivilágát.
  • bertino
    #3416
    nem bolhapiac...
  • guardian hero
    #3415
    Eladnám jó állapotú, megkímélt USB-s Microsoft Sidewinder Force Feedback kormányomat. Eredeti doboz, budapesti személyes átvétel előnyben. 12eFt.

  • Rolesz
    #3414
    PH-s Logitech G25 teszt
  • Yulcsa
    #3413
    köszi az infokat! igazából a ThrustMasteres lett volna a legjobb, de olyant nem lehet már kapni :( :( :( :(
  • Tomo15
    #3412
    Ha valakinek nagyon kell dfp, akkor érdeklödjön a Dunaplázai 576-nál. tegnap este még ott volt egy.
  • Ombika
    #3411
    G25 van csak,de sokkal magasabb ar kategoria,nem ertem logitech uzletpolitikajat ,hisz nem mindekinek telik ra!! :(((