15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Firerock
    #3490
    tévhitben vagytok
    én 14ért vettem...
    és sztem haggyuk ezt a zsar nemszar témát
    mert 1 MOMO 24
    és azért majdnem két EX-et tudnák venni...
  • bertino
    #3489
    EX-ért 16ot ? én se adnék
    én holnap fogok reményeim szerint a wingman FF-ért fizetni annyit...
  • Ombika
    #3488
    Igen sajnos megszuntette logi es 2 honapja nagykerbe se jott es nem is lesz csak G25!! :S
    Hat ne haragudj,de ha vki kiad Ex-ert 16 rugot ,akkor inkabb varjon es tegyen hozza es vegyen Momot!!!
  • Rücsök
    #3487
    Hát neked biztos nem drága.. Van ki inkább másra költ ennyi pénzt, nem kormányra, amivel néha játszikAmúgy én DFP-t alig látok a boltokban
  • Ombika
    #3486
    VElemenyemet mondtam el vazze(tudtammal nem en kerdeztem),de jol haladsz a bann fele latom!! :))))
  • Firerock
    #3485
    most mit kell fikázni álladóan mindent??
    ezt tudod csak??
    :#3482
    #3473
    #3468
    #3456
    #3447
    gratulálok köszünjük a segítséget!
  • dashed_
    #3484
    ez az elrangatas lehet azert van mert meg van torve vhol a kabel .. nekem a jo oreg Formula Force GP-mnel volt ien.. en ujrakabeleztem ,es utanna jo lett.. de ha nem szeretnel barkacsolni akkor vid vissza gariba ha meg van ra..
  • SAXx
    #3483
    Hali
    Remélem jó helyen járok, keresgéltem a topikok között és hátha majd itt tudtok segíteni :)
    Van egy Logitech Formula Force EX Force kormányom, amivel van némi gondom. A probléma a következő: játék közben (mostanában RACE), néha a kormány center pontja, remélem jól fejezem ki magam, elállítódik... aztán egy teljes jobb-bal kormányzás után visszaáll. Ez a kisebbik gondom. A másik, hogy néha elránt. Hogy szemléltessem, pl. féktávon megyek egyenesen, a kormány meg se mozdul, mégis hirtelen elránt, általában jobbra. Ez miért lehet? Poros? Vagy más baja van? Jellemző ez a hiba erre a típusra?
    Pls, kéne a help mert így csak felidegesít, ahelyett hogy szórakoztatna..

    Sax
  • Ombika
    #3482
    DFP draga loll,mar hogy lenne az!!

    Mellesleg aki Ex kormaynt vesz az nem is fanatikus ,inkabb lotyogni probal a palyan azzal a kormannyal maximum!!!
    Elrontja a szimulator elmenyet max NFS-re jo,de oda meg minek!! :))))))))))))))
  • Csokis
    #3481
    Nos, nekem a kb. 8eHUF-os árkülönbség még véletlenül se egy árkategória (kb-ra sem)! Persze mindenki másképp gondolja, ez nyílvánvaló.
  • Csokis
    #3480
    Elnézést, nem így akartam, hogy elsüljön a válasz! A fentebbi hozzászólásra reagáltam így, ahol Ő ugyan úgy lenemnormálisozott! Még1x elnézést és egyetértek a hozzászólásoddal.
  • KoS
    #3479
    EX 17, DFP 25 korul. Kozel egy ar kategoria, es a DFP valoszinuleg sokkal jobb, mint amennyivel dragabb (persze aki soha nem hasznalna ki a DFP tudasat, annak lehet, hogy felesleges kiadas).
    A G25 60-70 -be kerul, az mar joval huzosabb, es egesz mas kategoria.
  • AlieN911
    #3478
    DFP 24
    MOMO 27 (egy árkategoriában van a 2ö :))
    G25 60
    Forrás
  • Firerock
    #3477
    ez relatív...
    a MOMO nem drága????
    hát sztem q*vára
    de a nem normális az télleg kicsit erős:)
  • AlieN911
    #3476
    Bocs..De normális vagyok..A többi G25 tulajdonos is normális..Csak valoszinüleg többet jelent nekik a versenyzés/száguldás mint neked! Amugy a DFP-MOMO nem is annyira qva drága.. A G25 már inkább..
  • Csokis
    #3475
    Pontosan erről van szó! Számomra viszont az a nem normális, aki ennyit költ 1 kormányra, mint pl. a DFP vagy G25!
  • Firerock
    #3474
    nem mindenkinek van szüksége 1 40ezer forintos kormányra...
    arra nem gondolsz hogy vki csak néha jáccik vele???
    nem midnen nap 22órát...
    nekem ez a véleményem
  • Ombika
    #3473
    Lehet az a bajom ,h en DFP utan probaltam,de aki aldot ilyenre 15 rugot az nem komplett! Tiszta muanyag szar az egesz,fogasra nem jo,konnyu az egesz es szerintem 1 normalis rallys csapatas utan szarra tornem!!
    Nekem ez volt az erzetem mikor kiprobaltam!! Sorry
  • Csokis
    #3472
    Köszönöm a választ! Máshol is megerősítettek abban a hitemben, hogy vegyem nyugodtan az EX-et!
  • Firerock
    #3471
    Jó az EX!!
    A MOMO biztos jobb
    de aki nem hardcore gamer annak az EX tökéletes
    Nyugodj meg..nekem is eztmonta itt van előttem a kormány és jó(akinek ilyen van és 2-3 éves annak sincs semmi gondja vele)
    Ombi neked mi a balyod vele?????????
  • Csokis
    #3470
    Vagy akkor ilyen árba (17eHUF) mit ajánlotok? Esetleg Saitek R440?
  • Csokis
    #3469
    Miért is? Valami magyarázat jó lenne? FFB nem érdekel benne!
  • Ombika
    #3468
    NE VEDD MEG ,ilyen egyszeru!!!
  • Csokis
    #3467
    Most készülök Logitech Formula Force EX kormányt venni és attól kérdezném, akinek régebb óta van meg, hogy volt-e valami baja? Meg van elégedve vele?
  • Prézli
    #3466
    Nem! Nem eladni akrom csak, az érdekel, hogy mennyit adnál érte! Nem fogok a nyakadra nőni ha jó árat mondasz, nyugi
  • Rücsök
    #3465
    Huhh, 2 hónap óta még nincs baja a MOMO-nak (kopp-kopp) Az első napokban azt a dolgot észleltem, hogy csak 95%ig adott gázt, de egy driverújratelepítés megoldotta a problémát, azóta semmi gond
  • bcs78
    #3464
    Ja, hogy el akarod adni nekem. Most semennyit sem adnék érte, nem akarok új kormányt venni. De amúgy újonnan símán megéri a listaárát, ez egyértelmű. Használtan meg ha van még rá gari, és nincs baja, akkor mondjuk féláron, gari nélkül meg harmad áron venném meg. ;)
  • Csokis
    #3463
    Ha valaki rendelkezik Logitech Formula Vibration Feedback Wheel kormánnyal (nem FF, hanem csak vibrációs), akkor az jelezze, mert lenne hozzá pár fontos kérdésem!
  • Prézli
    #3462
    bcs78: Úgy értem mennyit adnál érte.

    Streetwarrior: (Ha ezeket nekem írtad) Épp eladni akarom a MOMO-m...
    Viszont nincs meg a doboza,(helyette jár egy eredeti G25 doboz). Előnye viszont, hogy egy ideig megelégedtem azzal is ha nem volt Force Feedback (nem volt bedugva a konnektorba) és a pedál bug egyszeri jelentkezése után egy patch felrakása segített rajta, és soha többet nem jelentkezett. Így szeretnék érte kapni egy reális, de azért magas összeget.
  • bcs78
    #3461
    Úgy érted mennyit adnék érte vagy úgy, hogy mennyiért tudnék venni?
  • Streetwarrior
    #3460
    A következő dolgokat kell nézni : a pedálhibát(ez a legfontosabb),a kormánykerék középre áll-e rendesen,valamint az effekteket tesztelni kell.Jó,ha meg van minden tartozéka(még a doboz is).Ha veszel fontos,hogy sose használd 100%-os effektekkel,mert az hamar tönkrevágja a kormányházat is meg a potit is.Bőven elég 50-60%.Én ezt a beállítást alkalmaztam.Overall : 60%,Spring : 50%,Damper : 0%(ez fontos,mert különben nehezebb lesz korrigálni a kormánnyal).Ha bármi gondod adódik vele,akkor ha garis vidd vissza,ha meg nem akkor ajánlom ezt az oldalt figyelmedbe : http://web.axelero.hu/mozso/.Mégegyszer megjegyezném érdemes megvenni,mert profi versenykormányt vásárolsz.
  • Streetwarrior
    #3459
    Én 1 hete adtam el a MOMO-mat.18 eFt-ért,1 éves volt viszont kifogástalan állapotban.Az ennél újabbak és amik még garanciásak azokért még 20-22-t is elkérhetnek.Ha ennél többet kérnek érte,akkor meg inkább vedd meg újonnan.Érdemes megvenni,mert igazán jó élményt nyújt.Én leginkább Richard Burns Rallyval és GTR1&2-vel játszottam,de a Mafiával is zseniális volt ha vasárnapi vezetőt akartam játszani.
  • Prézli
    #3458
    MOMO-t mennyiért vennél?
    (Ne érts félre nem akarok tolakodó lenni csak kérdem,)
  • KoS
    #3457
    Hehhe, latom kozben meguzletelte'tek :D
    Rendben is van, mivel az enyem nem elado :)
  • Ombika
    #3456
  • bertino
    #3455
    oké, storno :)
  • Ombika
    #3454
    25-ert TIED!!
  • bcs78
    #3453
    Ne ijedj meg, jó az az EX, nekem is az van. Ha nem vagy hardcore gamer, akkor tökéletesen ki fog szolgálni. Nyilván jobb a Momo, de annyival drágább is.
  • bertino
    #3452
    nem elado véletlen ?
  • KoS
    #3451
    Logitech Driving Force Pro azaz DFP.
    Itt a forumozok tobbsegenek vagy DFP vagy Momo van (pl. nekem is DFP).