15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • guardian hero
    #3530
    A Forza 2 témával ne égessétek már magatokat, elég LOL, hogy egy olyan játékról mondotok véleményt, ami még meg sem jelent...

    Egy igazi szimulátort ismerek, az LFS-t. A többi PC-s cucc nevetséges, ennyit erről.
  • Ombika
    #3529
    Probalj ki 1szer DFP-t es igazi szimulatort,ne Forza 2-vel kacagtasd ki magad!! :))))
  • Bucser
    #3528
    Szerinted a Forza 2 mi lesz?:)
  • guardian hero
    #3527
    Ez a Ti véleményetek... én próbáltam már jópár kormányt, saját tulajdonban pedig volt Momo Racing, MS Sidewinder és most ez, szóval van összehasonlítási alapom. Én igencsak minőségi darabnak találom, mint ahogy a szaksajtó képviselői is, innentől mindenki eldöntheti maga, hogy kinek hisz. Persze legjobban teszi, ha nem hisz senkinek, hanem kipróbálja.
  • Streetwarrior
    #3526
    Hát megnéztem ezt a Microsoft Wheel-t.Elég bazári design-ja van és nem tünik túl masszívnak.Az meg,hogy valaki ezt a Momo-hoz vagy a DFP-hez hasonlítja azon csak nevetek.A pedálokról csak annyit,hogy a féknek nincs nagyobb ellenállása csak rövidebb úton jár.Volt szerencsém kipróbálni is és szerintem nem túl reálís a FFB.Ha ilyen minöséget akarsz,akkor 20 eFt-tal olcsóbban ott van a Trust FFB Wheel.Én nem akarlak bántani,mert neked biztos bejön,de profi szimulátorokat nem ilyen cuccal kell nyomni,ez csak arcade tingli-tanglizáshoz jó.
  • Ombika
    #3525
    Forza2 jo szimulator ezen nagyon nevetek!! :))))))))
  • Tomo15
    #3524
    Az valóban egy jó kormány volt.
  • guardian hero
    #3523
    Az FFB-ről én majd csak akkor nyilatkozom, ha egy normális szimulátorral is ki tudom próbálni... vagyis májusban a Forza 2-vel. De nem hiszem, hogy nagyon elbaszták volna, már a SideWinder FFB-je is nagyon jó volt.
  • Tomo15
    #3522
    Nekem is van olyanom, és ritka nagy fos:) FFb effektekbe a logitech wingman ff gp simán bealázza. Bár lehet g25 után túl sokat vártam...
  • Ombika
    #3521
  • guardian hero
    #3520
    G25 :D Fene ezt a sok rövidítést...
  • Ombika
    #3519
    G80?
  • guardian hero
    #3518
    Tegnap vettem egy XBox 360-hoz való Microsoft Wireless Racing Wheel-t. Nagyon igényes a cucc, az anyagok minőségében, masszívságban, ergonómiában simán hozza a Momo Racing/DFP szintjét, sőt, a pedálban rendesen veri is. Az ára 31-36eFt körül mozog, és egy wireless receiver + Vista segítségével használható lesz PC-n is teljes force feedback támogatással. Jó alternatíva lehet majd azoknak, akik nem bíznak a Momo Racing minőségében, nem kapnak már a kifutó DFP-ből, a G80-at pedig túl drágának találják.
  • Streetwarrior
    #3517
    Hali!Egy kérdés azokhoz,akik értenek hozzá.Úgy tünik most van lehetöségem egy Act Labs GPL Shifterre és egy Performance pedálra.Müködni fog ez az összeállítás a Driving Force Prommal?
  • Cowek
    #3516
  • Ombika
    #3515
    HA profi vagy nem is a kormanyt nezed es szerintem a valo eletben se azt kell nezni,kulonben hamarosan a tulvilagon talalod magad!!
  • Peetboy
    #3514
    Köszi. Értem. Tegnap láttam csak meg hogyan is nézett ki a Momo Force,kerestem képeket róla.
    Nagyon jól nézett ki, de a G25 tud a legtöbbet eddig, csak a kormánya valahogy nem az igazi, túl egyszerűen néz ki.
  • Cowek
    #3513
    A limitált széria reklámfogás, addig gyártják amíg el lehet adni :-)

    A Momo Force gyártását a jogok miatt felfüggesztették.
    A Momo Racing jó kormány nagyon, de a pedálja egy idő után elromlik, szériahiba miatt. Kézi javítással, sufni tunninggal javítható.

    A G25: vannak akiknek elromlott a H váltója, én nyomtam vele endurance versenyeket is, és nekem hibátlan.

    Messze a G25 a legjobb, de csak akkor javaslom ha hardcore szimulátoros vagy, vagy leszel :-)
  • Prince of Máté
    #3512
    Va negy Logitech kormányom ami eladó.
    ide felrakhatom, vagy tudtok modnani egy oldalt ahol lehet hírdetnui?
    Aproneten kívül.
  • Peetboy
    #3511
    Sziasztok!

    Mit jelent a limitált széria? Legyártottak X-Y darabot a G25-ből és amikor az elfogy,utána már nem lehet venni ilyen kormányt???
    Mert én is szeretnék venni. Csak még lehet megvárom,míg lemegy az ára.

    És mi a különbség a Momo Force és a Momo Racing között???
    Állítólag a Momo Force is limitált széria volt.
  • AlieN911
    #3510
    Üdv! Nekem van! Semmi bajom vele, q**va jo :)) Én szerintem vegyél, nem fogod megbánni!! föleg 51ért:S Én még 68ért vettem:(:)
    Ha kicsit komolyabban szimulátorozol vagy Test Drive Unlimitezel és van rá kereted, akkor mindenféleképpen best buy!!
  • Peetboy
    #3509
    Sziasztok!

    Én is Logitech G25-öt akarok venni, már 51.000 Ft az ára. Nem tudom meddig megy le az ára.
    De nagyon király lehet.

    Van olyan akinek már van? Mik a tapasztalatai? Érdemes megvenni?

    Ja nekem Logitech Formula Force GP kormányom van.
  • Torry
    #3508
    Kiderült, szóval tud valaki nekem szerezni egy tápot?
  • Torry
    #3507
    Nekem meg olyan gondom lenne, hasonló kormánnyal Logitech Formula Force GP , hogy elvesztette az erejét.
    Richard Burns rally eddig kitépte a kezemből a kormányt, most meg alig akar megmozdulni.
    Ez mitől lehet?
  • Hoodman
    #3506
    Lehet h a winfos zavar be. Nekem is volt már olyan.
  • Zsolti9014
    #3505
    Segítségre lenne szükségem: van egy Logitech Formula Force GP USB-s kormányom. Tegnap még minden jól ment vele, de most nem ismeri fel a gép. Többször újraraktam, rendszer-visszaállítást is csináltam, de semmi. 3 éve megvan, de eddig működött (amúgy aki saját szórakozásra játszik, annak ez kiváló eszköz, nekem nagyon bejött). Valami tanács?
  • Ombika
    #3504
    Jar mindenert es g252 ara mar beke segge alatt van!!! :))
  • tHoMaSmAn
    #3503
    Helyesírásért nem jár büntipont? #3490 #3492
    Egyébként már 50k-ért lehet kapni G25-öt, szal egyre erősebb a késztetés bennem, hogy rászánajm magam a megvételére! :)
    árak
  • ChevyG work
    #3502
    nincsmit
    ja és még1:

    ha nem használod, akkor valami ruhával, fóliával takard le!
  • Csokis
    #3501
    Igen, köszönöm! Meg is vettem tegnap.
  • Ombika
    #3500
    En most akarom!! :))
  • ChevyG work
    #3499
    4 éve megvan, nincs gond vele. anyi hogy tisztán kell tartani. ha nem akarod gyakran használini akkor ne ruházz bele komolyabba. a momo nem rosssz, de a poedálja elég gáz (otthon kicsit meg kel berhelni) ezügybe keresd MET-et a NASCAR 2003 totyikba

    Remélem segitettem

    Üdv: Chevy
  • Lacika 79
    #3498
    Ejj, még 3 hónapot maszekoljak? :D
  • Kaszi46
    #3497
    Enyémet is plz!!
  • Lacika 79
    #3496
    Na mindegy. Én azért tavasszal lecserélem a Momo-t G25-re. ;)
  • Ombika
    #3495
    HAgyd ne erolkodj,nembirod neki ugyse megmagyarazni,h mi csak jot akarunk !! :)))
    MEg is erdemli az ilyen!! :))
  • Lacika 79
    #3494
    De egy szart minek vegyek 14-ért?
    Továbbá hidd el, nincsenek tévhitben az itteni törzstagok :P
  • Ombika
    #3493
    Barcsak rabirnalak venni meg1 buntipontra!! :)))))))))
  • Firerock
    #3492
    pff
    gratulálok....
    ez nagyon okos beszólás volt...
    szted én mindennap jáccok 24órát?????
    ki kell ábrándítanom téged.....
  • Ombika
    #3491
    Akkor vedd meg tartalekbe,hogy 1 evbe legyen 3 db potkormany!!!! :)))))